• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
jj radul Jaroš je tam dopoledne ale jen pondělí a středu :wink: jdu se taky mrknout na telku pa
12. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co říkáte na tu dr.Koutnou?? V poho??
12. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: jak si tady čtu o tom co jsi řekla Kájovi ohledně Reprofitu a toho roztoku, tak se tady pěkně řehtám, ty jsi teda číslo. :wink:
12. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rojenko: já jsem s Koutnou měla vždycky dobrou zkušenost, ale dle mého pocitu je tam nejlepší Jaroš
12. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena:jsem z toho všeho taková vyplašená .... tak uvidíme,jaké pocity budu mít z Ferťasu já .... a co vy?? zadařilo se vám,nebo jak daleko jste??
12. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsem vám tu musela vložit......

" Kdybych měla své dítě vychovávat znovu:

* Vybudovala bych pro něj nejdřív sebeúctu a pak teprve dům
* Prstem bych více malovala a míň hrozila
* Méně bych ho opravovala a víc si s ním vykládala
* Nedívala bych se na hodinky, ale prostě bych se dívala
* Nestarala bych se tak o učení, ale prostě bych se starala
* Přestala bych si hrát na vážnou, ale vážně bych si hrála
* Chodila bych víc na procházku a pouštěla víc draků na provázku
* Proběhla bych víc polí a viděla víc hvězd
* Víc bych ho objímala a míň s ním "válčila"
* Viděla bych v žaludu častěji dub
* Nebyla bych přísná, ale přístupná
* Neučila bych ho lásce k síle, ale naučila bych ho síle lásky. "
12. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rojenko: já byla u Koutné jenom jednou a byla jsem s ní velice spokojená, všechno mi vysvětlila a byla taková "více" citlivá :slight_smile:

Jinak já chodím k Holubovi a taky na něho nemůžu říct křivého slova :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rojenko úspěchy jsou různé... někdo už má mimi, někdo čeká mimi a někomu se nepovedlo...

Rojenko, jestli neva, s čím máte vy problém? pokud nechceš odpovídat, tak to chápu :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
rojenko: já jsem navštěvovala Fertimed od r.2007, podstoupila jsem tam 9xIUI, 2xIVF a 1xKET, ale vše bez úspěchu. Žádný problém u nás nenašli, hydrolaparoskopie, laparoskopie vše vpořádku, genetika i imunologie, jenom má manžel horší spg, ale Jaroš říkal, že i s tím se dá otěhotnět.
Tak chci teď zkusit levnější variantu v Reprofitu a jsem tam objednaná na 23.9. :wink:
12. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rojenko za tu narkozu jsem platila 500,-a 60 kč za ošetření takže 560,-,ale jinak je to pokažde skoro za něco,ale hlavně ať to pomůže a na vánoce už čakáme všichni rodiny.
12. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido ta básnička je nádherná a úplně jako by mi mluvila z duše.
12. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kdybych nebyla srab tak bych ji poslala tchýni :confounded: už od dubna nemluví s mým manžou a teď by možná chtěla ale má smůlu protože on už o to nestojí ale je mi to docela líto kdyby dělala to co sepíše v té básničce tak by to mezi nima takhle nadopadlo...
12. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu vas pozdravit a vsem co zacinaji stimulovat drzim pesti :wink:
12. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby...sido)) a marto čuus :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nekecej že se taky ukážeš verco :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj radule 82 - my máme problém já měla cystu endometriozní a byla na laparoskoii s ní ted už jsem čistá vejcovody mám průchodné jen to jde pomaleji než má...a manžel má méně spermií než má být tak máme obavy že se to nepovede...,.. :frowning2:
12. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste měli soukromý sraz v soukromém CARu :wink:
Sido nechci ti radit,je to někdy těžké,taky nemám moc dobrou tchyni a v hodně věcech máme rozdílné názory,ale jednou je to maminka přítele,a moje mamča mě vždyvky vedla k tomu,že pohádat se můžež,ale vždycky by se 2 lidé měli rozcházet,a mít ten problém vyříkaný,život je totiž strašně krátký,a jednou by jste toho mohli litovat.Myslím ,že seber odvahu a zkus ji to poslat,ať si to přebere jak chce.Myslím ,ale ,že každou maminku to musí rozbrečet,já bulela a to ještě žádné děti nemám.
tak tak asmeen tak jsme se zakecali a cienka málem přeslechla že ji sestra volá možná by jsme všechno vyřešili i bez doktorů v té čekárně co holky??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kasi ale ono to není tak lehké já ji řekla že ať se bude dít cokoliv tak budu při mém manželovi vžyť jsem si ho i proto brala ne? ona to asi nechce chápat protože tchána si moc neváží a je to celé složité :rolling_eyes: teď mě napadlo že by se dala založit nová diskuze :ŽIVOT S TCHÝNÍ :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Smill co holčičky jsou zdravé,a poslouchají. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Určitě jsou zlatíčka :slight_smile:
Holky jinak nevím jak daleko to máte do Klimkovic,ale mám jako zaměstnanec 50 procentní slevu a všichni mojí rod.příslušníci taky ,ale nikdo toho nevyužívá,protože nikdo u nás není mobilní,a MHD je to pro každého daleko tak kdyby jste náhodou chtěli někdy využít služeb Klimkovických lázní,tak dejte vědět a zkusím to na sebe vyřídit. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by bylo na román,u nás je to taky složité,protože je to stejné jako u vás podle toho co píšeš,ale tím že ji to pošleš,tak nic nezkazíš,třeba se chytne za nos a ledy se pohnou.Je škoda toho ztraceného času .Jsme tu totiž jen vypůjčení na chvilku a nikdo neví ani dne ani hod.Zrovna jsem se dívala na zprávy a to co se stalo na Slovensku o tom jasně vypovídá.Pošli to nic tim nezkazíš.Jednou budete mít děti a ty by jsme o babičky neměli ochuzovat,ať jsou jaké jsou.
12. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rojenko, jsi na začátku a už máš negativní přístup - špatně!
12. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,,je u nas švagr tak jsem šla na chvili k p-c-))))
12. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido: jo,tak takové téma by nebylo od věci, tchýně je prostě tchýně. Už jí ani o našich pokusech co se týká IVF neříkáme, protože ona nic takového neprožila, ale sama tomu nejvíc rozumí. :angry:
no myslím že jí nepošlu a naše děti proti ní štvát nebudu ale doufám že si o ní jednou udělají správný úsudek :zipper_mouth:
holky, loučím se s vámi a jdu se uvelebit na gauč a koukat na Donutila, jsem z práce šíleně rozlámaná a to jenom sedím u počítač.
12. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi, to je lákavá nabídka :wink:
12. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asmeen já zase sleduju že ač se snažím jí něco vysvětlit tak ji to jde jedním uchem tam a druhým ven prostě mě nevnímá takže je mi to líto ale taky jsme se rozhodli že od teď jí nic říkat nebudem :pensive: akorát jí musím sdělit kdy půjdu do práce a kdy nemůžu
12. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem udělala "zbytkovou" pomazánku a sežrala jsem tři chleby no prase teď tu funím :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi se půjdu sprchnout ještě fouknu synarel jdu se natáhnou k telce jj to mi docent Sobek radil že bych měla zhubnout...
12. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek