Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
8. srp 2009

Taky by mi už po Vás holky bylo smutno. 🙂

katrin111
8. srp 2009

me taky holt konik je navykovka 😀

asmeena
8. srp 2009

ale je pravda, že už nedrbeme jako dřív, to jsme už jenom netrpělivě odpočítávaly v práci na hodinkách kdy už se půjde domů, a zase se zapne počítač a koník

katrin111
8. srp 2009

to jo to mas pravdu aje to moooc skoda ze uz to tady neni jako driv ☹

katrin111
8. srp 2009

loucim se prozatim jdu se hodit rosku do kupy a vyrazime.......pááááááááá 🙂

asmeena
8. srp 2009

papa

radule82
8. srp 2009

Já jsem uplně KO... jsem si teď dvě hoďky zdřímla.... teda tvrdě jsem usla.. a už musím fstávat, protože jsme na půl šestou pozvaní na kolaudačku bytu.... 🙂

Se musím nějak probrat, ale nevím, jak...

Ohledně toho chození na koníka... ja si holky tak zvykla ... a jsem moc ráda, že tady jste 🙂))) Tak nechoďte nikam 😀 😀 😀

kasa
8. srp 2009

Neboj Radul já myslím,že je nás už tu více závislaček,a to že to ve Ferťasu funguje nám včera jako dobré znamení přišla ukázat Smilka.Její trojčátka jsem na konikovi obdivovala ,aniž bych věděla ,že se ji zadařilo ve Ferťasu,ale hlavně přišla mezi nás ve chvíli,kdy jsme chtěli vidět důkaz ,že to funguje.Hlavní je ,ale nic neřešit.To je základ úspěchu.
Smilko takže chod mezi nás častěji,a je fajn jak můžeme sledovat jak se tvým zlatíčkům daří. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jdu si zase na chvilku lehnout,protože jsme tu dneska měli návštěvní den,nejdřív naši,teď nám odešla kamarádka,která přijela z druhého turnusu pobytu pro rodiny s dětmi na Sukenické povykládat jak bylo.Tak jdu odpočívat.pa pa Peťka 🙂

kasa
8. srp 2009

Holky dobrou noc ,vypadá to ,že už tu nikdo není tak se mějte hezky pa pa petka 🙂

kasa
9. srp 2009

Krásnou neděli všem,hlavně sluníčkovou. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kasa
9. srp 2009

Co dnes podnikáte?

radule82
9. srp 2009

Krásné dobré nedělní ráničko 😀

radule82
9. srp 2009

Kasi my dneska máme 6.výročí, co jsme spolu 🙂 tak jsme si naplánovali výletík do dinoparku, pak skočíme někam na obídek a odpo zatím ale ještě nevíme 🙂

kasa
9. srp 2009

Ahoj Radulko.tak vám přeji hodně štěstí,a hlavně si to užijte,já dneska ještě poctivě odpočívám,protože zítra už jdu do práce.No a už aby byl pátek ,abych se dověděla,jak mi dopadly výsledky.Tak si to užijte a večer napiš jak bylo,pozor ať vás nějaký dinosaurus nespapá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radule82
9. srp 2009

Neboj 😉 , Aleš by mě nedal 😀 😀 😀 a ty si Kasi pořádně odpočiň 🙂

kasa
9. srp 2009

No od toho ty prince máme ,aby nás zachránili,tak jako v pohádkách. 😀

kacza.b
9. srp 2009

ahojky kelisky,jdu vas po delsi dobe pozdravit. obcas si vas procitam,ale neprizpivam.

chci poprat vsem keliskam co ted maji pred stimulkou hodne stesticka! a holky hlavne pzitivni mysleni a verte ze to vyjde!!!

a tem co to tentokrat nevyslo a mezi nima jsem i ja....tak nam nezbyva nic jineho nez se s toho vseho otrepat,nabrat dalsi silu a bojovat dal,ten malinky tvorecek za to stoji

😉

kasa
9. srp 2009

Ahoj Kačko,to je super ,že jsi tady.Neboj jednou nám to vyjde všem.. 🙂

kacza.b
9. srp 2009

ahojky kasi 🙂

copak asi cien uz to ma asi za sebou,jen doufam ze uz ji konecne vyjde ta stimulka 😵
v patek jsem ji potkala v polance,tak me zase sokla tim ze ma dalsi cystu a k tomu nevi jestli opet stihne termin schvaleni,no je to nas traget 😀

kasa
9. srp 2009

Já se dneska ještě flákám,koukám na telku,mezitím sem tam kouknu na kelišky ,ale dneska nás tu moc není.
A co Cien dneska dělají nějak mi to uniklo?

kasa
9. srp 2009

Jo už jsem se to dočetla,tak snad ji to dopadne dobře a začne stimulovat na IVF.Já chci taky zkusit nejdřív inseminaci a pak IVF tak uvidím co se dovím v pátek a jak se domluvím,třeba by to mohlo vyjít hned na poprvé jako u Smil,a hlavně se nestresovat. 🙂

kasa
9. srp 2009

Tak to vypadá ,že jsem tu dneska sama,tak jdu ukuchtit oběd,pomýt nádobí ,no a kolem 3 by už měl přijít Peťa z ranní,tedy pokuď tam nezůstane dneska zase déle. 🙂

evcaa
9. srp 2009

ahoj holky jd vas pozdravit koukame na dvd vlak detstvi a nadeje a pak na nejaky film kouknem malutky spinka jako andilek miluju ho tak zatim papapapa

kasa
9. srp 2009

Ahoj Evi ,tak si to užívejte.Každého okamžiku je to zázrak,mít mimuško.pa pa

j.cien
9. srp 2009

Ahoj Kelisky 🙂 punkci jsem prezila 😀 je to tak,jak jsi psala Asmee,2x to poradne pichlo a uz to bylo...byla jsem trochu priblbla,pac jsem dostala trochu apaurinu do zil 😀 jejda,to bylo jako po chlastu 😀 a to ja moc nevydrzim,po sklenicce vina uz mam šusa 😀 😀
Dr.rikala,ze se bohuzel muze stat,ze zase mrchy cysty dorostou..tak to uz by me asi fakt piclo 😠 kdyby je tam Kaja ve stredu zase nasel 😠
Budu se modlit,aby tam bylo pusto a prazdno 😀 😀

Jinak Ocko,nedivim se,ze te deptala ta doba vysedavani na Konikovi od rana do vecera a nekonecne nemocenske,ktere jsi mela nekolik mesicu jen kvuli IUI!!To jsem tehdy nechapala,ze je nekdo tak dlouho doma jen kvuli IUI...to bych teda nechtela,jen cekat a pozorovat se..jestli uz nahodou nebudu tehotna...Ja jsem sla pokazde hned z IUI do prace a to tam pobiham 8hod a moc si teda nesednu...a jsem za to rada,to musi byt silene nemit v hlave nic jineho nez bazalni teploty,ovulaci a testy...A koneckoncu na uspech IUI nema klid zaden vliv-vid Katrinko 😉 tys chodila celou dobu cvicit do fitka jako drak a Domik je na ceste 🙂 🙂

Mne Konik nevadi a nedepta,kdyz sem chodim a jsem rada,ze vas tu "mam" a "znam" 🙂 Vic nez 11let uz ziju se svou neplodnosti a Konik za to urco nemuze 😀 😀 dal si zijeme s Petrem v pohode a s laskou,dal delame veci,ktere nas bavi a jestli o tom,ze mi chybi dite mluvim nebo nemluvim na Konikovi-je uplne jedno-protoze je to tak a dite mi bude chybet,i kdyz se budu jakkoliv tvarit,ze to "neresim a mam cistou hlavu"....
Ja se denne nehroutim po ranu neni kazda moje myslenka o tom,ze stale nemam dite...proste s tim jen leta ziju a ted jsem to konecne zacala poradne resit.Jsem za to rada,pac mi neni 20 a cas leti 😉

Peknou nedeli Kelisky 🙂

bellka
9. srp 2009

Berušky, přeju pěknou neděličku🙂 Radulko, krásné výročí. Cien, moc pěkně jsi to napsala a tak to je. Teď je mi strašně moc líto, že to nevyšlo, ale přece neumírám! Kasi, Ty pěkně odpočívej. Krásný zbytek dne všem🙂

kasa
9. srp 2009

kde jste všichni

asmeena
9. srp 2009

cien: tak to je fajn, že jsi tu punkci přežila. Kdo ti to dělal? Koutná? A neboj, ve středu už tam určitě nic mít nebudeš. Takový tragéd nebudeš, tomu věřím. 😉

kasa
9. srp 2009

No už jdeme obědvat,Peťa konečně dorazil z práce,tak už nejsem sama.
Cien neboj to dobře dopadne.Jinak Bellko neboj odpočívam,protože už zítra začne v práci zase frmol. 🙂

radule82
9. srp 2009

Cien: určitě to dobře dopadne a ty se pak ihned vrhneš do stimulky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru