• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Tak kde jste???Kdo mi prvni vynada??? :grinning:
1. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,ja vim,ale Pregnyl uz by to nemel byt..meli jsme PK ..no to je fuk,hlavni je,ze mam chut na zitrek :slight_smile: a je mi jasne,ze zitra padnu na hubu,kdyz bude snehobilo...ale mam takovou radost,chodim se tam porad divat :grinning: :grinning: magorka :grinning: ....hodne holek v diskusich mely uz 6.den krasne dve...je to indivindi :wink:
1. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Cien přesně tak :slight_smile: vůbec nejsi Magorka!!!! a nezkoušela jsi ted večer?
1. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je hlavně důležité, jak píšeš, ze máš chut na zítřek! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, já říkala, že takové prudičky jakou jsi ty se budou chtít co nejdříve "zbavit" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn Radul,na to jsem srab :grinning: ted to nedam :grinning: ani nevim,co me to rano popadlo :grinning: ale ted neeeeee :grinning: :grinning: holky ale ta psychika je silena...co jsem uvidela toho ducha,tak mam v ustech kovovou pachut a nechutna mi jidlo :grinning: :grinning: jsem totalka psychou hypochondricky traged :grinning:
1. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien žádný tragéd! Už těmi krásnými embrouškami jsi tu smůlu protrhla :wink:
1. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vis ono tam v terminu nebylo fakt nic..tak me chytl takovy pocit marnosti...jsem si brekla a sla jsem jeste pritulit se k Petrovi a pak jsem vstali a ja cumim jako pako a vidim toho ducha!!!Poprve v zivote aspon ducha!!!
No neskutecna euforie..tak mam dnes super naladu,i kdyz moc dobre vim,ze zitra muze byt vsechno jinak :unamused: ale takovy je zivot :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozna jsem tutan a ted to zakriknu a budu zas v prdeli...ale musela jsem vam to rict :grinning: Kelisky v dobrem i zlem :grinning: :grinning: ja uz fakt blbnuuuuuuuuuuuu :grinning:
1. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych to taky hned psala.. se znam :slight_smile: cien, jak ja se testovala, tak pak jsem jeste nakukovala i po terminu, zda tam opravdu carka nenaskoci :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko Koutna rikala,ze nejdou nejak vyvozni...kvalita b-d...ale ja je miluji od te doby,co o nich vim :wink: a teprv ted mi dochazi,co znamena ta psychicka zatez IVF...jak to silene pusobi na cloveka,kdyz ti daji realnou nadeji a pak o ni prijdes...
1. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to mas pravdu a proto jsem moc rada, ze jsem se k vam pridala :slight_smile: je to velikánská pomoc :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,jsem rada,ze vas tu na Konovi mam :slight_smile: hned je cloveku lip,ze v tom neni sam :wink:
1. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem na Konovi závislák, celý den v práci sedím u PC.. prijdu domu a jako první valím k PC abych se pripojila :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,to jsme na tom stejne :grinning: a ja hovado jeste konikuju i v praci!!!!a trnu,ze me sefik odhali a vyfakuje :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ja mám z toho taky strach, takže se v práci raději nepřipojuji :slight_smile: a co vůbec cien děláš?
1. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
farm.asist. v lekarne :wink: mame net na kazde stanici a tak si klidne i v predu konikuju,kdyz nemam nikoho ve fronte...a ted pres leto to byl jeden clovek za hodinu..nuda,okurkova sezona..takze to se to konikovalo :grinning:
1. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se zdalo, že něco takového děláš? a v které lékarně :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sef je v poho,ale vis jak to je...nikdy neni jiste,co bude a jestli mu nestreli v bedne...on vi,ze sufrujeme i mimo odborne veci..
1. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já budu pro dnešek končit :slight_smile:

cien a zítra držím pěstíky!!! at tam jsou // :wink:

Všem dobrou noc :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki teď jsem se připojila.Tak krásný večer,Cien tobě přeji ať duch sílí,a jsou broučci hezky uhnízdění.Jdu koukat na ordinaci, :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujiiiiiiii a snad nebudu zitra zklamana... :wink: jdu take koukat na ordinejšn :grinning:
1. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer kelisky jsem tady jen na skok,kouknout co je noveho jako spravna keliska

martinko ja ti z celeho srdicka preji at vam ten duch sili kazdym dnem!!!!!!!!!!!fakt drzim palecky :wink:
1. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacenko moc dekuji..porad ten testik rentgenuju pod lapmou :grinning: :grinning: moc jista si tim nejsem..ale zitra bude urco mene duchovaty :wink: duch jeden :wink: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, jen jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky, jsem totálně zničená a zítra zase denní dvanáctka. Cien, OMG, OMG, OMG, ani nedutám a držím vše co mám, sluníčko, OMG:slight_smile: pěkně se vyspinkejte, padám na hubinku:slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell jsi zlaticko :slight_smile: dobrou nocku :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to si pište ,že ten duch zesílí.To bude za chvilku dálnice ,která vede kolem Polanky přesjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody') Klimkovice do světa. :grinning: :grinning: .A pak ,že Ferťas stojí k ničemu.
1. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belíšku hezky se vyspinkej sluníčko naše. :grinning:
1. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Kelisky drahe :slight_smile: jsem dnes 6.den a drze jsem testovala a JE TAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!
Sice je slaboucka,ale ja ji vidim a Petr ji take vidi a je taaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boze muj,mam silenou radost!!!!!!!!!!!!

Vim,vsechno se muze jeste 100x posrat...ale jsem stastna,ze mame SANCI!!!!!!! :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: marto nadheraaaaaaaaaaaaaaaa,,,ja ti moooc držím palečky,,,a že pryy trageed :dizzy_face: :dizzy_face: takže se snaž at síílíííí :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek