• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Drž se a hlavně ať to dobře dopadne!!!!!!! držím pěsti!!!
11. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak k vám zase nakukuju a přeju všem pěkné sobotní odpoledne, očko držím palušky moc moc moc! Radule, zdá se mi, jestli jsme náhodou neseděly u sestřiček vedle sebe a našim manželům brali ve stejnou dobu krev. Neptala se Tě náhodou sestra, jestli chceš OPU pod narkózou?
11. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bellko :slight_smile: tak to jsem já nebyla... a kdy jsi byla v OL? zatím na OPU se mě sestry neptaly.... a už víš předběžný termín OPU?
11. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem tam ve středu a zase ve středu pojedu. Taky mám Synarel a od čtvrtka píchám, takže jsme zřejmě začaly stejně. Vedle mě seděla holka a chudák nevěděla, co si vybrat, tak jsem jí chtěla poradit, že bez narkózy to bolí. OPU vidím tak cca kolem soboty.
11. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla taky ve středu a ve středu zase jedu :slight_smile: a čím stimuluješ? Já určo pujdu pod narkózu...
11. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stále bereš Synarel, já mám pokračovat dál se stříkáním.... to je zvláštní, že mě se na OPU vubec neptaly.....
11. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko drž se, snad to bude dobrý
My dneska vyrážíme do rodinné hospůdky, je tam dneska živá hudba a výjmečně pečou makrely, tak už se těším, že si jednu dám.
Jinak pohřeb včera proběhl docela dobře, večer jsme byli u známého, manža se s ním zrubal, já seděla u vody, protože jsem musela řídit domů, ale dobře jsme se bavili.
11. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Očičko drž se držím všechny palečky ať ti to dobře dopadne :wink:
dneska to venku nevypadá moc dobře jdeme na tři hodiny na oslavu tak snad bude fajn :wink:
11. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj belko chci se jenom zeptat jestli jsi už byla na OPU bez narkozy já jsem uvažovala že bych radši chtěla bez ale když píšeš že to bolí .... :frowning2: ale nějak ti to musí aspoň lokálně umrtvit ne?
11. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ocko :pensive: drzim palecky at je to vse o.k.
11. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vám odepisuju, jenom mi to nejde odeslat.
11. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido já jsem se taky předtím rozhodovala, ale mluvila jsem s holkama co byly na OPU bez narkozy a hrozně to prý bolelo, já jsem teda byla pod narkozou a za 15 minut potom jsem ani nevěděla, že se něco dělo
11. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já byla pod narkozo jednou při laparu a byla to hrůza tak nevím :frowning2:
11. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido neboj to je fakt takova malilinka narkoza a pak uz dojdes do postele po svych a z hodku uz jsi uplne v pohode! bez narkozy nedoporucuju.
11. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme tam byli 3 holky a všechny jsme to zvládly docela dobře, ale rozhodnout se musíš sama
musím fičet, mějte se, očko držím palce moc moc moc :wink:
11. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bez narkózy byla jedna holka a říkala, že to bolelo a dr. Koutná říkala, že bez narkózy se neuvolníš tak jak je potřeba. A vůbec se neboj, už jdu po deváté a furt jsem tu:slight_smile:
11. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hrozný staršpytel už mi holky říkaly že by je zajímalo jak zvládnu porod :grinning:
11. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
po deváté???? :confused: :confused: :confused:
11. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellko a ve středu ve Fertimedu byla Dr. Koutná... nevšimla jsem si nikde její jmenovky :unamused:
11. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Koutná a ke spreji píchám Gonal-f. No jo, po deváté a furt normální, aspoň myslím:wink:
11. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellko vazne po devate :astonished: kde na to beres porad silu :pensive:

me to ceka po ctvrte a nevim kde sebrat odvahu a silu,bojim se dalsiho zklamani,ale za ten miminko to vsechno stoji si vytrpet :pensive:
11. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell a co je u vas za problem ze porad nic. byla jsi nekdy tehu?
11. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,takže vysoká sliznice v ní 1 plod.vejce(5tt)..druhé prozatím vidět nejde...hematom nemám..to embryjko je níž než by mělo být,proto dochází ke špinění+krvácení!
pokud začnu krvácet hodně,mám okamžitě přijet...pokud to bude pořád stejné,mám jet ještě na ko ke svému gynekologovi příš.týden,ale asi to nechám na Olomouc...nohy nahoře,ležet a jen klid mít...žádné tahání a chození..ted to závisí jen na přírodě všechno....mám strach,snad to bude vše OK!!!!!!!
11. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko, musíš být teď silná a hlavně mysli pozitivne a hýčkej se!!!!
11. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko, držím všechno co mám! Teď jdu na 6.IVF a měla jsem slepák a 2x laparo, kde mi vzali oba vejcovody, to je jediný problém, který máme.
11. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko tak fakt nohy nahore a lezet a chuze maximalne na wc. musis to vydrzet za to miminko to stoji!!!

a konikovat maximalne v posteli.

musis verit ze to bude dobry!!!
11. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc a já jdu ležet a pupíčkovat...musíme to s prckem zvládnout..věřím v to!!!! :dizzy_face: nakouknu až večer...pááá
11. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell tak to mame podobny osud. ja mela kdysi problemy se slepakem a s toho se mi udelali srusty a mela jsem nepruchodne vejcovody a po dvou mimodeloznich jsem bez vejcovodu,tudiz odepsana jedine na IVF.a jeste k tomu vsemu mam spatnou genetiku,takze ted budu pokouset stesti s vajicky darkyne. a tehotna jsem byla trikrat a s toho 2×mimodelozne.
11. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju ocko zvladnete to uvidis,jen se fakt maximalne setri!!!!
11. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac, tak to máš jako já, přirozený zázrak se nekoná. Kdybysme neměli v prosinci konečně pozitivní krev, už bysme to vzdali. Tak to zkusíme ještě jednou. Očko, jenom lež a odpočívej.
11. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek