• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
víš co každý si nesedne s každým, jen tím chci říct, že k nám nebyl moc milý. Ale s ostatníma mám jen tu nejlepší zkušenost, i se sestřičkou Petrou, na mě byla vždycky milá, malému dala dokonce i malou bonbonieru, jen tak, jindy zase nějaké ovoce, prostě na nás byla ona i všichni vždycky milí.
20. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nic Kas, aspoň v tom máš teď jasno.
Jo dneska bylo zase krásně, já jsem dneska byla na nehtech a pak se rochnila v bazénu :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme u nás by možná neměl být problém,ale taky sinic neslibuji,když vidím Belku,ti jsou taky oba v pořádku a ono to nejde,ale teď to vyjde. :grinning: ,protože už s tím Majda nepočítá. :grinning:
20. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kas u nás taky nebyl žádný problém a i tak to nejde, ale myslím, že je plno takových holek
20. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych si taky nechala líbit,já mít nechty nemůžu a na sluníčku dřu jako bulhar,ikdyž musím říct,že teď mě všichni v práci šetří,ale i tak jak je člověk 8 hodin na sluníčku a maká tak pak je rád ,že zaleze do stínu. :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se nedivím, že hledáš stín, osm hodin by mě asi piclo, i když já sluníčko moc ráda, vedra mi nevadí, ale pracovat na tom to né, včera jsem si plela skalku a já blbec jsem to dělala přes poledne, to jsem měla jedinou chvilku volnou a bylo mi z toho pak docela blbě :unamused:
Kasi a ty pracuješ jako zahradnice?
20. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemůžu to zatím moc posuzovat,ale myslím,že je zase zbytečně stresujcí a že to bude taky hrát svou roli,když se každý den stresujeme jestli to vyjde a nemůžeme dospat dne kdy si budeme dělat testy a tak ,opravdu si myslím,že to může mít všechno vliv na úspěch.V tom si myslím měla Očko pravdu. :slight_smile: Chtělo by to více optimismu a dobré nálady,a vyprávět si třeba příběhy z natáčení běžného života míň se stresovat.To jsou podle mě taky důležité faktory k úspěchu. :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi tvuj optimismus je neskutecny :wink: ,uprimne ti preji,abys o nej v dalsich letech snazeni neprisla :wink: ...vis,ja osobne jsem nekolik let nepocitala ani ovulaci,ani jsem si nepsala MS...byla jsem psychicky naprosto v pohode,cestovali jsme,lyzovali,uzivali si na 100% jeden druheho...a takto utikaly roky a zaden zazrak v podobe mimi se proste NESTAL...takze ono to zni krasne,ze staci byt psych.v pohode a vsechno dobre dopadne...ale proste to nestaci :zipper_mouth:
20. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi myslím si, že to tady takhle bylo, někdy jsme si psali i do noci, o normálních věcech, ale teď to tady nějak pokulhává :confounded:
Jo jako vedoucí zahrady v lázních Klimkovice,proto jsem tady nedávno nabízela,že kdyby někdo chtěl využít nějakou slevu tak má říct,ajá bych to vyřídila na sebe,jako ,že jste mojí rodinní příslušníci. :grinning:
Jinak i lázně u nás mají na plodnost dobrý vliv.A prý velkou úspěšnost,a vím že s Ferťasem spolupracují,a Bellka u nás v září byla akorát jsme se ještě neznali,škoda,mohli jsme denně chodit na kávičky. :grinning:
tak to máš pěknou práci, v Klimkovicích jsem sice nikdy nebyla, ale lázně jsou většinou pěkné.
20. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš po tom všem čím už jsem si v životě prošla,ať už zdravotně nebo v životě ,tak si nejde nic víc než optimismus vypěstovat.A teď když vidím ,jak jsou na tom někteří lidi a hlavně ty děti v lázních tak si říkám,že se mám skvěle a nemůžu si na nic stěžovat.Takzvaně co tě nezabije to tě posílí. :grinning:
20. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kasi úplně tě chápu, musím jít manžel volal, že mám pro ně jet, takže pádím, mějte se všechny kelišky fajn, zase někdy příjdu na pokec
20. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky zaviram pomalu kram :wink: uz se tesim domuuuuuuu,vecer mozna kouknu a zitra se ozvu,co bude na UZV :wink: jen se modlim,at tam jsou ,at je cestou nepozbydu...
20. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už si udělej hlavně hezký večer a moc na to nemysli.A uvidíš brzy budeš těhu.Hlavně buď v poho tragéde. :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cienko,tak stačí říct a jedu s tebou do Olmíku a Kajoša ti dovezu i kdyby se bránil. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki Romi a čím jsi si Kájoša tak omotala,tak to se hlásím taky na domluvu na Kajoše. :grinning:
20. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaso ani se neptej cim romca tak kajose okouzlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic.......vypinam komp prave delam manzovi veceri zapekane testoviny za chvili dorazi z prace...........a me boli zada................tak pekny vecer paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se nedivím,že byl ke mě takový milý,když jsem k němu poprvé přišla a řekla,že mi kontakt dala Romča :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, jenom vám jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky, jsme se vrátili z grilovajdy, byli jsme zase na kolech, tak budu spát jak štěně. Nemám ani sílu dočíst, napravím zítra. Cien, zítra tfujtfujtfuj. Pěkně se vyspinkejte, berušky:slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dobrou noc. :wink:
20. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, přeju krásný páťulínek a Cien, ať kontrolička dopadne na 1*:slight_smile: venku už je teď vedro, tak kdo může, šupšup k vodě. Jdu se chystat do Polanky, tak se mějte krásňoučkyyy:slight_smile:
21. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré krásné dopoledne holky, cienko přeju ti, ať kontrola dopadne dobře, bel tobě taky.
Já už jsem u našich, převlečená v plavkách, takže dnešek budu opět trávit s malým u bazénu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ještě vam chci rict jeden poznatek, který mi rekl muj gynekolog - myslím o tom precházení do jineho CARu. Prý není spatne po nejakých tech neuspesich pri UIU a IVF prejit do jineho CARu, ne kvuli nespokojenosti a cenam, ale kvuli tomu, že každé centrum pristupuje k práci s vajickama, embryjkama a tak jinak, takže tahle mala zmena pri manipulaci, pri postupu, trosku jiny protokol, jiné leky atd. může pak třeba prispet k tomu, že pak hned prvni pokus jinde vyjde.
21. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny patek holky.............marti a bell taky posilam hodne stesticka a marti pak napis co dneska papkas????????berus ja ti uplne zavidim ten bazenek ja se dneska nehnu z bytu ted jsem prisla z obchodu a hned me vytocila taka stara p..a musim to tak napsat ...........tak cekam uz s vylozenym zbozim na pase a zamnou se sere baba ze nema nic v kosi tak ze to prejede ale ty ulicky jsou dost uzke ale ji to zrejme nevadilo a srala se pres me a uplne me tlacilo na bricho tak jsem na ni zarvala ze mi tlaci do bricha a ona aha a srala se dal.........tak jsem ji uhlas nadavala jsem at uz je ta mura pryc................fakt vubec nevidi ze je zenska tehotna a budou se srat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kelisky moje souputnice :slight_smile: Belli hodne stesticka do Polanky,at mas Snehurecku uz o vikendu u sebe :wink:
Ja uz pomal balim veci na vikend,budu u segry pobliz OC,kdyby nahodou OPU vyslo uz na vikend...ale moc mi to nepasuje,pac 36hod po Pregnylu je OPU,ze?A jestli bude Pregnyl az zitra...tak OPU az v pondeli..ale to je fuk,jen at nejaka jaja vydrzi!!!Blbe se mi cura..nejde to jakoby "spustit"..mely jste to taky???A dost me boli hlava,jinak OK :grinning: :grinning: no cela jsem na p..u,ale jinak OK :grinning: :grinning: :grinning: tradeg :grinning:

Holky moc dekuji za palusky :wink: kez by se ten zazrak stal... :dizzy_face:
21. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien držím palečky ,jsi před demnou já začínám zítra,jenom mě holky poradte jak jeto stím dopícháváním puregonu, jsem taky smolařka at to nenaprčím,
21. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capenko tak stesticko ti preji pri stimulce!!Dopichavani je uplne v poho..proste si pichnes kolik potrebujes,tj.nastavis na peru potrebny pocet jednotek,pichnes tim stlacenim na konci pera..a to ti na te stupnici nastavenych jednotek jede dolu a bud uplne,kdyz je dost,nebo se to zastavi na poctu,ktery si pak jeste musis dopichnout...napr se ti to zastavi na 25j....Tak sundas jehlu,rozkoutis pero,das tam dalsi ampuli-jako poprve-a nastavis na peru tolik,kolik jeste potrebujes dopichnout :slight_smile: je to vazne snadne :wink: Ja jsem mela v kazde ampuli misto uvedenych 300 vzdy min.425j!!!coz se super,takze zatim jsem platila jen 4baleni :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle si musím přečíst stím dopícháváním 1000 krát,kazetu ohranou 100krát mám ale tam to nějak zrní je prostě špatná,no to doufám že mi vyjde taky jen to 4 balení ,
21. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek