• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Dobre sobotni ranko :slight_smile: koukam Kasi,ze se v patek uvidime v POlance :wink:
1. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, berušky:slight_smile: přeju krásnou sobotěnkuuu:slight_smile:
1. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobreé ránko, tak to se tam možná uvidíte i s Bellko, že Belli, máš kontrolu v pátek někdy ráno :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě přemýšlím, co vymyslet na dnešní den, kam by jsme mohli zajít, hlavně ne doma!!!
1. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, no jo, máš pravdu, já tam jdu na 9.10, OMG.
1. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
juva super,bude minisrazik :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beli, ale tak přemýšlím, výsledek krve se přeci musíš dozvědět ten den, když i ten samý den je to u běžného gyndaře, ne? nebo v Polance ti to řeknou až druhý den?
1. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já taky myslela, že mě objedná na pátek, to by byla akcička :slight_smile: no ale mě sestřička šoupla až na pondělí...
1. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale taky si říkám, že když do té doby MS nedorazí, že z toho musí vyjít pozitivní krev ne?
1. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,jasnacka,tuty boty to bude pozitivni krev :wink: :slight_smile: a tak jsem se tesila na ty vase testiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy nic potvurky :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to mi hrozně vadí, že ve Fertimedu musíš čekat na výsledky krve až do druhého dne.
1. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, neboj, uvidíme, řekl slepý:wink:
1. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt vas obdivuji,ze mate trpelivost cekat az do te krve :wink: jste obe sikulkyyyyyyyyyy :wink:
1. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že bych to nevydržela a zítra se testila, ale po včerejšku, jsem si říkala, že to nechám osudu....
1. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, nevím, ale myslím, že je to trpělivost spojená se strachem. Ale co se má stát, to se stane a nebudeme si přidělávat vrásky už teď, když nemusíme.
1. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,Bell.je to v rukou osudu,uspech IVf nebo neuspech,to je fakt :wink:

Radul je to smutne,proc se takove veci-jako tvoji sestre ..ze se to stava..je to hrozne :pensive:
1. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je.... asi to tak mělo být, když se tohle stalo... nejhorší na tom ale je, že marta tam leží a dávají ji tablety na vyvolání porodu, nemůže to být císařem, a pak musíme zajistit i pohřeb.... to bude na tu psychiku nejhorší, ten porod a zajištování pohřbu... ale martinka je silná dušička a spolu s rodinou to všechno zvládnem...
1. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den kelisky tedatdyse pekne drbe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen tak dal!!!!!!!!!!!!!
1. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky přeju krásnou sobotu :slight_smile: já za chvíli běžím do práce :frowning2:
1. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, Sido, ahoj holky a krásný den, přeju:slight_smile:
1. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bellko ja mam tedka veget,samik je s nasima na vikend pryc,manza je v praci,navareno mam ze vcera takze se mammmmmm!!!!!!!!!!za chvili pujdu do sprchy a nebudu delat nic :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin uživej si pohodičky :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi Radul..tak to je pro sestru sileny napor na psychiku...to si vubec neumim predstavit :pensive:
1. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky tak už se nam to blíží 19.8 jdeme do POlanky holky už to začíná být u mě napínavé :slight_smile: :frowning2: už ted se bojím co nás čeká :sweat_smile:
1. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj bude to v poho :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky dnes to je sranda-od rana jsem mela presne 8 pacosu a z toho 5!tehotnych!!!!!!!!!!!!!!!!asi tu nekde rozdavaji bricha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul jinak je mi to mooooc lito s tvou sestrou,ja na to nechci moc reagovat a myslet vis............
1. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj marti to je dobre znameni :wink:
1. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAtrin jdu cumnout ven,jestli tu neni stanek a v nem rozdavaji tehu bendza :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, tak si ten den sama pro sebe pěkně užij. Petro, bude to v pohodě, neboj. Cien, honem to zjisti, kde se dávají ty pupky.
1. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek