Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
16. srp 2009

navštěvu v POlance jdem na pohovor a co nam v ten den udělají 😀

radule82
16. srp 2009

takže první návštěva? Tak hodně štěstí a at jsi co nejdříve těhulka 😉

bellka
16. srp 2009

Radulko, moc Tě zdravím, sluníčko. Peti, ten pohovor je to nejmenší, tak tfujtfujtfuj, ať léčba netrvá moc dlouho a máš miminko v náručí co nejdřív🙂 Všechny babulky moc zdravím, jistě užíváte sluníčka😉

beruska81
16. srp 2009

ahoj holky cien držím moc palečky ať stimulka skončí těhulkováním 🙂
my jsme si včera byly pro štěňátko bullmastifa, jmenuje se chelsea a je nádherná, byly jsme pro ní až za Plzní, docela náročné, vyjeli jsme ve 2 ráno. Stavili jsme se v Plzni do Dinoparku, ale byla jsem dost zklamaná, za půl hodky jsme to měli projité, takže nic moc 😒 Ale malému se líbilo a to je hlavní 😉
Dneska jedeme k našim na grilovačku a čachtat se v bazénu, tak už se těšíme. Mějte se

radule82
16. srp 2009

Berus, tak chelsea vyfot, at se můžem kouknout 😉

radule82
16. srp 2009

Belli, taky tě mooooc zdravím ;)

já jsem právě dožehlila a ted si dám kafíčko a zákusek, který jsem včera pekla.... no a kolem páte pojedeme na zahradu za A. rodiči... opeknem si párek 🙂

beruska81
16. srp 2009

radulko to víš, že tady hodím fotku, ale jsem teď u našich, tak možná zítra, pokud budu mít čas, taky se chystám na žehlení velkého prádla zítra, se mi vůbec nechce 😒

radule82
16. srp 2009

vidím, že dneska máme žehličí mánií 😀 já už to mám ale za sebou 😎

irinka.j
16. srp 2009

naštěstí jsem dneska do OL. nemusela volat,žaludek se mi uklidnil, možná,že to nebylo ani z té antikoncepce. Jím ji dál, tak snad zdárně dojdu k první stimulaci... děkuji za odpovědi....

radule82
16. srp 2009

Irinko, tak to je fajn 🙂

kasa
16. srp 2009

Čauky sluníčka,právě jsme dorazili z Porubáku,bylo úžasně,malá strašně porostla co jsem ji ten měsíc neviděla,ale je to pořád sluníčko vysmáté.A voda se ji strašně líbí.

kasa
16. srp 2009

Ahoj Belli tak co vánoce jak proběhli. 😀 😀 😀 Doufám,že ikdyž máš dneska vánoce,tak sis užila trošku toho sluníčka a nepřeháněla to s tím uklízením. 🙂

kasa
16. srp 2009

A co jak jste se dneska všichni měli?

j.cien
16. srp 2009

Pekny nedelni vecer Kelisky 🙂 dnes jsme cely den jen vegetili na zahrade a paradne jsme si oba odpocali,Petr delal obed na grilu a ja uvnitr jen narychlo placky z cukety,byla to dohromady mnamka 😉 pak jeste zmrzlinka s boruvkama a jen jsme se valeli...parada,to uz jsem dlouho nezazila takove lenoseni 😀
Ted si davame deci vinka,zitra mam odpoledni..to se teda netesim...a hlavne se nesmim zapomenout objednat na stredu do Polanky!!

kasa
16. srp 2009

Ahoj Cien to je dobře ,že tak odpočíváš.U stimulky by jsi měla takhle odpočívát každý den.Jen lenošit,ať už to vyjde a brzy nám oznámíš,že jsi těhu. 🙂

kasa
16. srp 2009

Nic jdu koukat na atletiku,a odpočívat,protože jsem před chvilkou vysávala,a zapoměla jsem na nakřáple žebro a jak jsem prudce vysávala,tak mě to teď začalo solidně bolet,ale zobla jsem si Aulin tak snad to brzy přejde. 🙂 🙂 🙂

j.cien
16. srp 2009

Kasi ja si ani neumim prestavit,ze se to treba fakt povede 🙂 ,zvlastni pocit,kdyz si to tak uvedomim,ze mozna...za par dnu budu tehotna 🙂 ..no bajecna predstava..zatim si stimulku uzivam,psychicky jsem v poho,mam radost z kazde te injekce 🙂 vim,ze bude hur 😝 ,ale ted je to parada,jsem stastna,ze konecne stimuluji!!

Ted jsem vytahla Kerince kliste z bradavky!!!Svina mala,pricucla primo na tom cecíku!!!

Holky nevite nekdo,zapomnela jsem se zeptat Kajika...muzeme ted jeste sexovat 😕 ??

kasa
16. srp 2009

Tak to je paráda jen si to užívej,a neboj omo to vyjde,jen to brát sportovně a moc se na to neupínat.Se sexováním ti nepovím,protože stimulku jsem ještě nikdy neměla,já jen vím,že jsem ji měla zakázánou po hydroaparce,teď už bych mohla,ale zase nemůžu,protože nesmím dělat prudké pohyby ,kvůli tomu nalomenému žebru. ☹ ☹ No prostě děs běs.Jdu kouknout na atletiku.Tak pa pa a kdybych usla tak zítra hezký den. 🙂

j.cien
16. srp 2009

Dobrou Kasi,at te zebirka neboli... 😉

rona2
autor
16. srp 2009

Hezký večer holky tak jsem doma z výletu.Na Hluboké je nááádherně a taky jsmebyli na zámku Červená lota a ten je taky úžasný,všem doporučuji.Nachodila jsem kilometry,to se bude zítra pracovat. 😝
Pak dám nějaké fotečky do alba.

petra123
16. srp 2009

jo holky ještě se chci zeptat kolik si máme připravit peněz a za spermiogram budem platit???mě říkali že udělají jen gynekologické vyšetření budu 12DC tak se jen podívají co a jak no trochu se bojím co řeknou?a prvně jdu k sobkovi ale chtěla bych pak k jarošovi přidělí mě k němu když budu chtít???mám přece volbu doktora??

sido
16. srp 2009

ahoj peťul no za pohovor se Sobkem se platí kolem 300,- a za spermiogram jsme nigdy nic neplatili 😅 a myslím si že doktora si můžeš vybrat 😉 a ještě se nelekni když po tobě budou chtít 60,- za návšťevu u lékaře a ne 30,- to je jejich zvláštn úchylka prostě chcou 60,- 😀

petra123
16. srp 2009

tak to díky moc hmm docela balík ale co se dá dělat za to mimisko stojí a ty jsi byla už na nějakém zákroku??a jste s manželem zdraví??a jak probíhá IUI tedy ta inseminace??

kasa
16. srp 2009

Tak vás jdu ještě mezi spaním rychle pozdravit a popřát Vám už v podstatě dneska hezký den.
Romi tak to musel být hezký výlet.Byli jste sami nebo s Jankou J.Vlož pak nějakou fotečku.Jinak mi psala Janka Makovic.Je super,že už má berušku zdravou a že jsou obě v pořádku. 🙂
No nic budu končit,takže dobrou noc jdu pokračovat v polospánku v polosedě.Tak papa 😀 😀 😀

kasa
16. srp 2009

Tak jen ještě rychle.
Romi fotečky úžasné.Je vidět ,že jste si to užili. 🙂

bellka
17. srp 2009

Berušky, přeju vám krásný den. Jste včera všechny krásně výletovali, no paráda. Kasi a Petro, všechno nejlepší k svátkuuu a ať se vám splní všechna přání🙂

spasinka
17. srp 2009

Zdravím, Kelišky 🙂
Marti, držím palečky, ať máš krásnou úrodu!!! A s tím sexováním...možná ještě do té středy a pak ti to stejně Kájík zakáže, abys nevytřepala vajíčka 🙂 Navíc já jsme při stimulce neměla ani chuť, bolel mě vaječník a měla jsem citlivá prsa.
Beruško, tak super pořídili jste si pejsánka přímo maxipejsana 🙂
Holky, víkend se mi táhl, jako celý týden...Aspoň jsem v sobotu vyrazila s kamarádkou na nákupy, koupila jsem si šaty, botky i prádlo...takže za 12 dní HURÁÁ na svatbu 🙂

Jo a všem Peˇkám taky přeji všechno nejlepčejší k svátku, hlavně spolnění toho největšího přání 🙂

bellka
17. srp 2009

Spasinko, ahoj holka zlatá. Tak aspoň nějakou radůstku sis udělala. Chce to čas a bude zase dobře, i když teď se to tak nezdá. Cien, se sexíkem by, zatím, neměl být problém, až pak před OPU už byste neměli, ať nepopraskají folíky😉

abig
17. srp 2009

Ahoj holky, prosím nemáte číslo na Fertimedu do Polanky ?

abig
17. srp 2009

Já vím, že takové zprávy nerady chcete číst, ale bohužel i já jsem dnes v 8 den po ET začala krvácet, jsem po prvním IVF ...
Držím pěstičky všem stimulujícím a čekatelkám, když se při prvním IVF podaří jednomu páru ze tří, tak vám přeji, ať jste každá ten třetí šťastný pár ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru