• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
stálo jí to každé asi 60 tisíc, ten její manžel už nechce nic podstupovat, ona má 11letou holku přirozeně a teď nic, říkala, že zase zkouší IUI, byla minulý týden v Polance, pořád doufá, že se nějak zadaří
7. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
měj se katrin, já taky pádím jdu si dát oběd, mějte se holky
7. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa
7. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky to co ctu je fakt des ale nezoufejte budete mit mimiskyja tomu verim a vy samy tomu musite taky verit jinak to nema cenu

ja uz jsem od 7 vzhuru v 10 prisla tchynka na kafe tak jsme posedeli na zahrade a ted sla na veterinu se psem na infuzi ma spatne jatra tak ji zbyvy mesic zivota :frowning2: :frowning2: tak je z toho cel spatna se nedivim a to jsou dalsi nvydridusi ti vererinari :angry:
7. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinac ja jsem ted douklizela ale jen tak zlehynka aby se nereklo ani jsem prach neutirala to az ztra stejne budu znova vysavat ale jarni uklid nedelam v kvetnu menime plastaky tak mi to prijde zbytecne gruntovat kdyz budu malovat
7. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj kelisky, tak včerejší hcg bylo 1039, takže roste... Jen doufám, že tam kde má... :wink:
7. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,konečně jsem se na vás došla podívat.
michinko tak to je super :wink: Jen ať roste! :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Konečně zase dobré zprávičky,tak dávej na sebe pozor mamino. :wink:
7. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé michi gratuluju moc moc moc :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi, supeéééééééér!!! Je to tam, kde to má být, nestresuj, neboj se :wink:
7. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste negratulujte, až sse ukáže, že je opravdu v děloze, Kája byl včera radši při zdi, že mi jeste nebude gratulovat, páč nemáme vyhráno.. zatím je to jen biochemický těhu.. Ale já tomu věřím.. :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi bomba zpravicka je to uzasne ja tu ted sedim s nohama nahore klacvesnici na stehnech a misku s bramburkam a na pandoru (brichu) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace obrovska tobe i manzovi co na to rikal tatka????
7. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Michinko,já myslím,že je to tutovka a je fajn,že tomu věříš a nestresuješ se.Tak pupíčkuj!!!!!
7. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Evi tak tomu říkám veget. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi, parádá, obrovská gratulacéééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIchinko tak to je NADHERA!!!!!!!!To je giga HCG a JE TO TAM !!!!!!!!!! :wink:
A pristi kontrolu uz ti Kaja potvrdi,ze je to v deloze,na tom nejspravnejsim mistecku !!!!!!!
A vsechny !!!!!!!!

A te Luciku,jsi na rade!!!Tak sup prebrat tehu stafetu od Michinky ! :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cien Kájik kuká tam kam nemá :grinning: ,proto to tam neviděl. :grinning:
7. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musí kuknout pořádně. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no Rono jestli jsi docitala,tak vis :grinning: vcera vecer jsme se tu strasne nachlamaly :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a mne to normalne nedalo,tak jsem ted musela docist cely vikend !!!!!ale aspon vim,jak probehl LUcikovi KET a jak Rozinky hafinka ma zasitou prdelku :grinning:
7. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi gratuluju)))teda vidim že šance napodruhe tady je...protže ja po včerejší nAvštěvě uvažuju jeslti do toho mam zase jit,,, :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo marti vera teda sem chytala tady zachvaty smíchu i s mym mužem :grinning: :grinning: ale tak to ma byt
7. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vcera jsem se popadala za bricho :grinning: ,az se bojim,ze mi brzo sklapne :astonished: ,jestli mi neuzraje zadne vajco,kdyz mam ten sprosty levnyFostimon......vyrobeny z moci menopauzalnich zen......nic proti zenam v menopause :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a prvni davku Synarelu spereje dnes rano...se mi podarilo asi celou vykychat... :angry: :angry: zachvat kychani,no neslo to zastavit...a to pisou v letacku NEKYCHAT ! :angry:
7. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: marto,proč bys neměla mit ani jedno vajičko ty si prdlaa :grinning: pry z moči
tak nekychej!!!!!!tak to maš teda dlouhy protokol,,nebo co ,a to je na co ten synarel??
7. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vás taky pak večer dočítala a chlamala jsem se nahlas, miláček si jen ťukal na čelo :grinning:
Věruš, taky mám dlouhý protokol, PRÝ se jim to za poslední 2 měsíce ve ferťasu osvědčilo. No důvod jako prase, ale hlavně, ať to vyjde a nám to vyjde, všechno vyjde nááááááám....holky, mi už zase hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky a ted jsem se nas...,prave se divam do PC a na ten Synarel se VUBEC nedoplaci!!!ANI KORUNA!!!
Takze jsme tech 200,- zaplatili teda fakt nevim PROC!
Asi na pytel cementu na tu jejich budovu :angry: :angry:
7. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tohle uz je fakt sprosťárna. nejde o 200 kč (tedy jasně, jsou to prachy), ale když se to spočítá korunka ke korunce a kolik jim tam chodí zoufalých lidí a že chtějí vydělávat i na tomhle...holky, jsem fakt poslední dobou tak vytočená :angry:
7. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je t ov prdeli teda,,a ten dlouhy protokl vyjde ješt draž??než kratky protože včera mi říkal že nasadime příště něco jineho
7. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek