Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
11. črc 2009

Ahoj cienko,teda ty jsi pilná.A takový koláč,hmmm hned bych si dala. 😉
Ta Anička se teda má. To jsou prázdniny. 😉

j.cien
11. črc 2009

Ahojky Rony,jj,nejlepsi tety jsou ty,co nemaji vlastni deti 😉 🙂 dneska ji rikam :Anicko,ty jsi muj milacek a ona na to:ja vim teto 😉 🙂 a skoro jsem si pritom brekla 😀

Radul Ocka by ti rekla presneji,ted ma cerstve po IVF vcetne ICSi...typuji 20-30 tis,zalezi,cim stimulujes tj.Puregon vyjde cca na 7-9tis,kdezto Fostimon se nedoplaci...a pak zalezi,kolik noclehu tam spis pred OPU..a tak 😉

radule82
11. črc 2009

Ja už stimuluji Fostimonem... 🙂 díky za tip, pisnu ji 🙂

j.cien
11. črc 2009

A jeste i za PK-prodlouz.kultivaci se plati...pokud ji budes mit,o tom ale rozhodne pak embryolog,podle poctu a kvality embryek...
Nedekuj,od toho tady jsme ,ze si predavame info o IVf 😉 drzim palce,treba ti 1.pokus vyjde jako nasi Evci a ta je uz par dnu maminka 😉 !!!

radule82
11. črc 2009

V poslední době jsem tady každý den a "hltám" každou informaci, kterou napíšete 😀

rona2
autor
11. črc 2009

Cienko vydrž IVF se blíží a pak se budeš starat o dítko své a Anička ti bude pomáhat. 😉

j.cien
11. črc 2009

jj,byla jsem na tom stejne...ani nevim,jak jsem poptve narazila na KOnika..ale vim,ze jsem nechapala pojmy MS,OPu,Et,KEt atd... 😀 ale je supr,ze je ta moznost se takto spojit s nekym,kdo uz to absolvoval nebo tim prochazi 😉

rona2
autor
11. črc 2009

Holky já se pomalu loučím a půjdu do hajan,prošla jsem si teď pořádnou chřipkou a jsem jak mátoha.Malý chce zítra do toho nového dinoparku tak a´t jsem trošku fit.Tak se mějte krásně a dobrou noc. 😉

j.cien
11. črc 2009

Rono tusim ,ze moje cesta k mimi ne bude tak snadna a 1 ivf asi nebude stacit....s tim ted uz pocitam,ale stejne budu v prdeli,az to nevyjde...od IUI jsem necekala nic,takze to me nezlomilo....ale ted je to jine a jsem ted z prace vystresovana a to je v prd....mela bych byt v poho a ted se nejak sere....i Petrovi ted nevysel 1 dulezity obchod..takze jsme prisli zase o penize.
Ale to jsou male veci 😉 hlavne,ze mame jeden druheho a jsme spolu stastni 😵

j.cien
11. črc 2009

Dobrou Rono a zitra si to krasne uzijte!

j.cien
11. črc 2009

Ocko za tebe a bobecka(ky) se pomodlim a tesim se ,ze rano ti bude uz lip! 🙂

rona2
autor
11. črc 2009

Na neuspěchy myslet nesmíš,spíš naopak.Musí tě to popohnat a musíš myslet,že to výjde,vždyť už čekáš tak dlouho.Na peníze kašli a dej se dohromady a´t jsi v klidu,to je pro tebe to nejlepší a pak se vše vydaří,uvidíš.Drřím pěsti,pro štěstí. 😉

j.cien
11. črc 2009

jj,mas pravdu Rony...jen v ten moment me to nastve,ze se pokazde vys.re vic veci najednou...ale tak to chodi 😖
papa a dobrou,uz jsem take grogy...

rona2
autor
11. črc 2009

Papa. 😉

radule82
11. črc 2009

Rono, netušís náhodou, chci si dát do profilu fotku, mám formát JPG, ale přesto mi nejde nahrát fotka :(

kacza.b
12. črc 2009

krasne rano kelisky

ocicko doufam ze je uz lepe,lez a hezky pupickuj a odpocivej,myslim na tebe a posilm stesticko a energii 😉

rono takze jdete dneska do dinoparku? tak pak pisni jake to tam bylo,ja se chystam se synovcema az se vrati z italie.

cien zadne chmurne myslenky a pozitivni myslenky 😉 leto je plne slunicka a enregie,pokud neni zrona p.časi,tak to musi vyjit 😉

radule stimulujes fostimolem takze te to bude stat asi tak 15 000 az 20 000kc podle toho co vsechno budes mit. koukni ve fertimedu na tabulku je na chodbe. oni ty ceny porad upravuji,Bohuzel smerem nahoru 😒
nebo pockej az bude hnedoocce lip ta ti pisne 😉

rencav
12. črc 2009

Taky přeji krásné ráno kelišky.

Koukám ze kacza už nemohla dospat.

Ocko drzíme i s manzelem palce at vám to vyjde. Hlavně lež a bud v klidu to je ted nehdležitejší.

ahoj radule. Celkové ivf co propláci pojištovna vyjde na 26.000.-, ISCi stojí 8.000,-, ICSI 8.000,-, AH 3.500,-, narkóza 500,-, takže do 15.000.- jsme se s manželem v klidu vlezli. podstupovali jsme to poměrně nedávno v květnu.

radule82
12. črc 2009

Renco a jaký je rozdíl mezi ISCI a ICSI? 🙂

radule82
12. črc 2009

Renco a čím jsi stimulovala?

Tzn, že IVF proplácí pojišťovna a já bych si platila veškerý nadstandard? 🙂

rozi.nka
12. črc 2009

krásné ráno kelišky
očičko moc na teba myslím, věřím že to bude dobré. hlavně odpočívej a nestresuj se 😉

já jsem dnes nějaká dolámaná, ve 4 ráno mě vzbudila bolest zad, mázla jsem se alpou a zaspala to, ale teď ráno jsem si nějak špatně lehla a je to tady znova a malý mi do toho skáče jak na trampolíně 🙄 tak už ani nespím, jsem po snídani a půjdu vypeckovat třešně na bublaninu 😵
a na obídek dneska máme zelňačku a dukátové buchtičky 😵 😵

rencav
12. črc 2009

Rozdíl v tom nění to byl překlep, je to ICSI, IVF proplácí pojištovna ale jen první 3 pokusy. Stimulovala Jsem jako ty první Synarela a později jsme píchali injekce Fostimonu. Platili jsme veškerý nadstandart necelých 15.000.-.
Bohužel nám to nevyšlo jelikož se minimko přestalo vyvíjet. Doufám že ty na to budeš daleko lépe a povede se ti to hned na poprvé.

radule82
12. črc 2009

Já právě zvažuji jestli jít do AH nebo ne....

katrin111
12. črc 2009

KRASNE RANKO KELISKY,OCKO MOC NA TEBE MYSLIM A VERIM ZE TO JE OK..............rony pak dej info jak bylo v dino parku taky se tam chystame...........my mame dneska na obed kuratko a brambory

katrin111
12. črc 2009

rozi co v poradne???jak dopadly vysledky toho hnus testu????nevim jestli si uz tady o tom psala ale fakt netusim......... 😅

hnedoocka23
12. črc 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit.... 😉 z toho ležení mě už bolí záda,ale co nadělám 😅

hnedoocka23
12. črc 2009

cítím se dobře až na břicho,pořád mě trápí ms bolesti,ale tabletku nepotřebuji 😉
díky všem holky 😵

radule82
12. črc 2009

Holky, jaký máte názor na AH? 🙂

rencav
12. črc 2009

ahoj radule. Určitě bych nad tím nepřemýšlela. Prý je to lepší při AH je pak prý daleko lepší uspěšnost že se uchytí..

hnedoocka23
12. črc 2009

pokud máš silný obal embryí,pak je potřeba AH..pokud máš normální není potřeba...taky jsem slyšela že AH ti můžou poškodit embryjko 😖
jdu do postele,pá....

petra123
12. črc 2009

čaute holky chci se zeptat můžu se ted objednat telefonicky?když mají ted dovolenou??chtěla bych ted co nejdříve v srpnu aby jsme šli aspon na testy a vyšetření aby jsme věděli proč to nejde ☹ za jak dlouho nas objednají??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru