• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Díky Verčo,doufám ,že se zítra po probrání z narkozy dovím jen dobré zprávy.Stále věřím ,že ten nález na vaječníku bude banalita.Jak budu vědět víc písnu.Jdu si udělat ječště něco na pití protože za chvilku už nesmím jíst a pít.Tak zatím papa Peťka
6. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: na skorotchýni kašli. Ta moje mě taky nemá ráda, že jsem jí ukradla syna. Všechny jsou stejné. Nejraději by je měli samy pro sebe až do smrti. :angry: Ale mají smůlu, přijdeme my a my se jim o ty jejich synáčky postaráme (lééépe) :grinning:
6. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien díky,jsem trochu nervozní,ale určitě jsem více v pohodě než poprvé,mám v práci kolegyni a ona mi chtěla domluvit v Olomouci Machače,tak uvidíme ,jak dopadnu a jinak asi šupajdím tam,tobě taky přeji hodně štěstí :wink:
6. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Asmen s tím co píšeš souhlasím.Já to mám taky tak,hold jim ty synáčky krademe .Ale z druhé strany to tak není,myslím,že moje mamka je úplně normální a ty jiné "naše"maky taky. :grinning:
6. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme se o tom bavily v práci, že chlapi tchýni berou trošku jinak, protože my holky ke svým mamkám máme blízko a tak kontakt udržujeme, ale pak je problém, že nám do všeho začnou remcat tchýně a to je pak konec a nás ženám se to prostě nelíbí, když máme taky své rodiny, tak se chceme jako ženy postarat samy, ale to tchýně nikdy nepochopí a berou to tak, že je nepotřebujeme a krademe jim synáčky.
6. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já svou tchýni raději ani nekomentuji,to by bylo na dlouhé psaní. :angry:
6. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslím ,že všechny tchyně jsou stejné.
6. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jsem debatovala s drahým,že tady přebíháte do Reprofitu a vypadlo u něho,že jeho kámoš tam taky přešel a že si to tam nemůže vynachválit.No a můj muž by do toho šel taky,ale do Reprofitu,tak se směju. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak třeba se mu podaří mě přesvědčit. :wink:
6. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rony: tak šupšup do toho, třeba se zadaří a Honzík bude mít brášku nebo sestřičku. Já tam jdu poprvé 23.9. tak vám pak podám info. Mám doma ještě výsledky z laparoskopie a teď nově i z imunologie, tak to vezmu sebou.
6. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, všechny vás moc zdravím, Rony, Asmee a všechny holky. Peťko, na zítra tfujtfujtfuj, ať to dopadne na 1*, Cien, doufám, že všechno bude OK a začneš stimulku, Bobinko, hodně štěstí. Přeju vám pěkný večer a dobrou nocku.
6. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki teď mě napadlo,nevíte mám si brát sebou něco na převlknutí na ten zákrok.Nebo mi tam dají nějaký jejich erár
6. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: dají ti tam andílka a bačkůrky taky vyfasuješ. uvidíš, že to bude dobré.

bell: moc ti děkuji a doufám, že ti to taky už co nejdřív vyjde. :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi a nezadařilo se náhodou už přirozeně,když ti nechytají ty barvy na vlasy,víš jak se zadařilo u Honzíka,vykašlali jste se na všechno a najednou byl Honzík na cestě.Kamarádka v práci mi totiž říkala,že ve chvíli ,když zjistila ,že ji nechytá barva na vlasy,byla těhotná.
6. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun díky.
6. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
belli děkuji,dobrou noc
6. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,holky.
Nějak nás taky lámete k přechodu,do jiného CAR.
6. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, patřím a nepatřím do Fertimedu. Na 1 IVF jsem byla v 06/2006. A po neúspěchu jsem se totálně sesypala. Dva roky jsem se dávala dohromady. Řekla jsem si, že si tedy alespoň dodělám VŠ a potom uvidím. Při každé kontrole jsem se dr. Vodičkou domlouvala, že po zkouškách se do toho určitě pustíme. Taky jsem mu řekla, že pokud budu mít 100% jistotu, že u všeho (tzn. odběr i zavedení vajíček) bude on, tak do toho po promoci jdu. No a v červnu jsem odpromovala, a Vodička je na Slovensku. Ve Fertimedu jsem zůstávala hlavně kvůli němu, ale teď už nemám důvod. Nemám k nim důvěru a jak to tady všichni řeší a odchází, tak jsem se rozhodla, že si najdu jiného gynekologa a zkusím taky Reprofit.
6. srp 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Martine byla jsem už v gyncentru a můžu ti říct,že všude je to v podstatě stejné,já měním pokaždé CAR jen proto,abych přišla na jiné myšlenky a dala si trochu pauzu,nechám se vždy vyšetřit od začátku a to trochu trvá,ale mám spoustu kamarádek chodí do Jihlavy,Prahy,Olomouce a většinou jim vyšel až druhý nebo třetí pokus nebo opakovaný Ket,někde to je o penězích,ale to jsou soukromé a co si budeme vykládat za všechno se platí,je pravda,že v některých centrech mají jiné metody,ale pokud mám otěhotnět tak otěhotním kdekoliv,ale taky plánuji pokud se nezadaří tak odejdu do jiného Caru :wink:
6. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně uvažujeme o stěhování,tak si pak budu hledat nový Car,ale asi Retrofit nebo něco v Praze
6. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kasi,těhu opravdu nejsem,dokonce dorazila mrcha o týden dřív a vlasy mi nechytají už po několikáté,takže zrada je jinde.
Holky dobrou noc a krásné sny. :wink:
6. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat Reprofit :angry:
6. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano holky...spasi je mi to lito....a ja byla ted v utery na hydrolaparce a hysteroskop..mi dělali,ve středu jdu do palanky na kontrolu ja to dopadlo,,smem šla na druhy den ´hned do prace ,nechci byt doma,protože bych se jen litovala,a to ja nemam za potřebi,,ohledne toho caru,,no nevim,tak jak se hazela špina na gyncentrum v ove,tak ted na fertimed,,tem co se to nepovedlo tak nadavaji,,a tem co povedlo tak chvali pokud maš otehotnet tak otehotniš i nechci psat kde...zda se mi to,,že se tady jen psychicky ti co čekame na ivf tak se dohromady psychicky odrovnavame....to neni dobre,,opravdu je duležite..mit pořadek v hlavičce,,a byt v pohodě :slight_smile: si myslim ja..ale ja už to tak nějak neprožívam,,byla se mnou na hydrolaparce ted holka, a ta se hroutiala že jim to pul roku nejde,,,,no co na to říct,,že marto))) ta kvšem držím palečky,,a zdravim hlavně martu,katrin sidu..no a spasi a tu starou partu a i tu novou)))) pěkny den fšem :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si ted pročítala ten retrofit,,,no pěkně nas tam lanaří)))) no jo píše tam asmen a martin,,,a pokud vim tak martin a renča jim se povedlo mimi hned napoprve ale dopadlo to špatne ne?? a to teda si nemyslim že fertas za tohle muže že to u renči dopadlo špatne?? a oni už maji jedno ditko)))ale je to každeho z nas rozhodnuti,,,každy ma na to svuj nazor,,ale tak určo je lepší plazmova televize,, :grinning: a košulka se žirafkami :rolling_eyes: to teda pomuže k uspěchu,,,tak hodně zdaru teda,,,
7. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapoměla jsem napsat že ještě pomuže po et jit do zoo na vychazku :angry: :angry:
7. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verči, přečti si moje hlavní tři důvody, proč jsem přešla. O plazmě tam nic není :wink:
7. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím,že se tady nějak nadává na Fertimed.Taky jsem tam byla v Olomouci v dubnu 09 a nezadařilo se :frowning2:
7. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
verci: ale myslím si, že je pozitivní u ET, když vidíš přímo na UTZ jak ti to zavádí, Jaroš mi to tak ukazoval při IUI (Holub nikdy) a můžu říct, že mi to po psychické stránce pomohlo, vidět že tam něco máš.
A nikomu Fertimed nerozmlouvám, jen chci udělat nějaký nový krok. Vodička mi utekl a můj oblíbenec Jaroš mi ET asi dělat nebude, protože než to v Polance po frčí, tak to bude asi ještě nějakou dobu trvat.
7. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena - Při IVI mně to Jaroš taky ukazoval...ještě v Gyncetru v Ově, ale nepodařilo se to. U IVF nevidíš vůbec nic. Jestli je to opravdu oplodněné a jestlo opravdu zavedou. Dá se o tomhle dlouze polemizovat. Ale člověku nezbývá než doufat a věřit
7. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, já doufám a věřím stále, ale asi potřebuji udělat změnu.
7. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek