Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

larri
15. črc 2009

Rozinko,drz se,uvidis,bude to dobre.

Budu na vas moc myslet,to spatne jsem si uz bybrala ja. 😉

radule82
15. črc 2009

Rozinko opatruj se, aspon na tebe mrknou odborníci a budeš klidná 🙂

radule82
15. črc 2009

Bell a zůstaneš tam v pátek na noc?

bellka
15. črc 2009

Radul nezůstanu, protože v zítra točím zase Olomouc, takže nestihnu ty odběry, ty už mám domluvené na pátek, takže přijedu v sobotu. Ještě se ale zítra domluvím s dr.

katrin111
15. črc 2009

evi danecek je nadherny!!!!!moc se vam povedl uplne se nad jeho foteckama rozplyvam..........ted vas jdu docist

katrin111
15. črc 2009

ocko nesmis tedka nic cist zbytecne te to stresuje................kaja by ti uz vynadal!!!!!!ja uz radsi taky nic nectu a citim se lip.....petulo ty jsi jeste mladounka a kazda jsme jina tak nemysli hned na nejhorsi.................ja vim ja ti rozumim ale psychika te hodne ovlivnuje a to je potom spatne......a ty rozi moc na tebe myslim a neboj je to jen nejaky plany poplach...................holky vsechno bude dobre a vsechno spolu dokazeme a zvladneme..............

radule82
15. črc 2009

Evi, ted jsem zkoukla fotky Danečka, ten je tak překrásný!!!!!!! 🙂))

katrin111
15. črc 2009

holky pojdte si precist do tematu tehotenstvi nejaka pizda zacla tema kdy muze jit na interupci kdyz uz na jedne byla......je tam hadka................

bellka
15. črc 2009

Katrin, teď se mi úplně sevřelo hrdlo.

bellka
15. črc 2009

Já to nemůžu najít.

katrin111
15. črc 2009

bellko vyjed ze snazilek a najed na tehotenstvi a tam je tema plno ?????????????????a pak o te miniinterupci a autor je jista pumpicka

larri
15. črc 2009

Ja to ted cetla,az ty deti bude chtit,tak doufam,ze ten co nam tu moznost nedava,nezapomene na ni.

Skoda,ze tam nenapise jake ma problemy teda zdravotni,aby se slecna neurazila.Kdyby to bylo dulezite,tak nebezi tady,ale k lekari. 😠

katrin111
15. črc 2009

mas pravdu larri ta pi.a me totalne vytocila....................je to lidsky hnus ta pumpicka

bellka
15. črc 2009

Jejda, nemám právo nikoho soudit, ale tohle nikdy nezkousnu a úplně se mi rozklepaly ruce. Bohužel i takové jsou mezi námi a místo toho, aby vysvětlily situaci, kopou kolem sebe.

radule82
15. črc 2009

tak to je fakt mazec... hold to jsou ty, co mimi nechtějí a jen se otřou o trenky a jsou v tom... ale jak se říká "boží mlýny melou pomalu, ale melou.... "

rozi.nka
15. črc 2009

holky tak už jsem zpátky, samozřejmě to nic nebylo 😅 čípek je 32mm, celý zatáhnutý, děloha klidná, miminko odpovídá 27-28tt a vypadá to, že mě to bolí od páteře. tak mám doporučenku na neurologii a hotovo 🙂
všichni tam na mě byli mooc hodní, až tak že bych tam šla klidně rodit, tak nevím jak se rozhodnu 😀

jdu si nachystat véču a hned dočtu co se to tady děje 😉

rozi.nka
15. črc 2009

tak jsem si to stihla přečíst než celou krásnou diskuzi smázli. to mám nejradši takové nány provokativní 😠

martin72
15. črc 2009

Ahoj holky.
Byla některá z vás na revizi?
Probíráme s Renčou,jestli nás na další IVF pustí po 3 měsících.

bellka
15. črc 2009

Rozinko, to je super, že to nebylo nic vážného, myslím tím jako s miminkem🙂

radule82
15. črc 2009

Rozi, tak to je sqela zpravicka 🙂

rozi.nka
15. črc 2009

díky, taky jsem ráda, že je to dobré 🙂
byla vedle mě paní a ta to asi dobré neměla, co jsem tak zaslechla ☹ ale to byl zase úplně jiný případ a nevím o co přesně šlo a ani jak to teda dopadne, snad dobře 🙂
s tou revizí nevím přesně ale po těch třech měs už by to šlo ne?

radule82
15. črc 2009

Holky, já budu pro dnešek končit, přeji vám klidnou a dobrou noc 🙂

petra123
15. črc 2009

ahojky holky tak jsme objednaní na 19.8 na 9.45 máme přijít tak se bojím ale i těším 🙂

asmeena
15. črc 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a koukat na Donutila.

Očko: katrin má pravdu, zbytečně to tady nepročítej a teď se ničím nestresuj, Kájoš by ti opravdu naplácal. Uvidíš, že tě v pátek mile potěší a ještě budeš překvapená, že máš na UTZ dvě bublinky. 😉

Bell a radul: máte krásnou úrodičku, tak hodně štěstíčka.

cien: tak ten bazén ti opravdu v tomto počasí závidím.

evi: daník je moc šikovný kluk. Jak ti šlo první koupání? Bála si se ho chytit nebo si měla hned grif v ruce?

rozi: tak to je dobře, že je u tebe všechno o.k.

bellka
15. črc 2009

Asmee ahoj, Petro, neboj se, uvidíš sama a když nebudeš vědět, tož Ti my mazáci poradíme🙂 Kamarádka šla po revizi na další IVF po 3 měsících, ale jinak netuším. Berušky, všem vám přeju krásnou dobrou noc a pěkné sníky🙂

petra123
15. črc 2009

bellka v to doufám že kdyby něco poradíte jste mazačky tak se nebojím 😀

j.cien
15. črc 2009

Asmenko myslis,ze ten Femigard MUSI mit pauzu nebo ho muzu brat nonstop treba rok?Psala jsem tento dotaz primo na dr.Vydru Hemann,ale on to nejak nepochopil a odpovedel uplne na neco jineho 😖
Ja uz ho beru od toho dubna a ted pred IVF se mi to nechce vysazovat...
Beres ho take jeste?
Ja mam pocit,ze mi to ale prodluzuje cyklus..vzdy jsem mela pravidelne 28,ted mam 30 ..ale poziram ho s virou,jak mi strasne pomaha 😀 😀

Holky vsem dobrou!
U nas je hyc na chcipnuti,venku 30,doma 25...snad v noci aspon sprchne 🙂

hnedoocka23
15. črc 2009

ahoj holky..je po všem 😔 v 19hod mi oznámili na křesle,že jsemm potratila...bylo to strašné slyšet a pak se už spustil jen potok slz... 😔pak už mě čekalo jediné vyčištění dělohy.. po 2hodinách mě pustili...

k večeru mi začli bolesti ještě horší,ve spodku mě píchalo tak,že jsem byla v předklonu a když jsem vlezla do vany,věděla jsem,že je to KONEČNÁ....proudy krve...rychle jsme jeli na pohotovost a jak DR viděl jak to ze mě valil,věděl která bije a já už taky!!
Nikdy na to nezapomenu,cítím se prázdná,prostě jiná..bolest je pryč..ale na Srdíčku zůstala 😢
Za 14dní mě čeká ko ve Fertimedu..ale pak si dávám oraz minim.na 6 měsíců...nechci vidět DR.žádné léky,žádné stresy..a oddych od koníka 😉 tak to ted bude pro mě Nej..až se budu cítit líp,kouknu...a doufám,že už tady budou další těhule nové a další miminka narozené,moc se těším holky moje 😵
VŠEM DRŽÍM PALCE A DOTÁHNĚTE TO DO KONCE.. 😵 😵
TAK PÁ A ZA NĚJAKÝ ČAS ZASE TADY... 😎

asmeena
16. črc 2009

očko: drž se, moc na tebe myslím a je mi to moc líto. Věřila jsem na předpověď kartářky, ale neboj, do konce roku je ještě času dost a třeba se zadaří, ani nebudeš vědět jak. 😉

rona2
autor
16. črc 2009

Ahoj holky,tak to tady dočítám a hned takové rány ☹
Tak jsem si pobrečela úplně se mi vrátilo jaké to bylo když jsem o první mimi přišla já.Slyšet ten ortel je krutý.
Ale nezbývá nám nic jiného a jít dál a věřit,že se to povede.Holky všem vám to ze srdce přeji a ať už jsou tady jen amé krásné a potěšující zprávičky. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru