• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahoj holky,
tak v POlance dnes byla sestra Petka :grinning: ,zato tam ale nebyl Kaja :angry: :angry: takze jsem byla nas....pac jsem se objednavala cilene k nemu!!!Byla tam Dr.Koutna,celkem OK,ale uz mene OK je to,ze mam v levo 2jajca 2cm..i pres antiko a Femigard :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takze v nedeli jedu do OC na punci...Punkce bude bez narkozy,pac jsem pry holka sikovna...rikala Dr.... :confused:
Moje 1.IVF je tudiz opet v ohrozeni...pac at to pocitam,jak to pocitam...schvaleni mam jen do 2.9 :angry: :angry:
7. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien - ahoj tak to jsme ti ji asi přivolaly :grinning:

Počkej počkej...ty nebudeš mít narkozu? A proč?
7. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien - Jak to,že se nevejdeš do termínu? Tohle jsme neslyšela,že by nevyšel termín od pojištovny... :confused:
7. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, přeju všem pěkný páťulínek a víkend. Tak příští týden jdu na UTZ a když tomu nebude nic bránit, tak se nechá rozmrazit sněhurka. No uvidíme. Cien, tfujtfujtfuj na neděli.
7. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaji :wink: platnost schvaleni IVf je vzdy jen na3mesice...coz nikomu nevadi,jen ja s tim mam uz potreti problem :grinning: :grinning: jsem proste traged :grinning:

Narkoza se asi nemusi davat,neco mi mozna slehnou,at to neboli..uvidim,to zvladnu :wink: Jsou to jen 2vpichy tenkou jehlou,neni to jako pri OPU,kde je klidne 20vpichu kvuli 20jajec :wink:

Belli tak s chuti do toho ,at je Snehurka uz u tebe :slight_smile:
Potkala jsem v Pol.Kaczku a je to teda Koczka :slight_smile: sice zapirala,ale zhubla fest a je to kus :slight_smile: a pak jsem jeste potkala tu holku,co jsme spolu mely laparku..takze dnes byl minisrazik Konikovskych Kelisek,jako za starych casu :grinning:
7. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky marti neboj odbre vse dopadne a co dneska papkas dobreho?????ja zapekam brambory.......jj srazik jako za starych casu to by bylo fajn :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, nechceš mi říct, že ta čtyřka u vchodu jste byli vy? Měla jsi bílou sukni?
7. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin111 - ahojky, taky tě zdravím :wink:
7. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj.2metry v bile sukni!BELL????????????Tos byla ty tam u dveri do laborky??Ja jsem se usmivala na nejakou pani tam,ale nedoslo mi to!!!!!!!!
7. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko ahoj,mam v sobe asi tak pul kila mexickych fazoli a s chlebem-prase!!! :angry: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurde marti to budes mit potom valecnou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co delala kaczka v polane?????vubec tady uz nechodi
7. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, no jo, a já si myslela, že to nemůžeš být Ty, bo už je hodně hodin, tak co bys tam ještě dělala?
7. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak vas zdravim a koukam ze vcera tady byla vymen nazoru j jsem fertasu vdecna mam danika a to ze si nechaj vse zaplatit tak to je dle meho vsude
7. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné odpoledne kelišky :slight_smile:
koukám, že je to tady jak na válečné stezce :frowning2: moc mi chybí všechny staré kelišky, pamatuju časy kdy jsem jen přišla ze srazu s váma a už jsem seděla na koníkovi a pořád bylo co povídat. teď už to takové nejni :pensive:
tím samozřejmě nemám nic proti novým, já jsem se sem vtěrla s tím že jdu do ferťasu a nějak jsem tam nedošla :grinning:
katrin taky bych si dala zapečené brambory a s mletým masem, hmmm mňamo :dizzy_face: my dnes máme smetanovou omáčku s bramborem a vajíčkem, nikdy jsem to nejedla a jako těhu bych se jí užrala :grinning:
7. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rozi nejak se to rozpadlo podle me kvuli neuspechum kacka ocka asmenka atd :frowning2: :frowning2:
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cienko, moc si přeju ať už tě ta zasraná tragédie opustí :wink: :grinning: věřím, že tentokrát už to klapne a IVF bude i s krásně pozitivním výsledkem :sunglasses:
jo a nesmím zapomenout na spasinku, moc mě mrzí co se stalo, ale věřím že tak čupr ženská jako ty nezůstane sama :wink: každý konec je něčeho začátek, a když se takhle zachoval tak za nějaké trápení určo nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje švagrová teď prožívá to stejné, po šesti letech a pár dní před plánovanou rekonstrukcí si její milý usmyslel, že už s ní nechce být. trotl... :angry:
7. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj evi, je to tak :frowning2: samozřejmě nikomu nic nevyčítám, jen jsem chtěla říct že už je tady dlouho smutno a ne tak veselo jako vždycky bylo. kde jsou ty časy kdy se tady ještě po desáté večer vykecávalo a nikomu se nechtělo do pelechu i když tam čekaly roztoužené polovičky a ovulka vrcholila :dizzy_face: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi pripojuji se k tobe a cience a vubec vsem keliskam at starym ci novxm preju kolejnice at uz ve fertasu ci jinde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daník je zlaťoučký, je vidět že je to správně ukecaný kelišák :grinning:
7. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rozi je to smutne ja na vas taky nemam moc casu ale zkusim se polepsit ja myslim ze nejvetsi problem je v tom ze vsichni ctou a nikdo nepise tak to je :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
7. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
j kelisak jak vysity :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj rozi,evi tak uz konecne papkam a moooc nam to chutna................vcera jsem byla na 3d utz a krasa!!!pak pridam do alba az mi to brasin vyfoti.........................jj mate pravdu ze uz to neni co bejvalo :unamused:
danik zlaticko :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, nebuďte smutné! Evi, máš nádherného synáčka, rozinka a Katrin budou zanedlouho taky držet ty svoje uzlíčky v náručí a my ostatní si musíme ještě chvilku počkat a je úplně jedno, kde to bude. Hlavní touha je přece miminko.
7. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo bell ale kdysi to tady byla drbarna o vsem a dneska je to na bodu mrazu........bohuzel
7. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přiznám, že taky čtu a napíšu jen někdy, ale co mám psát? o ivf nevím absolutně nic a psát tady o těhulkování je blbost, jako bych sypala sůl do rány :frowning2:
je to na prd, nejlepší by bylo kdyby jste všechny okamžitě otěhotněly, to by tady bylo veselo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc bych vám to všem přála :wink:
katrin taky bych si dala :dizzy_face: od rána mám na něco chuť, to je nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem zvědavá na Domíka jak vyrostl :sunglasses:
7. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj katrinko je to jen o neuspechu a to me stve ze nemuzou byt vsechny holky stastne jako my tri :pensive:
7. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi uplne si to vychutnavam jinak jak bych nemela nic tepleho v zaludku tak bych se nemohla doztat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky se priklanim k tobe..................jj ta fotka neni moc ostra pac maly nemel u pusiny moc vody a dr.rikal ze ta voda pusobi jako cocka..........mam i zaznam
7. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek