Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
2. srp 2009

Radulko, kočičko, jsou to jenom utišující řeči, ale tolik pravdivé. Nemusí to nic znamenat, ale taky známe své tělo. Držím moc pěstičky, aby se ms nerozjela, moc Ti to přeju, beruško, však Ty víš.

radule82
2. srp 2009

Bell, rozumím 🙂 Však víme, jak je to s prvním IVF, věřím, ale snažím se stát pevnými nohami na zemi...

bellka
2. srp 2009

Já vím, Radulko, raději počítat s tím špatným a být příjemně překvapená, než naopak. A s tím prvním IVF to tak opravdu bývá a málokdy to vyjde. Kdybych byla u Tebe, objala bych Tě, sluníčko. Myslím na Tebe.

kasa
2. srp 2009

Krásnou neděli všem,a Radulce a Bellce krásnou neděli i pro bobišky,určitě už se uhnízdili. 🙂

kasa
2. srp 2009

Radulko neboj ted jsem si to přečetla uvidíš dočkáš se ,a jednou budeme mít bobišky v náruči všichni.Posílám spoustu sluníčka a pohlazení aspoň na dálku.Uvidíš jednou to vyjde.Jsem ráda,že jsem Vás tu díky Romči našla.Mějte se aspoň trošku hezky,a neklesejte na mysli ,nnaděje umírá naposledy. 🙂 😎 😀 😅 😵

radule82
2. srp 2009

zatím ještě naděj je.... dokud tu nebudu pořádná MS 🙂

kasa
2. srp 2009

Tak držím palečky,a posílám sluníčko.Utíkám do práce,tak pa pa mějte se Krásně.Peťka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sido
2. srp 2009

ahoj holky 🙂 potřebuju poradit teď odpoledne mi dorazila ms a mám začít stříkat ten synarel ráno a večer nevíte jestli bych měla začít dnes večer a nebo to nechat od zítřka od rána 🙄 😅 dík

rozi.nka
2. srp 2009

krásnou neděli kelišky 🙂
tak jsme včera koupili pelíšek, fotky jsou v albu tak mrkněte jestli chcete 😉
radul držím pěsti ať se MS nerozjede 😵
sido ráda bych ti poradila ale nemám o ivf ani páru ☹

bellka
2. srp 2009

Sido, začni stříkat dneska večer, ms se počítá od 1.dne krvácení, né špínění a kdybys dostala ms až po 18.00 hodině, tak se počítá až od následujícího dne. Rozinko, nádhera, já chci taky🙂

radule82
2. srp 2009

Rozi, tak to je krasná postýlka 🙂 to se bude Matýskovi chrupinkat 😀

j.cien
2. srp 2009

Krasne nedelni odpo Kelisky 🙂 valime se u bazenku,coz je super...ale udelal se mi asi opar genital.ci co to je za svinu..takovy puchyrek a boli to jak hovado...nikdy jsem to nemela..me asi picne 😠 musim se toho do patku zbavit 😕 at mi to Kaja zas nestopne...
Jinak take doufam,ze muj termin v pa v Polance plati a asi me trefi slak,jestli tam bude zavreno!!!!

Radulko moc ti preji vysoke HCG z krve!!!!a nakonec fakt tehu 😉 😉 sakra test jen s /...to jsou nervy...fuj 😒

Holky nemate nejake zkusenosti s tim "syflem",co se mi udelal 😲 ??

radule82
2. srp 2009

Cien, ted jsem celkem v klidu.... zatim MS se od rána zklidnila, tak stále věřím a doufám 😉

j.cien
2. srp 2009

To je dobre Radul,ze jsi v poho 🙂 jeste neni nic ztraceno!

Ficime na kole ke znamym,jestli to se svym syflem zvladnu..soupat zadkem na sedatku..au au 😀 😀

evcaa
2. srp 2009

ahoj holkypridala jsem foto za chvili budem koupat a pak pojedem na jedno na zahradku odpo se nedalo pac byl hic jak krava 😀 😀

cien syfl ty si cislo 😀 😀 😀 😀

radule82
2. srp 2009

Kelišky, já bud pro dnešek končit, dám si spršku a budu koukat z postýlky na telku... přeji Vám krásnou dobrou noc 🙂

katrin111
2. srp 2009

krasny vecer teda ty vedra me doslova nici....jsem uplne vyrizena a to cely den sedim doma........to neni mozne aby aspon vitr nezafoukal-----------se tesim na zari,rijen proste na podzim......ten si snad vychutnam a to leto proklinam..................marti ty jsi cislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tezko ti poradit.......radul neboj bude to ok........a rozi postylka krasna........az my postavime postylku taky pak pridam do alba......a evi danecek je zlaticko krasne..............

bellka
2. srp 2009

Berušky, taky už jdu do pelíšku, přeju vám všem dobrou nocku🙂

kasa
2. srp 2009

Tak jsem kolem půl 8 dorazila z práce,jsem ko tak asi zalehnu k telce a vytuhnu,ještě ,že mě Peťa vždycky přenese do postýlky. 🙂 jdu kouknout na ty fotky.

kasa
2. srp 2009

Evi malý je krásný,a ty už nekojíš?

kasa
2. srp 2009

Rozinko postýlka je nádherná.

bellka
3. srp 2009

Dobré ranko, berušky. Tak u nás se zázrak nekoná a ms už je tady. Děkuju moc, že jste držely pěstičky. Mějte se moc krásně a přeju strašně moc štěstí. Radulko, drž se, beruško.

asmeena
3. srp 2009

Bell: tak to je mi líto, ale ty jsi holka silná a určitě ti to nedá a zkusíš to co nejdřív znovu. 😉 Hodně energie do dalšího snažení.

asmeena
3. srp 2009

cien: tak to vůbec nevím co to můžeš mít, snad to nebude nic závažného, aby se kvůli tomu muselo stopnout IVF. 😉

radule82
3. srp 2009

Dobré ránko.... Bellišku, je mi to hrozně moc líto.. ještě když ta tvoje pyramidka tak dobře zapadla, jedna kostička do druhé.... je to opravdu nespravedlivé, ale takový je život.... 😔 😔 a my musíme být silní, poprát se s tím a jít dál...

Jinak mě taky MS dneska ráno dorazila ☹

j.cien
3. srp 2009

Bell 😔 takze u Keliske se opet nedari......SAKRA 😠 tak moc jsem ti to prala,po tolika pokusech!!!! 😔

j.cien
3. srp 2009

Radul!!!To snad ne!!tak to je v haji...... ☹

hnedoocka23
3. srp 2009

ahoj holky,přeji všem úspěšný týden 🙂

hnedoocka23
3. srp 2009

Radul,Bell:je to škoda,ale hlavy vzhůru... 😔 🙂 my to dotáhneme do konce všechny......pá

katrin111
3. srp 2009

preji hezky den holky nase to je mi moc lito ze to nevyslo ale snad uz priste................holky ja uz se z toho tepla zblaznim............nic me nebavi jsem púrotivna ach jo....skoda mluvit ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru