Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
11. srp 2009

krasne ranko vsem,romi tak plati ten ctvrtek??????????????????

rona2
autor
11. srp 2009

AQhoj Katrinko,to víš,že platíííí. Jen mi písni tu tvojí ulici,to jsem nějak zapoměla. 🙂

rona2
autor
11. srp 2009

Ahoj Katrinko,to víš,že platíííí. Jen mi písni tu tvojí ulici,to jsem nějak zapoměla. 🙂

katrin111
11. srp 2009

romi ulice je brezova 🙂 a kdyz bude prset zmokneme .......ne delam si srandu a myslim na pisnicku kocka leze dirou.............jak bude prset muzeme zajit do casperlandu je to takova restauracka i s koutkem pro deti a maji tam dobrou pizzu co rikas???a kdyz bude pekne sednem nekam ven na terasu........

j.cien
11. srp 2009

nam nam pizuuuuuuu 🙂 nam taky neco Jiriku 😀 😀

katrin111
11. srp 2009

jj marti at zijou pohadky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nekdy bysme mohly udelat srazik v havirove at dorazi i evca,co rikate??????

j.cien
11. srp 2009

jj,ja chci srazik rozhodne v Havru 😀 😀

katrin111
11. srp 2009

nekdy v zari bysme ho mohly uskutecnit co rikate???snad nam to vyjde

evcaa
11. srp 2009

jooooooooooooo holky vy by jste to pro me udelali ja bych vas tak raaaaaaaaaaaaaaaada moooooooooooooooooooc rada poznala osobne please
🙂

katrin111
11. srp 2009

ja myslim evi ze by nebyl snad problem..............ale aspon na chvilku bys musela vzit danika sebou.....ja bych si musela zajistit odvoz autem pac v buse bych se pozvracela 😝

evcaa
11. srp 2009

no urco danik prijde taky na plk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pak si ho vyzvedne tatka

katrin111
11. srp 2009

jj to bude super snad to vyjde dlouho jsme se nevidely.............ja si tedka krasne zeru a maly mi do toho pekne kope 😀 😀 😀 😀

sido
11. srp 2009

ahojky holky můžu se zeptat ten zbytek puregonu co mi zůstane mám dát i s ním do lednice nebo se má z pera vytahnout? 😅 😅 😅

evcaa
11. srp 2009

tak to ja nevim sido ja mela fostimon

katrinko no co domcovi chutna 😀 😀 😀

sido
11. srp 2009

no to už neva protože až teď jsem se dovolala na výsledky z krve a mám něčeho moc vysokou hodnotu sestra mi neřekla čeho ale říkala že ta hodnota je obrovská ☹ tak nevím na čen jsem zítra jedu do Polanky na kontrolní testy a uvidíme takže cienko a bobinko asi mě předběhnete ☹ 😉 říkala že kdyby ta hodnota byla furt tak velká tak to musíme přerušit nemáte některá stejnou zkušenost? 😒 Puregon se teda dneska nekoná ☹

rona2
autor
11. srp 2009

Katrin jasně něco vymyslíme a jsem i pro srazík tam někde v havířově. 😉

rona2
autor
11. srp 2009

A že by ch napsala valké H v Hávířově,ach jo.

evcaa
11. srp 2009

no teda rmci co si to dovolujes napsat hlavni mesto severni moravy s malym pismenkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
11. srp 2009

nic loucim se paaaa

bobinka1
11. srp 2009

ahoj holky,sido čeká mě to taky,uvidím ,jak dopadneme s výsledky,ale určitě to bude dobrý a začneš co nejdříve 😉

j.cien
11. srp 2009

Sido!!Co to vyvadis -copak nestaci,ze traged jsem tu ja 😝 😉 😀 ?!
Na kolik jdes zitra?My jsem 8,45ale urco bude zase skluz...tak to je v pytli..a co je to teda za hodnotu????
Ja vlaste nevim,proc tu krev predtim tesne berou..myslela jsem,ze jen na HIV..ale to bude teda jeste neco jineho..mozna hepatitida...ale to je divne,ze bys mela vysokou...

katrin111
11. srp 2009

marti mate u vas v lekarne balicek hipp kosmetiky pro mimco???je to v takove kosmeticke tasce.........kolik to stoji????diky...........cos papkala dobreho???

j.cien
11. srp 2009

Ahoj Katrinko,Hipp nemame kosmetiku vubec,ja jsme to tu neobjednavala,protoze to byva bezne v drogerkach..myslim jsem to ted i videla v DM..nebo nekde..ale kouknu ti na cenu,moment.. 😉

katrin111
11. srp 2009

diky v lekarnach to asi vyjde levneji nez v drogerkach

j.cien
11. srp 2009

Katrinko nas dodavatel to nema ten balicek,maji ted ruzne caje Hipp1+1,nebo sada 1+1olej a krem na opruz.za 125,-...ale jinak jsem tam nic nenasla..Nekdy delaji vyrobce ruzne akce pro lekarny a jine pro drogerky..tak nevim

katrin111
11. srp 2009

aha ale i tak diky marti ja zkusim obehat jeste u nas lekarny.............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a pokud bude nejaky ten sraz tak se doufam zucastnis 🙂 🙂 🙂 🙂 a vsechny kelisky taky doufam

j.cien
11. srp 2009

jj,na sraz stare gardy vcetne novacku 😉 se urco tesiiiiiim,ale musime mit novou brichatku,at neporusime tradici-co sraz to nova tehule-ne?? 😀

katrin111
11. srp 2009

to jo tak se holky snazte at se neporusi tradice 😉 😉 😉 😉 😉 a marti prave jsem na netu videla nejake lekarny to maj ty balicky za 300kc coz je super cena ale s tim postovnym se mi to vubec neoplati

j.cien
11. srp 2009

vrta mi hlavou,co ma SIdo zvysene v te krvi..ze nemuze zacit stimulovat...sakrble 😝

katrin111
11. srp 2009

mozna to LH

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru