Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
12. srp 2009

jj radul Jaroš je tam dopoledne ale jen pondělí a středu 😉 jdu se taky mrknout na telku pa

rojenka
12. srp 2009

A co říkáte na tu dr.Koutnou?? V poho??

asmeena
12. srp 2009

cien: jak si tady čtu o tom co jsi řekla Kájovi ohledně Reprofitu a toho roztoku, tak se tady pěkně řehtám, ty jsi teda číslo. 😉

asmeena
12. srp 2009

ahoj rojenko: já jsem s Koutnou měla vždycky dobrou zkušenost, ale dle mého pocitu je tam nejlepší Jaroš

rojenka
12. srp 2009

asmeena:jsem z toho všeho taková vyplašená .... tak uvidíme,jaké pocity budu mít z Ferťasu já .... a co vy?? zadařilo se vám,nebo jak daleko jste??

sido
12. srp 2009

Holky to jsem vám tu musela vložit......

" Kdybych měla své dítě vychovávat znovu:

* Vybudovala bych pro něj nejdřív sebeúctu a pak teprve dům
* Prstem bych více malovala a míň hrozila
* Méně bych ho opravovala a víc si s ním vykládala
* Nedívala bych se na hodinky, ale prostě bych se dívala
* Nestarala bych se tak o učení, ale prostě bych se starala
* Přestala bych si hrát na vážnou, ale vážně bych si hrála
* Chodila bych víc na procházku a pouštěla víc draků na provázku
* Proběhla bych víc polí a viděla víc hvězd
* Víc bych ho objímala a míň s ním "válčila"
* Viděla bych v žaludu častěji dub
* Nebyla bych přísná, ale přístupná
* Neučila bych ho lásce k síle, ale naučila bych ho síle lásky. "

radule82
12. srp 2009

Rojenko: já byla u Koutné jenom jednou a byla jsem s ní velice spokojená, všechno mi vysvětlila a byla taková "více" citlivá 🙂

Jinak já chodím k Holubovi a taky na něho nemůžu říct křivého slova 🙂

radule82
12. srp 2009

Rojenko úspěchy jsou různé... někdo už má mimi, někdo čeká mimi a někomu se nepovedlo...

Rojenko, jestli neva, s čím máte vy problém? pokud nechceš odpovídat, tak to chápu 🙂

asmeena
12. srp 2009

rojenko: já jsem navštěvovala Fertimed od r.2007, podstoupila jsem tam 9xIUI, 2xIVF a 1xKET, ale vše bez úspěchu. Žádný problém u nás nenašli, hydrolaparoskopie, laparoskopie vše vpořádku, genetika i imunologie, jenom má manžel horší spg, ale Jaroš říkal, že i s tím se dá otěhotnět.
Tak chci teď zkusit levnější variantu v Reprofitu a jsem tam objednaná na 23.9. 😉

kasa
12. srp 2009

Rojenko za tu narkozu jsem platila 500,-a 60 kč za ošetření takže 560,-,ale jinak je to pokažde skoro za něco,ale hlavně ať to pomůže a na vánoce už čakáme všichni rodiny.

kasa
12. srp 2009

Sido ta básnička je nádherná a úplně jako by mi mluvila z duše.

sido
12. srp 2009

jj kdybych nebyla srab tak bych ji poslala tchýni 😖 už od dubna nemluví s mým manžou a teď by možná chtěla ale má smůlu protože on už o to nestojí ale je mi to docela líto kdyby dělala to co sepíše v té básničce tak by to mezi nima takhle nadopadlo...

smilers
12. srp 2009

Ahojky jdu vas pozdravit a vsem co zacinaji stimulovat drzim pesti 😉

verca777
12. srp 2009

ahoj baby...sido)) a marto čuus 🙂

sido
12. srp 2009

no nekecej že se taky ukážeš verco 😀 😀 😀

rojenka
12. srp 2009

ahoj radule 82 - my máme problém já měla cystu endometriozní a byla na laparoskoii s ní ted už jsem čistá vejcovody mám průchodné jen to jde pomaleji než má...a manžel má méně spermií než má být tak máme obavy že se to nepovede...,.. ☹

asmeena
12. srp 2009

jste měli soukromý sraz v soukromém CARu 😉

kasa
12. srp 2009

Sido nechci ti radit,je to někdy těžké,taky nemám moc dobrou tchyni a v hodně věcech máme rozdílné názory,ale jednou je to maminka přítele,a moje mamča mě vždyvky vedla k tomu,že pohádat se můžež,ale vždycky by se 2 lidé měli rozcházet,a mít ten problém vyříkaný,život je totiž strašně krátký,a jednou by jste toho mohli litovat.Myslím ,že seber odvahu a zkus ji to poslat,ať si to přebere jak chce.Myslím ,ale ,že každou maminku to musí rozbrečet,já bulela a to ještě žádné děti nemám.

sido
12. srp 2009

tak tak asmeen tak jsme se zakecali a cienka málem přeslechla že ji sestra volá možná by jsme všechno vyřešili i bez doktorů v té čekárně co holky??? 😀 😀 😀

sido
12. srp 2009

no jo kasi ale ono to není tak lehké já ji řekla že ať se bude dít cokoliv tak budu při mém manželovi vžyť jsem si ho i proto brala ne? ona to asi nechce chápat protože tchána si moc neváží a je to celé složité 🙄 teď mě napadlo že by se dala založit nová diskuze :ŽIVOT S TCHÝNÍ 😀 😀 😀

kasa
12. srp 2009

Ahoj Smill co holčičky jsou zdravé,a poslouchají. 🙂 🙂 🙂 .Určitě jsou zlatíčka 🙂
Holky jinak nevím jak daleko to máte do Klimkovic,ale mám jako zaměstnanec 50 procentní slevu a všichni mojí rod.příslušníci taky ,ale nikdo toho nevyužívá,protože nikdo u nás není mobilní,a MHD je to pro každého daleko tak kdyby jste náhodou chtěli někdy využít služeb Klimkovických lázní,tak dejte vědět a zkusím to na sebe vyřídit. 🙂

kasa
12. srp 2009

No tak to by bylo na román,u nás je to taky složité,protože je to stejné jako u vás podle toho co píšeš,ale tím že ji to pošleš,tak nic nezkazíš,třeba se chytne za nos a ledy se pohnou.Je škoda toho ztraceného času .Jsme tu totiž jen vypůjčení na chvilku a nikdo neví ani dne ani hod.Zrovna jsem se dívala na zprávy a to co se stalo na Slovensku o tom jasně vypovídá.Pošli to nic tim nezkazíš.Jednou budete mít děti a ty by jsme o babičky neměli ochuzovat,ať jsou jaké jsou.

radule82
12. srp 2009

Rojenko, jsi na začátku a už máš negativní přístup - špatně!

verca777
12. srp 2009

jo,,je u nas švagr tak jsem šla na chvili k p-c-))))

asmeena
12. srp 2009

sido: jo,tak takové téma by nebylo od věci, tchýně je prostě tchýně. Už jí ani o našich pokusech co se týká IVF neříkáme, protože ona nic takového neprožila, ale sama tomu nejvíc rozumí. 😠

sido
12. srp 2009

no myslím že jí nepošlu a naše děti proti ní štvát nebudu ale doufám že si o ní jednou udělají správný úsudek 🤐

asmeena
12. srp 2009

holky, loučím se s vámi a jdu se uvelebit na gauč a koukat na Donutila, jsem z práce šíleně rozlámaná a to jenom sedím u počítač.

radule82
12. srp 2009

Kasi, to je lákavá nabídka 😉

sido
12. srp 2009

jj asmeen já zase sleduju že ač se snažím jí něco vysvětlit tak ji to jde jedním uchem tam a druhým ven prostě mě nevnímá takže je mi to líto ale taky jsme se rozhodli že od teď jí nic říkat nebudem 😔 akorát jí musím sdělit kdy půjdu do práce a kdy nemůžu

sido
12. srp 2009

já jsem udělala "zbytkovou" pomazánku a sežrala jsem tři chleby no prase teď tu funím 😝 asi se půjdu sprchnout ještě fouknu synarel jdu se natáhnou k telce jj to mi docent Sobek radil že bych měla zhubnout...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru