• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Abig ahojky,tak to jsme se v Polance musely videt!!Sedeli jsme tam od 8.45 az do 11skoro :confounded:

Myslim,ze HCG jeve Fertasu vzdy az na druhy den....ale jinak je to divne,pac ve spitale je to hned...
19. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berušky, tak zadarmo už žádné mimísko nezbylo, tož příště, no. Takže KET bude zřejmě o víkendu, dneska mi píchli Pregnyl a v pá znovu kontrola. Abig, je mi to moc líto, výsledky krve ve Fertimedu jsou až druhý den. Cien, já píchala 6 dní a sedmý den se dopichoval nějaký zbytek a večer Pregnyl. Říkal Kája, že úspěšnost KETu je jako když v člověče nezlob se, hodím napoprvé 6. No jdu to zkusit
19. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belinko a v patek jedes na KO do POlanky?To se mozna o vikendu uvidime,jestli budu mit OPU...a budes tam po KET spinkat??
19. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki právě jsem dorazila z práce,chvilku si hodím relax a půjdeme se asi projít k Ostravici.Tak vás jdu sluníčka jen pozdravit,a podívat se jak dnes Cien a Majda dopadli.Celý den jsem na vás myslela. :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beli neboj on totiž neví ,že ty tu šestku hodíš na poprvé.Já tomu opravdu věřím.
Cien držím palečky ať ti to taky vyjde.
Romi to je hnus s tím autem,no nám ho tehdy vykradli jak jsme měli jet do toho Olmiku taky během hodky ,v 5 hod bylo ještě vše v pořádku a v šest už bylo vykradené taky přes rozbité okno.Jinak to jsi se byla podívat na malou od Janky Makové.Je super ,že ji to vše vyšlo a že už má princezničku u sebe. :slight_smile:
Tak se měj krásně a všem posílám hodně štěstíčka.pa pa :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: tak už jsem taky tady... z práce jsem jela rovnou na vozovnu pro točenou zmrzlinku, v poslední době jsme stálými zákazníky, tož si musím vyjednat nějakou slevu :grinning:

Cien, tak to je tedy velké číslo :slight_smile: Tak držím pěsti, až jsou folíky plné kvalitních vajušek :slight_smile: Já fostimon píchala osm dní :slight_smile:

Belišku, myslím, že ti doktoři mají ohraný svůj repertoár, pač mě to s tou šestkou říkal taky.. a jak říká pozitivně naladěná Kasa - to hodíme napoprvé, jako Pája a Jája :wink:
19. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli, jak to ted dál bude - v pátek máš kontrolu - tady v Polance? a kdo zajištuje rozmražení sněhurky? a nejdříve si zavoláš do OL, jestli je všechno ok se sněhurkou? nebo tam pojedeš a pak se až dozvíš, jak na tom sněhurka je?
19. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radulko a Kasi, zdravím vás, holky upracované:slight_smile: V pátek jedu do Polanky, tak uvidíme, jak se domluvíme. Cien, je možné, že se v Olmíku potkáme, jestli to vyjde na ten víkend.
19. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kelišky,já nějak nic nestíhám.
Kaso jo jo byla jsem se podívat na malou makulku,je to takový malý drobeček.Dneska už šla domů.Pavel si přišel pro pořádný pugét a je nadšený,po tom čím prošli se ani nedivím.Už si to zasloužili.
Jinak autko mi už manža spravil včera a dnes jsem parkovala úplně u vchodu a zákazníci ať si chodí pár metrů pěšky.Dokonce mám už i rádio,sice starší ale aspoň to. A potkam toho hajzla tak ho asi zabiju.Toho poznám i poslepu,na záznamu s kamer je nádherně vidět.Doteď nechápu jak to dokážou za 3 minuty takhle zlikvidovat ku... .
Cienko tak úroda jak v kurníku,tolik vajec :wink: Tfuj,tfuj ať to výjde napoprvé a nejen tobě ale i Ketík Belce. :wink:
19. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky hokly tak zítra na 10h moje nervy holky jsem zvědava co nas čeká a nemine doufám že to všechno dopadne na jedničku a zachvíli jsme těhu :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, zítřejšího prvního pohovoru se vůbe nemusíš obávat :wink:
19. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja dnes byla na ko u dr a vse ok bral nejake stery a krev na anemii muzu zacit cvicit tak si necham dovest rortoped a rozjedu to ve velkem jinak vam stimulantkam tfuj tfuj tfuj cienko hlavne tobe ty nas tragede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

belinko ta sestka bude uvidis a dej buh treba i tuplovana :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu probouzet danika a koupat paaaaa
19. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím vím že to je někde u Lazenského domu nebo přímo v něm můžete mi říct co je tam poblíš jako zachytný bod pro přítele Polanku trochu zná ale neví co je poblíš díky moc
19. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: teda tak to máš super úrodičku, tak jen tak dál. Cetrotid pícháš kvůli tomu, aby nedošlo k předčasné ovulce, tak to máš super. Budeš tady naše ukázková mamina, někdo to tady musí prolomit. :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: co ta tvoje žebra? Máš ještě bolesti?
19. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: kde ty bydlíš, že chodíš na Vozovnu na zmrzku? Já bydlím přímo na vozovně a taky můžu zmrzlinu doporučit. Vždycky mám velké oči, tak si dám velkou a pak ji za mě dojídá pes :grinning:
19. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
spas: nemůžu být těhu, protože jsem právě v neděli domenstruovala :angry: Ale aspoň nebudu mít MS teď na dovču a budeme si moci pěkně užívat. :wink:
19. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tady píšu nějak sama :grinning: kdo jste kde?
19. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee: tak to jsem na tom uplně stejně, taky si dáváme vždycky maxi a většinou ji za mě dojídá drahá polovička :grinning:

Bydlíme u tuzexu :slight_smile: (ulice Větrná)
19. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko nepíšeš prosím nemůžeš mi odpovědět na mou otazku co jsem před chvíli napsala?díky moc :wink:
19. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: je to v tom lázeňském domě... před tím je parkoviště, tak je kde zaparkovat auto :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti: já nevím jak ti to přesně popsat, je tam parkoviště a kousek za tím nějaké zahradnictví nebo květinářství a na stěně toho zahradnictví je obrázek zajíce nebo králíka, či co to je a u toho je to parkoviště. a ještě u toho lázeňského domu je cedule Lázeňský dům - myslím, pokud ji nezrušili.
19. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš je to přímo u cesty?a něco kolem nějaky obchod jako vodítko at nebloudíme :frowning2: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to přímo u cesty... odkud pojedete?
19. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Příbora tedy od křižovatky z Nové Bělé
19. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to parset metrů před náměstím po pravé ruce... je to v mírné zatáčce doprava, parkoviště pro 10 aut a je tam i cedule lázenské centrum (taková stará osumtela).... klinika se opravuje, je tam lesení, na konci parkoviště je rodinný dům - květinářství.... nemůžete minout... nic jinéhov polance totiž není (máme ji projetou, kdyz jsme jeli napoprve) :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, ten Lázeňský dům je hned u hlavní cesty a cedule tak veliká, že jí určitě nepřehlédnete a naproti je autobusová zastávka. Už ten lázeňák je záchytný bod, tak neboj, to najdete. Berušky, jdu popřát pěkný večer a dobrou nocku, pěkně se vyspinkejte:slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek