• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
jojo 17.7. v 9hod :wink:
10. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko ze by osmercata,kdyz je to 8x vic?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No Kajoch to měl pod vodou tu ordinaci ve Fulneku, jak to bylo minulý týden, tak jsem zvědavá, jestli vůbec nějakou dovču měl, nebo dělal pořádky v ordinaci, prý to měl až po okna a to tam má drahý UTZ
to bych měla být 4tt :slight_smile: tak snad bude bublinka vidět...
10. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo půjde už něco vidět, ty trojičky :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jo,UZV pod vodou...to beztak zase zdrazi v Polance :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty jo,tak to nezávidím ani trošku...povodní se hodně bojím,bydlíme kousek od řeky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestraš cienko, už tak dost platíme
10. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám dám osmerčata :grinning: taková malá školka :grinning:
10. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a on tu ordinaci má hned u husího potoku, co se vylil...kámoška tam ten den byla a odjížděla a viděla jak to má už pod okna, sííííla
10. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko když už se to povedlo, tak s plnou parádou ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ti přijedeme sem tam pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijela ségra pro malou,pá
10. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, za chvíli přijede tchýna "JARUNA" si pro psa, hlídala jsem ho celý týden a už nikdy víc smrada malého, všechno mi doma ochával, tak za to dostával, ale i to nepomohlo. Mám fenku a ta je zlatá, ale on je 10ti letý pes a fakt hnusně naučený a rozmazlený. Tak zatím pa a ocko odpočívej :wink:
10. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: takove hlidani si Kat fakt umim prestavit :grinning: to je radost,az na kost :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo :angry: konci mi odpoledni ,zitra zas do rachoty.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nastesti jen do 12ti

Asmee,mas uz tu genetiku??????
10. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Teda očko,ty maš fakt vysoké číslo hcg,neporovnavala jsi ho s yvuškou?
10. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak právě tlačím česnečku......výbornááááááááá :grinning:
snad mi ta horká polévka pomůže na to moje zlobivé bolavé břicho :rolling_eyes:

miky ahoj,neporovnávala...jdu kuknout..jenže u každého je to jinač :wink:
10. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki tak my už jsme zbaleni,tak ještě krátce,mějte se tady všichni krásně.
Evičko ,Danečku už se těším až se vrátíme na nové info a fotečky,mějte se krásně a buďte fit.
Očko ty se opatruj ať jsou broučci v pořádku.A jsou tam aspoň 3 :grinning:
Reni až se vrátím zkusím rozhodit sítě a uvidím co se dá dělat.Napiš mi do pošty co všechno umíš a máš nějaké certifikáty atd.Mám dost známých třeba mě něco napadne.
Tak tedy pa pa Peťka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .Jdu se dovolenkovat.
10. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky tak Ivča měla 20den.(myslím)HCG 8770..ale zaváděli ji myslím 16buněčné..a na testu našla první // už 6.den,kdežto já až 8den a hooodně slabou...takže by u mě ty dvojčata i odpovídali..podle mě bylo u mě zahnízdění 4-5den po ET :wink:

kaso,užijte si dovolenku,načerpej síly..krásné počasí at Vám vyjde ahlavně si užívejte sami sebe :dizzy_face: :dizzy_face: a zanedlouho se na tebe těšíme :dizzy_face:
10. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla 8 a 12bunečné...a taky záleží jak rychle stoupá HCG :slight_smile: holky,necháme se překvapit :grinning:
10. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolesti jsou fuč po té polévce horké....
10. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko bych si normalne dala tu tvou cesnecku :wink: :slight_smile:

Holky z toho tydenniho stresu v praci mam -3kg!Takze vsechno zle je k necemu dobre :sunglasses:
10. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien..tak to bych tay potřebovala 3kg dolů :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeji všem krásný pohodový večer :slight_smile: zítra pápápápá
10. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě jsem se probudila. Přišla jsem z práce, udělala na zítra oběd, snědla hromadu zeleninového salátu a zase jsem skončila v 18:00 v posteli a probudila se až teď. Kéž by to byly aspoň těhu příznaky. Dnes se mi opět v práci motala hlava, bolí mě jedno prso (mám tam jako něco ztvrdlého, tak doufám, že to nebude něco horšího) :confounded:

martine: tak si to teď s renčou pořádně užívejte, když máš doma takovou divošku.

beruš: to jde taky počít v kině? Tak to je docela dost dobrý. :grinning:
10. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,doufam,ze jste vsechny vyspinkane do ruzova :slight_smile: a preji vsem poho vikendek :wink: !

Asmenko,kez by tvoje soufl stavy byly tehuuuuuuu :wink: !
11. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem....... :slight_smile:
u mě žádná změna,pořád lehce krvácím,špiním..tak jsem zvědavá,co z toho bude v pátek :unamused:
dneska vaří manžel a já můžu v klídku polehávat,stejně jak vidím je to k ničemu,kdyyž se to nijak nelepší sakra :angry:
11. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocicko neboj,spineni urco prestane a za chvili mas mesic tehu za sebou!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam hlad,ve 12 koncim v praci a asi skocim k congum na jidlo,jsou hned vedle a mne se nechce varit..milacek je v Brne,prijede az vecer..
11. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek