• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahojky Smilko trojmamčo :wink: ,s uzenym nemam :frowning2: ale dala bych si hned :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já budu pro dnešek končit jsem KO :frowning2: , tak vám všem přeji krásnou noc.

A Rojenko, jen se ptej :slight_smile: každá jsme byla na začátku a hlatala informace kde se jen dalo.. :slight_smile: Takže pokud budem vědět, rády ti odpovíme :slight_smile:
nic holky jdu" stříkat" a lehnout si mějte se zítra se ozvu jak dopadly ta moje zblázněné hormony :sweat_smile: :wink:
j.cien hned bych si dala,no budu muset byt o chlebu a o vode:grinning:
12. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido tak prijemnou stříkajdu přeji :grinning: a hlavne zitra nejakou pozitivni zpravicku :wink: ,treba se v te laborce jen dupli o desetinne cislo :grinning: stat se muze vse :grinning: :grinning: ale traged jsem tu ja :grinning: tak na to mysli :grinning:
12. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite,co je s Capenkou??nejak se mi to mota..ale nemela ted mit take IVF??
12. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
radule-aha tak to jsem klidná....a ty jsi přibrala z těch léků?měníš si celý šatník je to tak draastické? :sweat_smile:
sem ráda že budu moc chodit do práce....jen jediný problém se bojím s tím že mám tu dělohu otočenou ze zadu....pokud to půjde normálně....
12. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsme se na pohovoru u docenta nasmáli.Nám zase říkal ,jak musíme trénovat pěstování adrenalinového sexu.Začal na louce,v lese a najednou byl na autobusové zastávce. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak jsem si představila ten dav lidí kolem sebe ,a dostala jsem záchvat smíchů.Neboj Rajenko,je to pohovor v pohodě,možná se i zasměješ,dáš si kávičku ,takzvaně nejdrahší kávičku asi v tvém životě,protože dáš za ní 400,-,ale jinak je docent opravdu v klidu.
12. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rojen,pokud je to deloha tzv.v retroverzi,tak se tim netrap,s tim si dr.urco poradi!!To neni jako otocena "ze zadu",to znamena,ze je zaklonena vic dozadu,ale vstup delozni ma normalne zepredu :wink:
12. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to bude jak vidím sranda...a s tou dělohou to jsem nevěděla tak to jsem už taky v klidu....
no uvidíme co nám řekne pan docent :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasa jo sobek sem tam perlil, u nas rozhovor byl na urovni, i na kafcoi jsme zapomela, a ani ho s manzelem nepijeme:grinning:
12. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá co se vten pátek dovím.Začínám mít trochu strach,bylo by fajn se tam potkat s tou Bellkou,aspoň by to bylo hned příjemnější.A skokli bychom třeba někam na kávičku. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak holky na vás působí stimulace ty prášky nebo injekce? :fearful:
12. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nás se ani neptal jestli ho pijeme nebo ne,a najednou stálo před námi,ale bylo dobré ,aby ne za 400,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smil koukla jsem na fota holek,jsou uzasne :slight_smile: :slight_smile:
a rekni mi,jestli to neni hloupa otazka ode mne...ptaji se te lide,jestli jsou holky po umelem?? :wink: :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROjen zatim se netrap tim,jake ma hormon.lecba nezadouci ucinky...jasne ,ze ma...ale to maji vsechny leky...a tady proste jine cesty neni,nez pomoci lekaru a leku :wink: a pokud budes mit duveru ve sveho dr.,tak se tim vazne trapit nemusis :wink:
12. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien ptaji se me, jak se nam to povedlo :grinning: me to nijak neva rikat, ze jsou z umeleho :wink:
12. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,to je v poho :wink: ja bych s tim take nemela problem :slight_smile: ,ale mam zname,kteri to silene zapiraji a tvari se,ze dvojacatka jsou prirozene...to je kazdeho vec :wink:
Kazdopadne jsou uzasne ty tvoje 3 dcerusky :slight_smile: a zdrave!!!Coz je dar!!!! :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien, ono se to stejnak ty deti jednou dovedi, je zbytecne to zatloukat a stejnak je to poceti jako kazde jine, jen hold mimo telo no:grinning: dekujeme za poklonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,ja spise nechapu,ze to popiraji...jakoby se stydeli..divne,naopak bych byla pysna,ze se IVF povedlo :wink: :slight_smile:

Smil ty jsi nocni sova,musis byt utahana za cely den v jedno kole,mazej do postele :slight_smile: :slight_smile: :wink:
12. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Smill je pro nás velkou motivací,a ono je jedno jestli máš děti přirozenou formou nebo pomocí lékařů a když se ani to nepovede tak třeba nějaké opuštěné z dětského domova,ale hlavní je děti mít.Bez nich je život totiž dost chudý.A já si vždycky přála dvojčátka a přiznám se ,že by mi nevadili ani trojčátka,a my by jsme měli šanci mít dvojčátka i přirozenou cestou máme je totiž z obou stran.No hlavně ať nám to vyjde jako vánoční dáreček pod stromeček,a příští rok jak se narodí tak opravdu hlavně ať jsou všechny děti zdravé.
12. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jen vás jdu pozdravit, mám moc práce v nové práci, tk nestíhám pak ani doma večer. copak je new?
12. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
j,cien ja jsem zavislak na netu, takze muj odpocinek je tu, za celej den s holkama:grinning: spat chodim kolem te 23h, pac jinak bych se rano vzbudila jako by me prejel parni valec :wink:
12. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
My teď budeme mít práce nad hlavu.Stěhování z jedné části Havířova do druhé,navíc jsme objednaní do toho Reprofitu,takže to bude pakárna.Už ať bydlíme.
12. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
martin at se vam v reprofitu zadari :wink:

kasa, ze by si byla dalsi adept na trojcata?:slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou..jsem uz nejaka KO,zacina me bolet bricho,jako na mrchu...ale tak divne..zase mam brouka v hlave,jestli se mi ta "volna tekutina" v brise ,co dnes byla na UZV sama vstreba..chjo,vypnout ten svuj mozek a bude mi lip :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien vypni, nekdy to jen prospeje :wink: dobrou:slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smill jak říkám já bych se tomu vůbec nebránila,ikdyž je to určitě náročné ,hlavně finančně,ale zase z druhé stránky vše se dá zvládat.Hlavně opravdu ,když jsou děti zdravé,vím stále se opakuji,ale jak to kolikrát vidím v té práci ,tak to opravdu je to nejdůležitější,ale málo který zdravý člověk si to uvědomuje.
12. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdu si lehnout ,protože jsem dneska sama,Peťa je na noční a to vždycky špatně spím,protože mám strach ať nezaspím,někdy ráno neslyším budík.Tak hezky večer a zítra úspěšný den.Peťka
12. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, všechny vás mocinky zdravím. Peťko, do Polanky jdu v pátek na 7.30, číselko jsem si uložila, pošlu Ti smsku:slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek