• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
já sama,ale ostatní tam byli s partnerama..my máme psa,nešlo to jinač...je tam kuchynka..sporák,mikrovlnka,varná konvice,lednice,nádobí..snídaně máš v ceně :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a az pujdu na OPU, tak se mě zeptaj, co všechno bych chtěla za nadstandard (ICSI, PK..)? a kdy se vše platí?
15. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko a na tom pokojiku jsi uplne sama,jo?Myslim neni to treba pro 3holky naraz...?
15. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,řeknou ti kolik mají vajíček,jak jsou na tom spermie,co ti doporučují a celé to domluvíte..záloha v den punkce 5000,- a zbytek před ET,ale to ti museli už říct,ne??nedostala si papíry k IVF??tam to je všechno :wink:
15. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla po každé sama..pokud je nějak plno,dají tě třeba k někomu,je to tam psané..
15. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokoje jsou pro dva
15. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Radul,myslim ze hned po OPU/az se proberes/ si vas dr. zavola a rekne vam,kolik je vajuch a vse ostatni,co dale navrhuje...
15. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedali mi nic, asi az v patek pri kontrole .... tak stejne, mi az dnes dali zadanku na krevni obraz a moc, tak na posledni chvili zitra poletim na fakultku na odběr (kvuli anestezii) :frowning2:
15. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nejaka pomala...nez dopisu,uz je pozde,sorry :grinning: :grinning: :grinning:

holky dnes jsem zhresila-pariz-ale bozi,domaci,uplne cerstvy.... :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem šla na odběr krve ve čtvrtek a v pátek jsem jela už do Olmíku..prostě to tak je... :wink: výsledky máš za pár hodin...

já dostala ty papíry(ponaučení)ještě před stimulací :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám vůbec na nic chut,když mě bolí to břicho skoro pořád... :frowning2:
15. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
... paříž.. taky bych si dala :grinning: :grinning: :grinning:
A co vse se vysetruje jako predoperacni?Jen krev+moc?Nebo jako pred laparo vse+EGK?
HOLKY HODILA JSEM FOTO :wink:
15. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko jedeš v pátek na kontrolu do OL?
ocicko neboj,tvoje chute teprve prijdou :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Evicko ten je naaadhernyyyyyyy!!!A strasne velky!!!!!co mu to davas papat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neco pro sportovce pro svalovce,ne? :wink: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, tak hlásím, že OPU bude v sobotu, vpravo máme 4 folíky, vlevo 5 a mají cca 16 mm, ještě zítra jedeme na kontrolní UTZ a stimulaci ukončíme:slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi máš nádherné miminko.... :dizzy_face:
jo jedu radul na 9h
15. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daník je krááááááásný, úplně jsem se rozněžněla nad těma fotkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a v tom kyblíku je úplně taková nudlička malá, hned bych ho pomuckala :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
super bell gratuluji k pěkné úrodičce :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
další těhulky na obzoru supééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nádherný.......... :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bell, gratuluji, tak to se uvidime :slight_smile: pokud budu mit OPU v neděli, tak už tam v patek zůstanem :slight_smile:

Očko, já jsem objednana na 9:45 hod :slight_smile: ale vždy jsme tam tak pulhodky dopředu, at máme rezervu, kdyby nás na cestě "něco" potkalo :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, pokud budes chtít mít anestezii na OPU, tak ti vypíšou žádanku jen na krevní obraz a moč :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se třeba potkáme :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,kraaasny je Danielek.Kdyz si predstavim,ze jsem za par mesicu mohla chovat taky,placu.
Nevim,jak se ty tydny pocitaji,ale v papirech jsem mela napsane 7 plus 3.Plus mi nejde udelat jenom znacka,tak se omlouvam.
15. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj larri :wink: bolí tě ještě něco??

mám strach,ty bolesti mě serou,mělas taky bolesti ms?
15. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri budeš taky zanedlouho chovat mimi.......to uteče... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tahle krása nepotřebuje komentář:slight_smile: Očko, už je Ti líp? Radul, jak jsi dopadla? Berušky, všechny vás zdravím:slight_smile: Včera se kamarádce, taky z Ferťasu, narodily holčičky Anička a Alenka, jsme spolu 2x bojovaly a ona už je vítěz:slight_smile: Je pěkné vidět, že to opravdu jde:slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek