Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
19. srp 2009

Abig ahojky,tak to jsme se v Polance musely videt!!Sedeli jsme tam od 8.45 az do 11skoro 😖

Myslim,ze HCG jeve Fertasu vzdy az na druhy den....ale jinak je to divne,pac ve spitale je to hned...

bellka
19. srp 2009

Ahojky berušky, tak zadarmo už žádné mimísko nezbylo, tož příště, no. Takže KET bude zřejmě o víkendu, dneska mi píchli Pregnyl a v pá znovu kontrola. Abig, je mi to moc líto, výsledky krve ve Fertimedu jsou až druhý den. Cien, já píchala 6 dní a sedmý den se dopichoval nějaký zbytek a večer Pregnyl. Říkal Kája, že úspěšnost KETu je jako když v člověče nezlob se, hodím napoprvé 6. No jdu to zkusit

j.cien
19. srp 2009

Belinko a v patek jedes na KO do POlanky?To se mozna o vikendu uvidime,jestli budu mit OPU...a budes tam po KET spinkat??

kasa
19. srp 2009

Ahojki právě jsem dorazila z práce,chvilku si hodím relax a půjdeme se asi projít k Ostravici.Tak vás jdu sluníčka jen pozdravit,a podívat se jak dnes Cien a Majda dopadli.Celý den jsem na vás myslela. 🙂

kasa
19. srp 2009

Beli neboj on totiž neví ,že ty tu šestku hodíš na poprvé.Já tomu opravdu věřím.
Cien držím palečky ať ti to taky vyjde.
Romi to je hnus s tím autem,no nám ho tehdy vykradli jak jsme měli jet do toho Olmiku taky během hodky ,v 5 hod bylo ještě vše v pořádku a v šest už bylo vykradené taky přes rozbité okno.Jinak to jsi se byla podívat na malou od Janky Makové.Je super ,že ji to vše vyšlo a že už má princezničku u sebe. 🙂
Tak se měj krásně a všem posílám hodně štěstíčka.pa pa 🙂 🙂

kasa
19. srp 2009

😀 😀 😀

radule82
19. srp 2009

Ahojte holky 🙂 tak už jsem taky tady... z práce jsem jela rovnou na vozovnu pro točenou zmrzlinku, v poslední době jsme stálými zákazníky, tož si musím vyjednat nějakou slevu 😀

Cien, tak to je tedy velké číslo 🙂 Tak držím pěsti, až jsou folíky plné kvalitních vajušek 🙂 Já fostimon píchala osm dní 🙂

Belišku, myslím, že ti doktoři mají ohraný svůj repertoár, pač mě to s tou šestkou říkal taky.. a jak říká pozitivně naladěná Kasa - to hodíme napoprvé, jako Pája a Jája 😉

radule82
19. srp 2009

Belli, jak to ted dál bude - v pátek máš kontrolu - tady v Polance? a kdo zajištuje rozmražení sněhurky? a nejdříve si zavoláš do OL, jestli je všechno ok se sněhurkou? nebo tam pojedeš a pak se až dozvíš, jak na tom sněhurka je?

bellka
19. srp 2009

Ahoj Radulko a Kasi, zdravím vás, holky upracované🙂 V pátek jedu do Polanky, tak uvidíme, jak se domluvíme. Cien, je možné, že se v Olmíku potkáme, jestli to vyjde na ten víkend.

rona2
autor
19. srp 2009

Ahoj kelišky,já nějak nic nestíhám.
Kaso jo jo byla jsem se podívat na malou makulku,je to takový malý drobeček.Dneska už šla domů.Pavel si přišel pro pořádný pugét a je nadšený,po tom čím prošli se ani nedivím.Už si to zasloužili.
Jinak autko mi už manža spravil včera a dnes jsem parkovala úplně u vchodu a zákazníci ať si chodí pár metrů pěšky.Dokonce mám už i rádio,sice starší ale aspoň to. A potkam toho hajzla tak ho asi zabiju.Toho poznám i poslepu,na záznamu s kamer je nádherně vidět.Doteď nechápu jak to dokážou za 3 minuty takhle zlikvidovat ku... .
Cienko tak úroda jak v kurníku,tolik vajec 😉 Tfuj,tfuj ať to výjde napoprvé a nejen tobě ale i Ketík Belce. 😉

petra123
19. srp 2009

čauky hokly tak zítra na 10h moje nervy holky jsem zvědava co nas čeká a nemine doufám že to všechno dopadne na jedničku a zachvíli jsme těhu 🙂

radule82
19. srp 2009

Peti, zítřejšího prvního pohovoru se vůbe nemusíš obávat 😉

evcaa
19. srp 2009

ahoj holky tak ja dnes byla na ko u dr a vse ok bral nejake stery a krev na anemii muzu zacit cvicit tak si necham dovest rortoped a rozjedu to ve velkem jinak vam stimulantkam tfuj tfuj tfuj cienko hlavne tobe ty nas tragede 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

belinko ta sestka bude uvidis a dej buh treba i tuplovana 😀 😀 😀

evcaa
19. srp 2009

jdu probouzet danika a koupat paaaaa

petra123
19. srp 2009

holky prosím vím že to je někde u Lazenského domu nebo přímo v něm můžete mi říct co je tam poblíš jako zachytný bod pro přítele Polanku trochu zná ale neví co je poblíš díky moc

asmeena
19. srp 2009

cien: teda tak to máš super úrodičku, tak jen tak dál. Cetrotid pícháš kvůli tomu, aby nedošlo k předčasné ovulce, tak to máš super. Budeš tady naše ukázková mamina, někdo to tady musí prolomit. 😵

asmeena
19. srp 2009

kasi: co ta tvoje žebra? Máš ještě bolesti?

asmeena
19. srp 2009

radul: kde ty bydlíš, že chodíš na Vozovnu na zmrzku? Já bydlím přímo na vozovně a taky můžu zmrzlinu doporučit. Vždycky mám velké oči, tak si dám velkou a pak ji za mě dojídá pes 😀

asmeena
19. srp 2009

spas: nemůžu být těhu, protože jsem právě v neděli domenstruovala 😠 Ale aspoň nebudu mít MS teď na dovču a budeme si moci pěkně užívat. 😉

asmeena
19. srp 2009

si tady píšu nějak sama 😀 kdo jste kde?

radule82
19. srp 2009

Asmee: tak to jsem na tom uplně stejně, taky si dáváme vždycky maxi a většinou ji za mě dojídá drahá polovička 😀

Bydlíme u tuzexu 🙂 (ulice Větrná)

petra123
19. srp 2009

asmenko nepíšeš prosím nemůžeš mi odpovědět na mou otazku co jsem před chvíli napsala?díky moc 😉

radule82
19. srp 2009

Petro: je to v tom lázeňském domě... před tím je parkoviště, tak je kde zaparkovat auto 🙂

asmeena
19. srp 2009

peti: já nevím jak ti to přesně popsat, je tam parkoviště a kousek za tím nějaké zahradnictví nebo květinářství a na stěně toho zahradnictví je obrázek zajíce nebo králíka, či co to je a u toho je to parkoviště. a ještě u toho lázeňského domu je cedule Lázeňský dům - myslím, pokud ji nezrušili.

petra123
19. srp 2009

Raduš je to přímo u cesty?a něco kolem nějaky obchod jako vodítko at nebloudíme ☹ 😀

radule82
19. srp 2009

je to přímo u cesty... odkud pojedete?

petra123
19. srp 2009

Z Příbora tedy od křižovatky z Nové Bělé

radule82
19. srp 2009

je to parset metrů před náměstím po pravé ruce... je to v mírné zatáčce doprava, parkoviště pro 10 aut a je tam i cedule lázenské centrum (taková stará osumtela).... klinika se opravuje, je tam lesení, na konci parkoviště je rodinný dům - květinářství.... nemůžete minout... nic jinéhov polance totiž není (máme ji projetou, kdyz jsme jeli napoprve) 🙂

bellka
19. srp 2009

Petro, ten Lázeňský dům je hned u hlavní cesty a cedule tak veliká, že jí určitě nepřehlédnete a naproti je autobusová zastávka. Už ten lázeňák je záchytný bod, tak neboj, to najdete. Berušky, jdu popřát pěkný večer a dobrou nocku, pěkně se vyspinkejte🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru