Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
18. črc 2009

Ahojki zdravím všechny ,právě jsme dorazili z dovči,vybalili,a relaxujeme,bylo super,bylo nás 40,z toho 25dětí a zbytek maminky a pár tatínků.Super jsme si to užili.A doufám ,že jsme se nakazili,byli s námi 4 miminka,jedno 2měsíční,jedno 4 měsíční,1 pětiměsíční a jedno půlroční,pak asi 10 malošku v rozmezí 1,5-3roky,a asi 8 dětí v rozmezí 5 let -13 let.No prostě dětí jako smetí a spousta legrace.Tak teď je tu nezvyklý klid. 😀 😀 😀 😀 😀 .Tak se mějtě průběžně vás dočtu a napíšu.

bellka
18. črc 2009

Berušky, tak jsem se až teď vzbudila, jsem spala jak štěně🙂 Radul, teď už je mi líp, bříško bolí, ale dá se to vydržet, manžovi jsem pochvalu vyřídila🙂 Ten můj brouček na mě ani nečekal na pokoji, jak mu řekli, že mi je tak zle, ale 2 hodiny seděl na schodech před sálkem. Přišla bych se sama rozloučit, ale nešlo to, beruško🙂 Všechny vás moc zdravím, ovečky🙂

katrin111
18. črc 2009

ahoj holky jen vas jdu pozdravit,konecne se tady ochladilo.............tak se hnedka lepe zije.............zitra mame jet na pout do stonavy tak se modlim at se pocasi vydari..............

radule82
18. črc 2009

Bell to je jasne... Nejdrive jsem si myslela,ze uz jste asi jeli,ale pak potkam manzu,kouknu na hodinky a rikam si "asakra"...vzdyt Bell vcera rikala,ze po pulhodce vzdy nahani doktory 🙂...hlavne ze ted uz ti je lip! 🙂 to by jsme se mohly jeste mozna pristi tyden videt 🙂

bellka
18. črc 2009

Katrin ahoj, konečně se dá normálně existovat, v tom horku to bylo už šílené. Radul, vidíš? To mám za to, že jsem se včera smála jak kobyla, ale dobrý😉 Já jsem uvažovala, že v to pondělí, když nebude transfer, už tam zůstanu, ať každý den nejezdíme tam a zpátky. Zítra na Tebe budu myslet a držet mocinky pěstičky🙂

kasa
18. črc 2009

Tak jsem si právě dočetla co se tady tento týden stalo,a tekly mi slzy proudem,ale máš Očko pravdu ,že smutnit nemůžeme,musíme být hlavně v pohodě ať máme co nejlepší podmínky pro příchod mimuška.A neboj ono to vyjde.Věřím tomu,že se my Peťky opravdu sejdem pod stromečkem s mimuškem na cestě.Takže hodně sluníčka a pohody všem.Peťka
Evi ,Daneček je nádherný.Tak se opatrujte a užívej si každý okamžiček s ním.Moc Vám přeji ať jste hlavně zdraví. 🙂

martin72
19. črc 2009

Dobré ráno všem tady 🙂

rozi.nka
19. črc 2009

krásné chladné ráno 🙂

katrin111
19. črc 2009

preji hezky den...........stve me ze prsi mame jet na pout snad se to trosku umoudri.........................

radule82
19. črc 2009

pekne dopoledne Kelisky,tak uz mam po OPU, ulovek 10 vajicek 🙂 ted uz jsme na ceste domu 🙂 zpet mame prijet v utery dopo a uvidi se,zda transfer nebo Pk 🙂

kat77
19. črc 2009

Přeji vám holky hezký nedělní den, konečně není takové vedro...

bellka
19. črc 2009

Dobré poledne, berušky kelišovské🙂 přeju všem pěknou neděličku, i když u nás je trošku zamračeno a deštivo. Radul, taky pěkná úrodička, tak teď tfujtfujtfuj, ať se pěkně oplodnííí🙂

kasa
19. črc 2009

Taky krásný den všem,taky přeji Radulce ať se vše vydaří a mimi je brzy na cestě. 🙂
My máme dneska relaxační den,a přípravu na zapojení do pracovního procesu. ☹ Vůbec se mi po té dovči nechce,navíc musím zítra volat,kdy mi vytrhnou tu 8.Takže nic moc příjemného před sebou. ☹ .
Venku stále prší,takže dnes strávíme den asi u televizky,a mezi tím praní,praní,sušení,žehlení. ☹ .
K večeru si chceme zajít s kamarády na skleničku,tak by se mohlo aspoň trošku vyčasit.

beruska81
19. črc 2009

Pěkné odpoledne holky, nám dneska začíná týden s děckama, musím jim vymyslet nějaký plán ať se nenudí.
Radul pěkný úlovek, přeju ti hodně kvalitních embrijek 🙂

hnedoocka23
19. črc 2009

ahoj holky,jdu vás jen pozdravit,víkend jsem byla na chalupě,bylo fajn,jsem docela odpočatá...mějte se 🙂

sido
19. črc 2009

ahoj holky nemám moc času pořád někde lítám dneska jsem si vás dočetla a je mi do breku ☹
očko jsem s tebou a je mi moc líto že mimísci odešli ale jak píšeš asi to tak mělo být ☹
moc ti přeju ať další pokus je ten poslední a podaří se 😉 a možná když teď chceš být půl roku bez hormonu tak se zadaří samo i bez doktorů moooooocinky ti to přeju a všem vám tady taky holky 😉
já jsem v pátek byla na krev kvůli cukru v krvi ten roztok co se musí vypít bych nedala ani největšímu nepříteli myslela jsem že se pobliju a to jsem to nemohla ani zapít 😝 ale výsledek je dobrý jsem v normě 😉

radule82
19. črc 2009

Ahoj Bell, přeji Ti, ať se zítra dozvíš jen samé vynikající zprávičky 😉

kasa
19. črc 2009

Tak právě jsme dorazili z boulingu domů,a jdu do hajan,zítra už bude zase zvonit budík ve 4 hod a po týdnu se mi určitě nebude chtít vstávat. ☹ Tak dobrou noc a zítra všem úspěšný start do dalšího týdne. 😉 Pa pa Peťka

larri
20. črc 2009

Dobre rano Kelisky,
neda mi to tady nenapsat,ale doufam,ze se na mne Katy nebude zlobit.
Vsichni si ji urcite pamatujete,jak cekala trojcatka,jedno ji odeslo a nakonec prisla i o dvojcatka.Vsechny jsme si tenkrat poplakaly,ale pomalu diky Katy zacinam verit na zazraky..

Zatim o tom nebudeme psat,ale Katy je mozna tehotna a to prirozene. 🙂 🙂 🙂

Holky,myslete na ni,aby se to co nejdriv potvrdilo a Katy byla opet stastna.

Vcera jsem to nasla na jedne diskusi,zatim Katy pogratulovala a plakala po dlouhe dobe stestim.

katrin111
20. črc 2009

krasne ranko,larri to je naaaaadheeeraaaaaaaaaa mooooc to katulce preji......

radule82
20. črc 2009

Krásné ránko Kelišky 🙂 chtěla jsem se Vás zeptat, když jste měli OPU, čekaly jste na zpravičky jak se embrijka vyvíjí až do kontroly, nebo jste volali do Ferťasu hned druhý den? 😉

radule82
20. črc 2009

Kelišky maminky:

☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů.
DNE 8.7.2009 SE NÁM NARODIL DANIELEK JE TO PRO NÁS TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN DO KONCE ŽIVOTA NEBUDE LEPŠÍ. MĚŘIL 51CM A VÁŽIL 3870GRAMŮ A JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ MIMINKO POD SLUNCEM.

Kelišky těhulky:

☼rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET:

☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neúspěšně,v červenci 09 začínám brát antikoncepci a srpen mé 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 5xIUI,1IVF-neúspěšné.Ted to necháváme na přírodě.
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 synarel, kontrola 22.6.neraguji,IVF odloženo na příští měsíc
☼ Radule82: čekatelka na první IVF - od 30.6.09 stříkám Synarel, od 9.7. píchám 3 ampule Fostimonu (dlouhý protokol), 1.UTZ 15.719.7 OPU - 10 vajušek
☼ rencav (Renata 28 let)- 1.IVF - Synareal, injekce Fostimonu ( dlouhý protokol ), odběr 17.5. - 4 folikuly, 19.5. ET 1 embryo, následovala revize - plod se nevyvíjel tak jek měl, teď čekáme na 2.IVF prozatím nevíme kdy

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm, poslední pokus IUI 19.6. tři až čtyři folíky tak uvidíme...
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu
☼kasa(Petra,31let)Snažíme se o miminko 19měsíců..problém je u manžela s ejakulací,řešíme tabletky..čeká mě hydrolaparoskopie a poté podstoupíme IUI,tak doufám,že brzy budeme mít taky krásnou tlustici..

Kelišky nováčci-čekatelky:

☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:

☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka, 31 let), 1/2007 SP, 1/2008 přirozeně mimoděložní, 2xIVF Fertimed Polanka: 9/2008 (slabá čárka, neudrželo se) a 3/2009 (mimoděložní), 8/2009 plánovaná hormonální terapie kvůli endošce, potom odběr děložní sliznice, hysteroskopie, další IVF asi přelom 2009/2010
☼ hnedoocka24(Petra,24let)-5xIUI neúspěšné,1.IVF neúspěšné,2IVF podařilo se,ale potrat v 6tt..Ted si dáváme minim.6měsíců pauzu od doktorů,léků,stresů..musíme si vyčistit hlavičky a nabrat síly)

larri
20. črc 2009

Jupiiiiiii,Katy ma potvrzene tehotenstvi 5tt.

Ocko,to nam vsem tady dava velkou nadeji. 🙂 😉

katy.m
20. črc 2009

larri,děkuji 😵 😵 🙂

rozi.nka
20. črc 2009

krásné opět sluníčkové ráno kelišky 🙂
katy moooc gratuluju, to ty naše holky potřebovaly slyšet 😵 😵 😵

radule82
20. črc 2009

Katy, mooooooooooc Ti gratuluji!!!!!! 😉 😵 😵

j.cien
20. črc 2009

Pekny den Kelisky a ze je ale nadherny diky Katy.m 😉 😵 😵 😵 obrovska gratulace a tfuj tfuj tfuj,hodne stesti!!!

kat77
20. črc 2009

Holky přeji vám hezký den 😉

Katy moooc gratuluji 😉

katrin111
20. črc 2009

nadherna zpravicka katy moooc gratuluji,to je uzasne................ 😵 😵 😵 😵 😵

michina
20. črc 2009

Ahoj holky, to nemuzu neokomentovat, Katy, držím palec!!!!!!!! 😉
Radule, já po OPU volala hned druhý den, oni mi řekli, kolik se jich opravdu spojilo v embryjko, jak se embryjka vyvíjí a jak jim to jde. Ale fyzicky jsem tam jela až obden a tam mi pak rekli více a podrobneji (kvalitu a až d, počet buněk atd..)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru