• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Berušky, všechny vás moc moc zdravím, všechno v pořádku, příští týden ve středu se rozhodne, jestli bude KETík. Cien, tož tfujtfujtfuj k tomu píchání. Jitulko, máš toho taky dost, tak snad už to taky dotáhneš do šťastného konce. Kasi už vám popsala naše setkání, no málem mě trefilo, že blbě čumím a málem odbočuju jak magor.
14. srp 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majdo tak vidím ,že už jsi dobře dorazila domů.To neva ,že blbě odbočujeme my blondýny přece můžem ne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopoledne s tebou bylo opravdu skvěle,už se těším na další kávičku. :slight_smile:
14. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
On měl strach v očích ten chlap, když viděl ten blinkr, hlavní je, že jsem neodbočila. Oni to Ti chlapi trochu víc žerou:grinning: vidím, že jsi dneska měla šťastný den, tak doufám, že v tom budeš pokračovat.
14. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem moc ráda, že jsme se mohly poznat:slight_smile:
14. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to taky doufám,já tuším v kostech ,že se opravdu sejdeme pod vánočním stromečkem,všichni s mimísky na cestě.
14. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neboj,až někdy pojedu k tetě do Rychvaldu tak ti tu hospodárku příjdu zkontrolovat.A vy kdyby jste někdy měli cestu do makra tak písni a klidně se stav.Ráda tě uvidím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto pozváni platí pro všechny u nás jsou dveře pro hodné lidičky otevřené dokořán.Máme rádi společnost. :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo ty jsi tady,ale já makám na zahradě,ostříhala jsem živý plot už to bylo jak v buši.Tak to jsi dopadla dobře tak snad to všechno půjde hladce. :wink:
14. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi- ahojky tak vidím že máš samé dobré zprávičky tak to ti moooc gratuluji at už vám to vyjde....my jdeme s manželem 26.8.do fertasu tak sem zvědavá co nám taky řeknou...to ti dělají pokaždé prohlídku?a platila jsi něco?
to musí být asi nervy co? :fearful: ale je fajn že samé takové dobré zprávičky ti řekl.... :wink:
14. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne všem holčinám :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Platila jsem akorát 60kč.
14. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jitulik,děkuji,ale rozhodnla jsem se,že do IUI zatím nejdu a do IVF už vůbec né,jedno dítko je tak už to tak neprožívám,to čím procházíte vy už mám naštěstí za sebou a držím pěsti vám všem ať to také výjde.
Manža mě tlačí do reprofitu,moc to chváli jeho kámoš,taky odešli s ferťasu,ale ani tam se mi zatím nechce.Třeba mě to zase popadne a půjdu,kdo ví. :wink:
14. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaso tak to máš skoro zadarmo. :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko: tak to je super, že jses dneska dozvěděla jen samé dobré zprávičky ve Ferťasu a šupky dupky do inseminace a následného těhulkování :slight_smile:

Sido: tak to je fakt škoda... ale opravdu je to fakt riziko, jak ti léky sednou.. tak snad už při další stimulaci bude všechno v pořádku :slight_smile:

Belli: taky perfektní, že je u tebe všechno OK :slight_smile: jak to ted bude dál probíhat, ve středu jedeš do OL, nebo nejdříve telefonicky zjistíš, jestli se sněhurka rozmrazila a je možno provést KET?
14. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien: ted jsem trošku zmatená :slight_smile: jak to s tebou vypadá, ty už stimuluješ?
14. srp 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme snědli knedle, budu jak knela vypadat. Radulko, ve středu jdu do Polanky, jestli je připravená sliznice a když jo, tak se domluvím s laboratoří na KETu. Roni ahoj. Já dneska taky platila 60,-, tak uvidíme, jestli po mě budou příště chtít za UTZ, že dlužím:grinning: Kasi, k nám taky kdykoliv, kdokoliv, s dobrým srdíčkem, může přijít a obhlídnout zvěřinec:wink:
14. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se zas loučím... fičíme do kina na Proroctví :slight_smile: tak pěkný páteční večer :wink:
14. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli, jsem si říkala, že až půjdu v září na KET, tak hned potom pojedu domu, nebudu tam zůstavat přes noc :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Radul, tak nad tím jsem taky přemýšlela, že tam tentokrát nezůstanu.
14. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki tak jsme nakonec na procházce nebyli ,protože Peťa potřeboval připravit novou smlouvu a nějaké další podklady pro mlaďochy co jim pronajíma byt,a tak jsem si celé odpoledne četla knížku.Teď čekáme až se staví a pak Peťu vytáhnu na bouling na pivko.Zítra jedem grilovat na zahradu ke strejdovi do Šenova a v neděli jsme domluveni s Kamčou na koupaliště do Běle,ikdyž plavat určo nebudu,ale aspoň pokecáme smočíme nožky a budeme se Simčou. :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak doufám ,že jsi ho dobře ostříhala,jako střihoruký Edward :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Já jsem se v práci chystala stříhat příští týden teď se to trošku zkomlikovalo,protože asi ty velké elektrické nůžky s tím zlomeným žebrem neudržím. :grinning: Škoda to mě strašně baví. :slight_smile:
Tak asi někoho zaúkoluji. :slight_smile:
Jinak se musíme někdy domluvit a zajít si někde zase sednout.
14. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se moc těším na to září a všem vám děkuji za podporu. :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá ,že už tu nikdo není tak se mějte hezky a zítra papa :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smil musím ještě rychle reagovat,právě jsem objevila tvoje nové přídavky,holky jsou zlatíčka.Jsou super moc jim to sluší raperkám. :grinning:
14. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo ,že by ten pátek a každý si užívá,chci se zeptat u krátkého protokolu jsem dostala Puregon a to už se nestříká synarel ?
14. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capenko: já měla dlouhý protokol, takže i synarel, ale myslím, že u krátkého se nedává.... Od kdy začínáš brát Puregon?
14. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně někdo napsal :slight_smile: no až za týden bych měla začít,cien má taky krátkej tak snad se ozve jestli ho dostala nebo né,já jsem po dlouhým měla cystu,
14. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nepíše něco Cien o pár stránek dřív?
14. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem ji do IP,snad se ozve
14. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek