Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
4. srp 2009

No prave,do jinych temat chodi take holky,ktere stimuluji a postupne tehotni!!!Ale tady se jen stimuluje a breci...Asmee ta krasna holka,co se mnou byla na laparce byla NAPROSTO v poradku,ukazkove horm.hodnoty,ZADNA endoska a krasne pruzne pruchodne vejcovody,deloha super a ukazkovy spermio...a vse k prdu....po 3 IVF ve Fertasz jdou do adopce...tak na ni ted porad myslim,ze mela mozna zkusit jeste jiny CAR...ona rikala,ze uz na to psychicky nema...zase verit a zase to zklamani...

radule82
4. srp 2009

Cien: teď přesně nevím, ty už taky stimuluješ?

bellka
4. srp 2009

Radulko, já vím, vždyť jsem s Tebou strávila 3 dny, beruško.

j.cien
4. srp 2009

Radulko jeste jsem nezacla,mam posledni 3tbl antiko,tj v patek posledni a to mam i v 8h.v pa Polanku a tam se uvidi,co bude na UZV a pokud bude OK,tak nafasuji inj. a od 1.dne MS zacnu...

radule82
4. srp 2009

Aha, takže ted nejdřív jde na IVF Sida a pak ty, že?

j.cien
4. srp 2009

Holky Radul a Bell,vite neco o tech dalsich holkach,co s vama byly na OPU,ET..jestli treba jsou tehu??

radule82
4. srp 2009

Belišku, ten čajík můžu pít dlouhodobě?

j.cien
4. srp 2009

jj,Sido by mela zacit drive,ale ma dlouhy protokol a ja asi budu mit kratky...tak nevim,treba se nakonec sejdeme 😉 ale kdo vi,jestli ja vubec zacnu 😀 ja uz takto zacinam od dubna 😀 😀 a pokazde mi to neco zhati 😝

asmeena
4. srp 2009

cien: teď už ti to nic nezhatí. Teď už to bude zakončeno porodem. Moc nám to všem holky přeji. 😵

bellka
4. srp 2009

Radulko, já ho pila 3 měsíce, pak jsem si dala 14 dní pauzu a zase jsem ho pila. Cien, ani jedné nám to nevyšlo.

bellka
4. srp 2009

Hele, já znám opravdu 5 holek, které mají díky Fertimedu doma plné postýlky, ale holt u nás je asi potřeba něco jiného a Fertimed na to nepřišel, tak se na to dívám já a proto uvažuju nad tou minimálkou.

asmeena
4. srp 2009

mně přijde, že se ve Fertimedu dařilo před několika lety, ale tento poslední rok nějak nic, ale to je jen dojem.

radule82
4. srp 2009

holky, já budu pro dnešek končit, tak Vám všem přeji klidnou noc 🙂

katrin111
4. srp 2009

preji hezky vecer.asmenko podle me delas dobre.....je to treba zkusit jeste jinde..............je to fakt tezke rozhodnuti ktery car navstivit ale asi je to uz jen tovarna na penize...........

asmeena
4. srp 2009

díky katrin, a jak se daří tobě těhulinko? Co Samík? chodí teď do školky nebo je s tebou doma?

katrin111
4. srp 2009

asmenko me se dari dobre ale zlobi me zada....dost me boli asi uz tou tihou nebo co............a ty vedra to jsou taky pro me muka...........samika mam pres prazdniny doma.tedka byl o vikendu s nasima v cechach tak jsem mela veget................a co ty jak je?????me uz ili varovala pred fertasem ze tam nenam chodit ze radsi fakultku ale nakonec jsem stejne zvolila fertas...........

asmeena
4. srp 2009

no a vidíš, byl to pro tebe úspěch, takže vlastně katrin je vizitkou, že i IUI ve Ferťasu se dá. 😵

katrin111
4. srp 2009

jj asmenko asi jedna z mala nebo ja nevim.mela jsem fakt stesti..............no a ten reprofit je soukromy nebo statni????

asmeena
4. srp 2009

asi soukromý, státní je fakultka, ale tam se mi nechce, protože mi přijde, že tam už je taky šílený nátřesk a čekačky

sido
4. srp 2009

cien já jdu na ko do Polanky v pondělí to mám 8.den synarelu tak jsem zvědavá možná pujdem fakt spolu 🙂 😉 a ty víš že budeš mít krátký protokol? 😅 nevíte holky jaký je rozdíl mezi těma protokolama proč má někdo dlouhý a někdo krátký? někde jsem četla že u krátkého je větší úspěšnost ☹ 😒

katrin111
4. srp 2009

asmee jj mas recht u fakultky je silena ta cekacka...........

kasa
4. srp 2009

Ahoj holky tak jsem se sem dříve nedostala,přeji všem krásný večer.Myslím ,že to bude opravdu individualní,protože sestřenka jezdila do Brna na první 2 pokusy a nedařilo se a ve Ferťasu si řekla poslední pokus a pak budeme vyřizovat adopci a zadařilo se.Tak věřím,že se i na nás všechny jednou štěstí obrátí.
Asmenko hodně štěstí.
Romi ,víš co se říká ,když nechytá barva na vlasy?Tak ,třeba už je nějaký brouček na cestě,ono by to i odpovídalo.Vzpomeň si jak to bylo u Honzíka.Taky jste si vše zařídili,a pak jsi vše už nechala osudu,uklidnila se a Honzík byl na cestě.Tak třeba to vyjde takhle i na podruhé.Bylo by to super. 😀

asmeena
4. srp 2009

sido to opravdu nevím, já měla vždy krátký, ale jak tak koukám tak od začátku roku dávají všem pořád ten synarel, zajímalo by mě jestli je to nějaké lepší, nebo proč to dávají

sido
4. srp 2009

no to mě taky 😠

asmeena
4. srp 2009

ale třeba je to lepší, já nevím, já jsem to neměla. U 1.IVF jsem měla fostimon a merional a u 2.puregon a potom jsem měla lepší vajíčka

katrin111
4. srp 2009

no nic holky koncim jdu bojovat do koupelny.jdu se holit 😀 😀 😀 😀 zitra jdu do poradny a pres ten pupek je zahul se oholit.............

asmeena
4. srp 2009

tak hodně štěstíčka při holení a opatrně

sido
4. srp 2009

no nic holky manžel přijel z fušky tak jdu za ním dobrou noc a pa 😉 😉 😉

kasa
4. srp 2009

Ahoj Asmenko.Tak hodně úspěchů. 🙂 Moc bych ti to přála.

j.cien
4. srp 2009

Holky uz jsme to tu psaly se Spasinkou-tento dlouhy protokol se Synarelem davaji ted vsem,protoze s nim maji nejvyssi procento otehotneni...takze tak 🙂 Ja jsem ho zacala,ale po vystrikanych 10 dnech jsem mela nekolik foliku,takze Kaja usoudil,ze takto by to tedy neslo...napred je chtel punktovat,ale pak na ne udela IUI,coz pri mych vejcovodech je stejne k prdu....
Ale priznam se,ze jsem si oddechla,ze tam tedhy nemel ten vercajk na punkci,protoze toho jsem bala...Asmee tobe delali punkci,ze jo?Bolelo to??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru