Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
31. srp 2009

Katrinko, až zítra, od 1. 9. To by mi ještě chybělo, ale nikdo z práce nevolal, tak je to dobré😀

katrin111
31. srp 2009

ja si davam druhe kolo obeda a k tomu jeste jim presnidavku.mnamka...........aha rozi tak to joooooo

katrin111
31. srp 2009

jejda belli vlastne jooooo....nevim proc ale uz dneska mam zari 😀 😀 😀 😀 😀

beruska81
31. srp 2009

katrin na kontakt, já tomu říkám sociálka, tam kde mi vyplácí mateřskou

beruska81
31. srp 2009

já už se těším za zítřek, zase začínáme brát obědy, tak už zase nemusím vařit, ty 2 měsíce byly kruté, nejsem zvyklá vařit, to byla hrůza furt něco vymýšlet

katrin111
31. srp 2009

berus aha tak to jooooo.ale zajimave ze ja jsem nic nemusela ukazovat asi to ma kazdy jinak..........kdy bude mit matyasek 4 roky??????

beruska81
31. srp 2009

v únoru 23., takže ještě chvíli budu doma, jsem měla v plánu, že budeme mít druhé, ale nevím nevím 😒
teď zrovna koukám na dětské kola, malému pod stromeček, strašně se mi líbí kawasaki http://www.fitness.cz/sys.php?action=image_deta...

katrin111
31. srp 2009

neboj treba se jeste zadari do unora jeste daleko..............a to kolo vypada bozsky......ale je asi drahe ne???

beruska81
31. srp 2009

no stojí 4000,-tak nevím jestli mi to manža schválí, ale co by pro něho neudělal, on má sice rok staré kolo, ale takový šmejd, tak hledám nějaké větší, které mu vydrží dýl

katrin111
31. srp 2009

jj to jo ale je dost drahe.............tolik bych za kolo asi nedala............

beruska81
31. srp 2009

no uvidíme jak to dopadne, taky mi to příjde dost peněz 😒

bellka
31. srp 2009

Beruškooo, do února daleko, to už dávno budeš těhulkaaa😉

beruska81
31. srp 2009

jo bell kéž by 😀

katrin111
31. srp 2009

koupis kvalitni a o polovic levnejsi............stejne maly neoceni kolik vas to stalo.....to znam ne??? 😀 😀 😀 😀

beruska81
31. srp 2009

no do vánoc ještě daleko, to musíme nějak pořešit. To mi ani nemluv, že to neocení,chodíme do rodinné hospůdky, kde prodávají různé kraviny pro děcka, no vždycky s něčím odejdeme, samozřejmě, že mu tam vždycky něco někdo koupí, pak to leží v autě poházené, to je vždycky na moje nervy. 😠

rozi.nka
31. srp 2009

tak prádlo je pověšené, další se pere a další je na praní nachytsané. nechápu kdo toho tolik kupoval 😀 😀
jdu do obchůdku pro knedlík, zatím se mějte hezky, později nakouknu 🙂

katrin111
31. srp 2009

jj vsechno chcou a pak to nekde lezi a uz si toho ani nevsimnou.....u nas je to to same..........aLE PRUBEZNE STARE PONICENE HRACKY VYHAZUJU............kurde ja pisu jak analfabet..to jsi ale sikulka rozi paaa paaa zatimmmmmm..............

beruska81
31. srp 2009

jo to já taky sem tam protřídím a vyhodím.
rozi to bude malý parádník, tolik oblečení ani nevynosí 😀

beruska81
31. srp 2009

no nic taky jdu, musím jít dát malému oběd a pak asi půjdeme ven, tak se mějte

katrin111
31. srp 2009

taky se mej ja se jdu natahnout

spasinka
31. srp 2009

Ahoj, holčiny 🙂
Koukám, že řešíte kočárky a plínky a různé jiné roztomilosti 🙂 Moc jsem pozpátku nečetla, jen dnešek, je něco nového?
Svatba byla super, úžasná, skvělá...asi nejlepší akce, na které jsem byla. Sice sama, ale i tak jsem si to skvěle užila a prý jsem byla hned po nevěstě největší kočka, tak ještě tak týden z toho teď budu žít 😀 Všechno klaplo, jak mělo, no fakt paráda 🙂
Všechny moc zdravím a přeji krásný den a celý týden 🙂

katrin111
31. srp 2009

ahoj spasi to je moc dobre ze ses bavila,a co srazik???????

spasinka
31. srp 2009

A kdy je srazik? Ted v sobotu? To nemuzu, uz jsem domluvena s prateli na jednu akci...to je des, co jsem "svobodna" skoro vubec nemam cas 😀

katrin111
31. srp 2009

nn spasi az tu dalsi sobotu toho 12.9.

spasinka
31. srp 2009

ahaaa....no tak pokud mi do toho nic nevleze, tak asi jo. Uz mam totiz predbezne pozvanku na grilovacku, ale jeste neni dany presny termin 🙂 Fakt des bes se mnou ted 😀

j.cien
31. srp 2009

Ahoooj Spasi 🙂 super,zes byla hvezda 😉 vsak jsem ti to rikala,ze budes hvezda! 🙂
Posles mi prosim tel.na tu nehtíkovou 😉 19.9jdu take na svatbu 🙂

bobinka1
31. srp 2009

ahoj holky,všechny vás zdravím,j.cien prosím tě kolik jsi měla folikulů před OPU 🙂 díky a jak je?

j.cien
31. srp 2009

Ahoj Bobi 🙂 na Uzv videl Kaja 18foliku,ale nakonec pri OPU jen 10oocytu a z toho jen 6zralych pouzitelnych vajicek,vsechny se ICSIoplodnily,PK jich prezilo 5,2mam u sebe a 3 na ledu 😉

jak jsi na tom ty ?

bobinka1
31. srp 2009

no nic moc,viděl tam dohromady asi 10filikulů,ale minule jsem to měla taky tak a nakonec z toho vyhrabali 8 a všechny dobré a měli jste i AH?

j.cien
31. srp 2009

jj Bobi,meli jsme to all in 😀 vse co slo 😀
A minule jsi mela kolikabunecne na ET?S PK nebo hned po 48hod?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru