• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Cien souhlasím s tebou - ještě že ta možnost umělého tady je a my máme taky všichni šanci :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě jedna otazka dneska jsem 15DC a v pondělí budu 17DC jak mi DR dělal ultrazvuk tak řekl jen že se vaječníkům mocinky nechce a sliznice byla ještě mala ale bolelo mě bríško jak když mama mít ovulku ale ted už nebolí piju maliník a čaj na otěhotnění od báby Radnické ale IUI se děla i mimo ovulaci??setřička říkala že doktor podle ultrazvuku pozna kdy je ten zprávny čas a proto mě to překvapilo moc jim věřím i když mam velké obavy ale můj je na pohodu a klidny a je to velky hrdina že to se mnou všechno podstupuje a jsem mu za to moc vděčna že pravě on je asi doopravdy ten pravý chlap pro život :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, to ještě pořád řeším, jestli tam mám zůstat přes noc, protože si říkám, že z jiných CARů jezdí po hodině domů a jsou těhulky, ale na druhou stranu pojedu sama, tak zase řídit takovou dálku hned po KETu, no nevím. Petro, jj, ty vitamíny si kup, má to něco do sebe:slight_smile:
22. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky OMG ted smatram v papirech a NEMAM ten PROTOKOL...je mozne,ze si ho uz nechali nebo jsem ho ja krava nekde ztratila??? :angry:
22. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, už si ho nechali, neboj!
22. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro neboj, oni už si to pohlídají. Já se zrovna včera s Čepelákem dohadovala a předložila jsem mu svoje výpočty, ale nakonec jsme se domluvili a běda mu!
22. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj tajbl...a ja tu hledam jak tutan tutanovic...diky Bell :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě byli jse na gluko něco to co se pije v těhu jesli nemáte cukrovku??holky musím se objednat no ještě nevím kde???nevím jesli to dělaji i někdě na poliklinice v Kopřivnici nebo jen v nemocnici v NJ
Belli o jakých výpočtech ses s ním dohadovala?
Peti, vůbec netuším...
22. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli KET v pondělí nebo v úterý, protože mám cykly co 30 dní, ve středu mi píchli Pregnyl, aby došlo k ovulaci, to znamená, že cca za 36 hodin, to bylo ve čtvrtek v noci, embryjka mají 96 hodin, což vychází z pondělka na úterý.
22. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petro nic na cukrovku mi netestili...take nevim...jen nam brali krev rovnou tam v polance,spermio,pak jeste horm.profil...a holky nevite,jestli se dela vysetreni na chlamydie automaticky nebo nam ho vubec nedelali??To mi nejak uniklo...

jjBell,jake vypocty??Ovulace??
22. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell taky jsem zvědava nechavam to na nic a jak jsi napsala chraň je Bůh aby to nevyšlo!!!!! :slight_smile:

Radu fakt no jsem taky na to čuměla připada mi to nějaké hektické bo kamoška chodí taky do Polanky ale chlap je trochu pomaly ve spermijkach a už 3 měsíc čekají na stimulku a tak a ona taky nic takového nezažila a nevím jak by přišli na to že bych měla jít na cukr???
22. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sedím nad tou genetikou a jak přijede můj od mamky tak volam mojí mamce bo jak mam vědět co jsem měla za nemoci v dětství :grinning:
22. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli, to zas muším pochopit, at jsem taky chytrá... takže jsi počítala 96 hodin od čtvrtku noci?
ty vypocty..sakra..nezbyva nam,nez jim verit...mne take Kaja pri UZV v patek rikal,ze budeme jeste pokracovat v Puregonu...a pak si volal sestru aby zjistil,kdo z lekaru slouzi v nedeli...a pak mi rekl,ze teda to udelame jinak,ze Pregnyl bude uz v patek -vcera vecer a OPU v nedeli a ne v pondeli,jak puvodne chtel....
Tak se jen modlim,at jsou jaja uz zrala...a DOUFAM,ze to tak nezmenil jen proto,ze ma Koutna dovo a v pondeli budou mit asi fofry....sakra...radeji ani nemyslet... :confused:
taky mi v té genetice pomáhala mamka :slight_smile: protože tam píšeš narození a úmrtí rodičů tvé matky a otce atd... no kdo to má vše vědět, že :slight_smile: a závažné nemoci
22. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien, tady tohle mě fakt vytáčí!!!
22. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro to tak neprozivej...proste napis bezne detske nemoci,pokud nic vazneho nebylo...to bys prece vedela,ne?
A nemas treba nadvahu,ze chteji to vys.cukru??
22. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
J.cein hned ti na to odpovím mam boreliozu tak jak chodím na infekční do Poruby tak mi v krvi našli obrané látky na chlamidie a tak jsem tu zprávu dala hned Sobkovi a ten nam test na chlamidie udělal i když před 3 lety a ted před 4 měsíci dopadl negativně tak prí ještě jednou nam je udělal a můj si to šel dělat sám musel jsi vzít tyčinku specialně na to udělanou a pak si strčit kouset trubičky do trubičky a pak dát do nějaké lahvinky malinkate s roztokem a adát do laboratoře chudáček můj ale vydržel to i když říkal že první mala proběhla bolestivě trošku ale od sestřičky si to nenechal dělat :grinning:
22. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem se opravdu zaměřila jen pouze na závažné nemoci... a pokud jsme přesně věděli příčinu úmrti tak taky... jinak jsem nepsala
22. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, zkus psát s čárkami, někdy se to dost špatně čte, co píšeš :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, ten cukr se dělá až v těhu, aspoň o jiném nevím. Cien, počítali jsme, kdy udělat KET, aby sliznice odpovídala těm 96 hodinám jako přirozeně, takže proto.
22. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to zas padá, OMG! Špatný signál, tož mi to kapečku trvá:wink:
22. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tom pripade nam test na chlam. nedelali...dela se to ale i z krve...no :angry: nic,jestli to nevyjde,tak to budu chtit vysetrit a vcetne imuno :angry: :angry:

a Petro boreliozu mas jakoze aktuni nebo jen protilatky,ktere svedci o tom,ze se tvuj organismus s borelou setkal...pac to ma skoro kazdy :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Bell,uz jsem se zorientovala :wink: ...ale stejne se bojim,ze oni to delaji malinko tak,aby se to hodilo jim...Ale zase musi prece vedet,co delaji a my jim MUSIME verit a ne se v tom stourat,jak to delam ja :grinning: :grinning: a furt :grinning:
22. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu zas mocit...dnes uz po 11te?!!!OMG!!!a pak leham ...
22. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, tak zítra držíme pěstíky!!!!!!!!!!!!!!! Tfuj, tfuj, tfuj :wink: :dizzy_face: :wink:
22. srp 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, jj, poprvé, podruhé jsem se v tom taky nešťourala, ale teď už chci vědět, kdo, co, jak, proč a prostě všechno:wink: jen si jdi lehnout. Jdu vzbudit Pavlíka, ať pak v noci spí, bo má zítra denní:slight_smile:
22. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petro ja na ten test cukrovky jit musela me tam sobek poslal...........
22. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek