• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
ty brdo ted jsem si zkousela podzimni bundu jednu z nejvetsich co mam a asi ji na podzim uz nedam..........ja jsem zvedava co budu nosit :angry:
7. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak danecek zatim bojkotuje postylku jen pres den v noci spiunka v ni
7. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi se pak budes divit jak se ani nevycuras a neosprchujes a ani neuvaris.....vim o cem mluvim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: berus tak samik asi ma tu stejnou postel ale bez te skluzavky,on ji chtel s tou skluzavkou ale my byli proti pac jak k nam prijdou nejake deti tak by rajtovali po posteli a to ja primo nesnasim
7. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin ja byla rada ze pres zimu jsem byla jeste"plocha" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo evi ted na tebe myslim ze ti to krasne vyslo a danik se narodil v lete :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin ja ani nemam cas na jidlo a wc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo katrin asi máme ty samé, ale vyřešila jsem to jinak, skluzavka leží na půdě
7. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zvědavá kde bude spát Matýsek, preventivně jsem řekla Kubovi, že se konečně musíme dokopat koupit novou matraci do postele aby si neničil záda, kdyby se mu náhodou v postýlce nelíbilo :grinning:
oblečení zatím nosím normálně svoje, jediné těhu mám rifle a nějaké delší tílka. některé třička už mám ale malé leze mi pupík, tak ty jen na doma. jinak vše ok. ale dlouho už to nevydrží :grinning:
jo a musím se pochlubit, že od září už se budu flákat doma a ne v práci :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to verim.............u nas bylo to same.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ta postel berus ma takove latky jako stan ze????mame ji ze sconta
7. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem srpna se jdeme fotit s danikem no hlavne jirka foto ala jan saudek
http://www.saudek.com/cz/jan/fotografie.html?r=1966-1970&typ=f&l=0&f=20
7. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si akorat koupila velke trika a nosim je k elastakam ktere davam nad pupek akdyz je vedro tak pod pupek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak mam jen dvoje sportovni kalhoty volne na brichu a tehu rifle az se ochladi jen ta bunda me sere..............
7. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saudek je parádní :slight_smile: máme doma zarámovaný plakát s origoš podpisem a taky podepsané pohlednice od Sáry :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo má to být jako stan, máme jí taky ze sconta, nechala jsem mu jí trochu výš ať se mu tam vejdou hračky
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj saudek ten ma uzasne fotecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: evi dyt uz srpen davno je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
katrin elasťáky tohle léto přímo miluju :dizzy_face: a taky nosím šaty a sukni, to u mě neexistovalo :grinning: ale teď všechno, jen ať je mi co nejpohodlněji :grinning:
jj sambo ma taky ve stanu hracky houpajdu a balony :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to budou krásné fotky, holky zatím se loučím, mějte se těhulenky
holky uz se vm to krati co no ja uz pred mesicem touto dobou cekala na cisar zitra je Danikovi mesic to leti jak blazen :confused: :confused: :confused: jo a objednali jsme daneckovi k mesicninam lehatko kuk
http://deti.bazos.cz/inzerat/3826046/Prodam-lehatko-pro-mimi.php
ale uplne nove za korun
rozi ja sukne k smrti nenavidim nenosim je pac se mi trou stehna a pak me to az boli :confounded:
7. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
1200 korun si vypnu ciselnou klavesnici a datluju jak debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi se mas ze uz budes na materske papa berus a zase se ukaz :wink: evi to lehatko je super............
7. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlo tam byt koncem srpna :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa beru
7. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin taky se mi třou, ale nejni to tak hrozné. už jsem se naučila fintu jak se netřou :grinning:
holky dám do alba fotku, cca týden starou. nelekněte se :grinning: a rychle koukejte, páč to zase máznu :sweat_smile:
ok a jakou mas fintu???????
rozi na me nemas teda me to tak prijde :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám menší kroky :grinning: snažím se tu třecí stranu držet u sebe :wink:
je tam :wink:
7. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
super rozi.................kurde me tvuj kuba jak jsem se rychle podivala uplne pripomel fotra od samika
7. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jsem tam rozteklá jak nanuk na slunku :grinning:
je pravda že je to vyfocené shora a tak, ale jak jsem to viděla tak mě málem omylo :grinning: ale říkám si, už jen dva měsíce :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin to snad ani ne :grinning:
7. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek