• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Sido neměla jsi náhodou na sobě bílé plátěné kalhoty a černobílé tričko?
10. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s těmi doklady mě to taky štve... ani vlastně nevím, na kolik UTZ mám nárok.. a pak se platí za každý UTZ 200KC?
10. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, co Ti mám na to říct? Hlavně, že jsi v pořádku a vaječníky v klidu.
10. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak jsem si říkala :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to někde četla, na kolik UTZ máme nárok, ale copak si to pamatuju, kolik jsem jich už měla?
10. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Belli, někdy mi ty UTZ přijdou téměř zbytečné :slight_smile: ale určo ví, proč to dělají :slight_smile: ale to mi připadne hrozně vydridušské, za 5 sekund kouknutí se na CHACHULKU (jak říkáš :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ja jsem mela od vcera maso z rostu a bylo to nejake tuhe..takze nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: prave spekuluji,co tak si dat latte :dizzy_face: a k tomu urco priprasim nejaky zakus :grinning: ale napred se jdu zvazit :angry: jestli muzu
10. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, jen si dej. Při stimulce přibereš i ze vzduchu:wink: Radulko, no jo, koukají mi na chachulu a ještě jim platím, kam ten svět spěje, OMG:wink:
10. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem tehdy mluvila s reviznim dr.na pojistovne/kdyz jsem s hruzou zjistila,ze mi Fertas vubec neposlal zadost a furt se cekalo,az to prijde :angry: /a pan dr.na telefonu byl pomerne rad,ze s nekym mluvi..pac jinak dela asi celou pracovni dobu prd coby revizak :grinning: a byl tak ochotny,ze mi vysvetlil ty platby za UZV...
Takze :zalezi na KODU poj,pod kterym oni UZV vys.prokazuji,ale je to tak,ze je-li to v ramci preventivni gyn.pece,pak poj.hradi 7UZV za rok a z toho nejvice 4v jednom ctvrtleti.Proto pak po nas chteji 200.-za ty dalsi UZV...dokonce mi hbite spocital,ze za kolik teda je 1UZV bodu,pricemz bod je nejak za 2koruny...no proste mu to vyslo,ze tech 200.- co platime je jeste malo!!Takze pojistovna jim za 1 UVZ proplati okolo 380.-KC

No a pak jsou jeste jine kody na UZV v tehotenstvi,pri preventivni prohlidce,po porodu atd...
10. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHACHULA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem se Cien smála, jak jsem to slyšela od Belky :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radul tak to ja mam v Pol,skluz temer pokazde!Nejdele to bylo 2hod!
10. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi ale řekni, že to nejde líp zorganizovat...
10. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vypiju si bylinkový čaj a vrhám se na úklid celého bytu :slight_smile: už se na to nemůžu koukat :frowning2: :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, no jo, to jsou samé kódy, samé body a čert aby se v tom vyznal. No tak buďme rády za pouhé 200:wink: jinak chachula je holt chachula:wink:
10. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,Radul nesnasim,kdyz si doktor dopredu neprecte z karty,vo co go...a klidne si to splete...to se mi stalo,kdyz jsem sla na kontrolu po tom zakroku na srdci a dr.se me pta:tak co,strojecek funguje?Tak jsem mu suse sdelila,ze ja zaden stimulator nemam a at se laskave podiva do karty na moji diagnozu....

A pak se mi jeste stalo,ze pri 1.laparne mi sestra na prijmu napsala jako duvod hospitalizace :sterilizace!!!!
Tak jsem to s hruzou zjistila,ze jsem mohla take prijit o sve uz tak mizerne reprodukcni organy :sunglasses:
10. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přečíst by si to teda předem mohli, to je fakt. Potom dochází k takovým nedorozuměním a nikdo se nemůže divit, že si pak myslíme, že jsou totálně blbí.
10. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli ty jsi cislo :grinning:
10. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda jsem, se zeptej Radulky, jak jsme se nasmály i s Ivou, co tam s námi byla.
10. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, ještě mám jednu hlášku ráda. Musím si osekat chachulu, bo vypadám jak Dežo z lesa:grinning:
10. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta je parádní!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co ta Iva,co byla s vama...je tehu :wink: ?
10. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký den holky, můžu se trochu poptat?
10. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem na masáži s tím bloklým krkem už je ok :wink: jo a jak jste psaly o tom placení utz tak je zajímavé že když jsem byla v Olomouci před čtrnácti dny tak jsem ho neplatila :angry: fakt je to humus zajímalo by mě jestli si to nechají proplatit i na pojišťovně :angry: a co kdybych se na pojišťovně zeptala měli by z toho nějaký postih?
10. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem v OL podstoupila ET. Dnes jsem dorazila domů, užívám utrogestan, měla jste po něm některá průjem a zvracení ? Mám za sebou teprve 4 pilule a je mi na zvracení, palí mě v hlavě a furt lítám na wc, místo abych byla v klidu ..
10. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul jj to jsem byla já :grinning: :grinning: :grinning: sestra se tam zaučovala a brala mi krev a tak byla zmatená že mi místo na hormony vzala krev do zkumavky na skupinu no tak jsem jim darovala jednu ampulku :grinning: a to moji vzácnou krev jen tak vyhodí :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
belko prosímtě kolik dní sis píchala ten puregon a jakou dávku docela by mě zajímalo na kolik mě ten puregon vyjde :sweat_smile: :sweat_smile:
10. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To SIDO : dávka v purogenu Pen ? Mě ampule 300j dávala 425j ... sestra říkala že má tak o 80j více ... no nemá vyzkoušeno na sobě ...
10. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik jsi jich spotřebovala za jeden cyklus?
10. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek