Kelišky z Fertimedu 2

Tak a jedeme dál....
hnedoocka23
10. črc 2009
jojo 17.7. v 9hod 😉
j.cien
10. črc 2009
Ocko ze by osmercata,kdyz je to 8x vic?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kat77
10. črc 2009
No Kajoch to měl pod vodou tu ordinaci ve Fulneku, jak to bylo minulý týden, tak jsem zvědavá, jestli vůbec nějakou dovču měl, nebo dělal pořádky v ordinaci, prý to měl až po okna a to tam má drahý UTZ
hnedoocka23
10. črc 2009
to bych měla být 4tt 🙂 tak snad bude bublinka vidět...
kat77
10. črc 2009
určo půjde už něco vidět, ty trojičky 😃 😃 😃
j.cien
10. črc 2009
Ty jo,UZV pod vodou...to beztak zase zdrazi v Polance 😉 😃 :-p
hnedoocka23
10. črc 2009
ty jo,tak to nezávidím ani trošku...povodní se hodně bojím,bydlíme kousek od řeky :-p
kat77
10. črc 2009
nestraš cienko, už tak dost platíme
hnedoocka23
10. črc 2009
já vám dám osmerčata 😃 taková malá školka 😃
kat77
10. črc 2009
no a on tu ordinaci má hned u husího potoku, co se vylil...kámoška tam ten den byla a odjížděla a viděla jak to má už pod okna, sííííla
kat77
10. črc 2009
ocko když už se to povedlo, tak s plnou parádou ne? 😃 😃 😃 😃
kat77
10. črc 2009
my ti přijedeme sem tam pomoct 😃 😃 😃
hnedoocka23
10. črc 2009
přijela ségra pro malou,pá
kat77
10. črc 2009
no nic holky, za chvíli přijede tchýna "JARUNA" si pro psa, hlídala jsem ho celý týden a už nikdy víc smrada malého, všechno mi doma ochával, tak za to dostával, ale i to nepomohlo. Mám fenku a ta je zlatá, ale on je 10ti letý pes a fakt hnusně naučený a rozmazlený. Tak zatím pa a ocko odpočívej 😉
j.cien
10. črc 2009
😃 😃 takove hlidani si Kat fakt umim prestavit 😃 to je radost,az na kost 😃 😃
j.cien
10. črc 2009
nikde nikdo ]-( konci mi odpoledni ,zitra zas do rachoty.. :-p ..nastesti jen do 12ti

Asmee,mas uz tu genetiku??????
miky123
10. črc 2009
ahoj
Teda očko,ty maš fakt vysoké číslo hcg,neporovnavala jsi ho s yvuškou?
hnedoocka23
10. črc 2009
tak právě tlačím česnečku......výbornááááááááá 😃
snad mi ta horká polévka pomůže na to moje zlobivé bolavé břicho 8-(

miky ahoj,neporovnávala...jdu kuknout..jenže u každého je to jinač 😉
kasa
10. črc 2009
Ahojki tak my už jsme zbaleni,tak ještě krátce,mějte se tady všichni krásně.
Evičko ,Danečku už se těším až se vrátíme na nové info a fotečky,mějte se krásně a buďte fit.
Očko ty se opatruj ať jsou broučci v pořádku.A jsou tam aspoň 3 😃
Reni až se vrátím zkusím rozhodit sítě a uvidím co se dá dělat.Napiš mi do pošty co všechno umíš a máš nějaké certifikáty atd.Mám dost známých třeba mě něco napadne.
Tak tedy pa pa Peťka 😃 😃 😃 😃 😃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .Jdu se dovolenkovat.
hnedoocka23
10. črc 2009
Miky tak Ivča měla 20den.(myslím)HCG 8770..ale zaváděli ji myslím 16buněčné..a na testu našla první // už 6.den,kdežto já až 8den a hooodně slabou...takže by u mě ty dvojčata i odpovídali..podle mě bylo u mě zahnízdění 4-5den po ET 😉

kaso,užijte si dovolenku,načerpej síly..krásné počasí at Vám vyjde ahlavně si užívejte sami sebe x-) x-) a zanedlouho se na tebe těšíme x-)
hnedoocka23
10. črc 2009
já měla 8 a 12bunečné...a taky záleží jak rychle stoupá HCG 🙂 holky,necháme se překvapit 😃
hnedoocka23
10. črc 2009
bolesti jsou fuč po té polévce horké....
j.cien
10. črc 2009
Ocko bych si normalne dala tu tvou cesnecku 😉 🙂

Holky z toho tydenniho stresu v praci mam -3kg!Takze vsechno zle je k necemu dobre 😎
hnedoocka23
10. črc 2009
j.cien..tak to bych tay potřebovala 3kg dolů 😃 😃
hnedoocka23
10. črc 2009
holky přeji všem krásný pohodový večer 🙂 zítra pápápápá
asmeena
10. črc 2009
Ahoj holky, právě jsem se probudila. Přišla jsem z práce, udělala na zítra oběd, snědla hromadu zeleninového salátu a zase jsem skončila v 18:00 v posteli a probudila se až teď. Kéž by to byly aspoň těhu příznaky. Dnes se mi opět v práci motala hlava, bolí mě jedno prso (mám tam jako něco ztvrdlého, tak doufám, že to nebude něco horšího) :-S

martine: tak si to teď s renčou pořádně užívejte, když máš doma takovou divošku.

beruš: to jde taky počít v kině? Tak to je docela dost dobrý. 😃
j.cien
11. črc 2009
Dobre ranko,doufam,ze jste vsechny vyspinkane do ruzova 🙂 a preji vsem poho vikendek 😉 !

Asmenko,kez by tvoje soufl stavy byly tehuuuuuuu 😉 !
hnedoocka23
11. črc 2009
dobré ránko všem....... 🙂
u mě žádná změna,pořád lehce krvácím,špiním..tak jsem zvědavá,co z toho bude v pátek :-|
dneska vaří manžel a já můžu v klídku polehávat,stejně jak vidím je to k ničemu,kdyyž se to nijak nelepší sakra ]-(
j.cien
11. črc 2009
Ocicko neboj,spineni urco prestane a za chvili mas mesic tehu za sebou!!! 😉 🙂 🙂 🙂
j.cien
11. črc 2009
Ja uz mam hlad,ve 12 koncim v praci a asi skocim k congum na jidlo,jsou hned vedle a mne se nechce varit..milacek je v Brne,prijede az vecer..