• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
jj Abig...rozhodujici je naknec stejne to HCG z krve..tak ti moc preji,aby to bylo jeste treba to prekrasne prekvapenicko :wink: :slight_smile: ale je to jinak tak..prvni pokus fakt vyjde malokomu...tezko rict,proc...ale je to tak...

Ja uvidim s tim spanim...mame pejska,tak je to trochu problem,oba tam byt nemuzeme...a to jezdeni furt tam a zpet...mame to 1.5h do OC,ale mam segru ve Sternberku/20min odOC/tak mozna budu pred OPU u ni...
18. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, Kelišky :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kRÁSNÉ RÁNO PŘEJI VÁM. UŽ JSEM TADY DLOUHO NEBYLA A NEMŮŽU SE ANI DOČÍST. U MĚ NIC NOVÉHO, POŘÁD STEJNÉ. PŘÍSTÝ ČTVRTEK JEDU DO OLOMOUCE FN KONEČNE SE DOMLUVIT INJEKCE, AŽ UŽ TO ZAČNE, PROTOŽE SE JINAK ZBLÁZNÍM. V MÉM OKOLÍ JE SPOUSTA TĚHOTNÝCH A NERVIČKY PRACUJOU.... JÁ UŽ ĆHCI TAKY.
:slight_smile:
18. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak se vede? Nejak nestiham ted chodit na net, tak nevim, kdo z vas uz zacal stimulovat...atd. :sweat_smile:
18. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Princ :wink: takze ty uz nechodis do Fertasu ,ale do FN?Ztratila jsem prehled...cos mela ve Fetr?Iui nebo IVF?

Smil :slight_smile: ahoj,to se nedivim,ze nestihas net :grinning: s trojickama :grinning: :grinning:
Ja jsem dnes4.den na Puregonu :slight_smile: zitra UZV
18. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne kelišky, cien, já jsem tam před OPU nezůstávala, chtěli sice ať tam jsem 2 noci před tím, ale pak to nějak vyšumělo a přijeli jsme až ráno, udělali OPU a pak jsme jeli normálně domů. Manžel jel opatrně, nechtělo se mi tam být tak dlouho. Po ET jsem tam zůstavala jednu noc. :wink:
18. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,Berus,take se mi tam nechce byt...ale pamatuji si,jak Ocka pri prvnim IVF cestou nejake jaja vytrepala..pac den predtim na UZV jich bylo vic...ale tezko rict,jestli "cestou"..mozna by ji prasky i kdyby tam byla,stejne se tam chodi,prece se jen nelezi...
18. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na očku si pamatuju, taky jsem z toho měla strach, ale jak píšeš, taky se tam pohybuješ a jen neležíš, ale to je na tobě to rozhodnutí :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, všem přeju krásný den. Cien, ono se to rozleželo a bolí mě celá Majdalénka:wink: Abig, kéž by to bylo těhušpinění, i když já teď po ET taky neměla tu ms tak silnou jako vždy, ale rozhodující je krev, tak tfujtfujtfuj. A na to spaní před OPU jsem taky koukala jako blázen, protože to je nové, ale přijela jsem tam den předem, no.
18. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vždycky dr. řekl, ať jsem opatrná, neběhám, nepadám atd., že by mohly folíky popraskat, ale na UTZ jsou vidět folíky a nemusí být vidět přesný počet a některé můžou být prázdné, takže není zaručené, že je vidět 8 folíků, tak bude 8 vajušek, no. Cien, zítra hodně štěstííí:slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Belinko,i za tu vymenu terminu na zitra,jsi zlaticko :wink: a polamany mravenecek :wink:
18. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, naštěstí jenom potlučený:grinning:
18. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem dorazila z práce a za chvíli jdu dolu k babi, přijde jí návštěva a chce pomoct s jídlem tak tam potom zůstanu a dám si trošku vínečka :wink: když teď můžu :unamused: jinak jsem v noci měla budíček bolelo mě břicho jako bych měla dostat MS a trochu jsem krvácela ale nebylo to nic moc teď už to ustává skoro úplně :confounded: to si tento měsíc zase užívám s vložkama skoro každý den :angry:
cienko zítra písni jakou máš úrodičku a jak jsi dopadla už se nemůžu dočkat tak trochu to prožívám jako bych sama stimulovala :sweat_smile:
18. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki právě jsem dorazila domů z práce a tak jdu kouknout jak se dneska máte a pozdravit Vás no a budu odpoledne ležinkovat ať si zádička a žebro odpočinou no a určitě ještě písnu.Teď si udělám kávičku a budu čekat na telefon segry. :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím,že Cienka stále úspěšně píchá,tak ať jich tam je zítra co nejvíc.Já jsem teďkom taky uvažovala,že pokuď by mi vycházela kontrola v září v Olmíku a za 2 dny inseminace tak bych tam možná přespala,protože se mi minule při neúspěšném výletě na inseminaci opravdu stalo,že jsem na kontrole Foliky měla a jak jsem přijela do Olmiku tak byly čerstvě prasklé.Tak bych tam možná přespala.
Belli tak ať se to moc neuleží a zádička nebolí,tak jako mě.
A hlavně ,ikdyž tomu nevěříš tak já jo ,tak uspěšný pokus.Budu na tebe myslet. :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko ahoj, tak konečně doma z práce, viď? Jsem teď ještě vyžehlila, ať toho nemám pak moc, bo mi to nějak zázračně narůstá:wink: Sido, jen si pěkně dej vínečko, dokud můžeš, pak si ho dlouho nedáš:slight_smile:
18. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Belli konečně jsem tě tu chytla,co jsi to prosím tě vyváděla,ty jsi mě v tom nechtěla nechat sama?Už jdeš zítra,že?Budu na tebe myslet. :slight_smile: Tak se drž a věřím na zázraky,a možná když s tím nepočítáš takže to vyjde. :slight_smile: .Zasloužila by jsis to nejvíce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Peťko, jsem si říkala, že Tě musím podpořit, tak šup ze stromu dolů:grinning: Zítra jdu na 10.55, tak jsem zvědavá.
18. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už prosím tě na sebe dávej pozor já se bez takové podpory obejdu :grinning: ,teď budeš totiž máma a musíš být v pořádku.Tak už nech lezení po stromech jiným.Pa pa a držím pěstičky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi děkuju. Dobrá tedy, už nikam nepolezu. Taky pěkně odpočívej, ať se co nejdříve žebra zahojí:slight_smile:
18. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj snažím se ať je to co nejdřív O.K a taky už nikam nepolezu. :grinning: .Už se totiž těším až se normálně vyspím. :slight_smile: Jdu si udělat veču.Koupila jsem si makrelu. :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makrelka byla výborná,a teď už se zakuklím u telky a budu se těšit na finále oštěpu,snad se Barči bude dařit. :grinning:
18. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer všem :slight_smile:

Tak jsem si vás ted pročetla u véči :slight_smile: udělala jsem si vaječinku :dizzy_face:

Cien, zítra držím pěstičky na jedné ruce, at máš jenom kvalitní folíky a Belišku tobě budu držet na druhé ručce pěstíčky, at už máš připravenou peřinku pro Sněhurku :wink: :wink: :wink:

Cien, ohledně toho noclehu, taky jsem raději nocovala před OPU ve Fertimedu, kontrola mi vyšla na pátek a OPU na neděli, tak už jsem tam s přítelem zůstala.. měla jsem strach, aby opravdu nepopraskaly... protože při myšlence, že by mi pak řekli, že něco popraskalo, tak bych se pěkně byla do hlavy. Takže tak to bylo u mě :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi, nevíš v kolik bude Bára na programu? :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radulko,taky raději investuji do noclehu pokuď vyjdou oba termíny na Olmik,protože u mě to opravdu bylo tak,že na kontrole v Polance jsem měla vše připravene ideálně a jak jsem dorazila do Olmíku tak mi řekli,že jsou foliky popraskané.Tak bych asi tu cestu tam a zptky neriskovala. :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím ,za hoďku 19:20 volala jsem mamči,a ti to mají zmapované.Sledují v telce totiž jen sport. :grinning: Teda snad kromě šachů a kuželek všechno. :grinning: ,musíme ji držet pěstičky tak si je připrav. :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj určitě budu koukat a foukat na oštěpu :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To budeme 2.Už jdu koukat bolí mě zádička musím se opřít. :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Startovní číslo 7 doufejme,že bude úspěšné.pa
18. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ted jsme prisli z prochazky,tak snad jsem ty jaja nevytrepala uz ted... :wink: na zitrek bojim bojim,co bude..uf uf,doted jsem si ten pocit uzivala..ale uz zacinam plasit,at zas nemam nejaky vydup :grinning: bo jsem traged :grinning:
Belli diky moc a moc ti preji zitra jen same dobre zpravicky :wink: a stastne pokracovani o mimi :slight_smile:

Kasi to prece neva na IUI,ze jsou foliky cerstve praskle..to je prede OK,vsak se dela schvalne i reinseminace po ovulaci,aby se spermosky potkaly s vajickem ve vejcovodu...tak to by nemel byt problem,u IUI...u IVF to je neco jineho,pac tam je potrebuji mit jeste ve vajecniku v dobe punkce..
18. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek