• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Bobinko, zítra budu držet pěstičkyyy:slight_smile: Cien, jsme se o té zlobě bavily, né? Tak buď v klidu, bo cieňátka pak budou nervózní:wink: proto chodím jen na své dvě diskuze a nikam jinam nekoukám, bo mě zajímají, jak já říkám, moje holky:slight_smile:
3. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa vy jste to rozjely, jdu vás dočíst tak doufám, že až dočtu tak tady bude pořád tak plno :wink:
3. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj belinko a ja se te nasi jedne zastala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu malej knoura smer zahrada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouknete na video paaaa
3. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko jsi zlaticko a vsechny jste super holky !
Evi od kdy mluvi Danecek i anglicky??? :slight_smile: je naprosto uuuuzasny!!!!! :slight_smile:

Jj.Bell,jen jsem tam sla pozdravit kdysi Lari,pac ta chodila k nam ,kdyz obe s Ockou stimulovaly..a vubec jsem necekala,ze si me tam budou rozebirat a tak jakoze ve zlem...to jsem cumela :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kašlete na ně,teď jsem to dočetla,vždyť víte,že v Praze ví všechno nejlíp a to vím o čem mluvím,mám doma jednoho co tam pracuje a často tam jezdím,naštěstí je nemusíme ani jeden :wink:
3. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měla jsem v plánu ještě zkusit ty poslední letošní IUI,Ale po tom dopísku fakt nemám chuť a taky jsem chtěla laparku,ale ta se pořád oddalovala a nebylo nic,nějak jsem polanku vypustila z hlavy a je mi lépe.
Dítko mám tak je to kiné než u vás a vám všem přeji ať ho máte co nejdřív taky. :wink:
3. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi Daník je nádherný. :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se zaklada album,at muzu dat foto.... :confused:
3. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla a ještě koukla na diskuzi apo a překvapila mě larri a její přístup :confused:
no cien, kašli na ně. pro nás tam čárečka je a tím to hasne :wink:
jinak jsem se luxusně nadlábla obídkem a malý je asi taky spokojený ptž se mrská jako štika :grinning:
měla bych žehlit, mám plnou postýlku pidi oblečků a už třetí den to úspěšně přehlížím :grinning:
3. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, lidi jsou fakt zlí a vím o čem mluvím, ale lepší je to nazývat "upřímností" a vůbec nevadí, že je to zloba. Strašně ráda všechny podporuju a fakt držím všechno co mám, protože vím, jak strašně bolí neúspěch, ale někde to prostě neuznávají, protože prý nemají rádi sladké řečičky, ovšem co by dali za takovou podporu a upřímné držení pěstiček, to ví jen ten dotyčný sám.
3. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozi take nechapu..ale srat na ne...
Ja chci taky mrskajici stiku v brise!!!! :grinning:
3. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien, máš to za pár. dvě štiky jsou cítit dříve :grinning:
3. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli zrovna na tebe jsem pritom myslela,kolik neuspechu mas za sebou a presto jsi uzasne mila,hodna a prejici!!!
Ale na to kazdy nema..nekdo je proste zly a vubec mu to nevadi.. a nekdo je andel,jako jsi ty a vsichni te proto mame radi :wink: :slight_smile: jsi nase slunicko,ja jsem to poznala hned na vlastni oko :grinning:
3. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,chci DVE stiky!!!! :grinning: :grinning: Rozi,kez by...na zitra se bojim,at neni v krvi OOprd,to pak spacham atentat na GreenSWan jakoze vyrobce mamatestu :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest je dobrý, koukni mi do alba :grinning:
prozatím se loučím, jdu s kamarádkou na drb ven :sunglasses:
3. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky testik jsem nafotila pres kameru na Skype..album mam,resp.udelam ale jak mam preves fotku z png do jpg????OMG???help !!
3. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozinko, tak pěkně podrbejte:wink: jsem už vykoupaná a v pyžámku, tak zase nakukuju:wink: Cien, moc ráda bych Ti poradila, ale já nemám PC, jenom v práci, tak nemůžu, OMG. Když Ty dvě štiky, tak já tři! Když vy inžinýrku, tak my doktora:grinning:
3. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobinko, na kolik jdeš na OPU, jestli jsi to psala, tak jsem to asi přehlédla, tož pohledám.
3. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien posli mi to na mejl zkusim s tim neco provest noob@centrum.cz
3. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas to Evi,jestli jsem to nepos... :wink: ja jsem na to desne leva..
3. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam a je kraaaaaaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko tak nejsem psychous a schizous???
3. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ukažte mi jí, prosím, moc prosím:slight_smile:
3. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn je tam a emajl taky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jinak ja ji mam taky v albu zkousela jsem to hnedka ji smaznu
3. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dekuji ti!Jde mi to pomalu..ale uz to jeeeeeeee! :slight_smile: Bellinkom koukni-uz mam albcko :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vojo holky ja chodim jeste na jednu diskusi na ktere jsme vsechny uz maminy a vony si ted mysli ze jsem tehu takze jde videt
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara • 1d • Dnes v 19:24
Evcooo-????Co to mas v albu? :confused: :confused: :confused:

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 19:25
no evka co to máš?? ty ses zbláznila :confused: :confused: :confused: :confused:

evcaa • 1d • Dnes v 19:28
no si predstavte :pensive:

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 19:28
andara to je snad vtip, že by nic neřekla??? se picnu

evcaa • 1d • Dnes v 19:28
:confused: :confused: :confused:

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 19:29
ty vogy a jak se těšíš??? máš můj obdiv!!! vážně evíku!!!
3. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek