• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Snad bude více času, práce, práce a pořád práce :angry:
4. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
trofnu i rict ze my se tady mame radi co holky mam pravdu?????
sidus ty pujdes na srazik a co ty luciku
A kdy je??
no hezky se Vam to tu mnozi, tak jen tak dal :wink: co se tyce toho vcerejska, k tomu uz nemam co dodat, protoze si myslim, ze jsme tu vsechny na jedne lodi a hlavne jsme dospeli lidi, nekdy me malichernost prispivatelek opravdu desi a prekvapuje, ale co bych tady taky chtela :wink: takze povznest se nade vsechno je grunt a nejvetsi grunt je si to vyrikat bokem od vsech zucastnenych :angry: how sem domluvila a jdu uspavat urvance:grinning:
ty nepujdes na nemocenskou :confused: :confused: :confused: :confused:
jee ahoj luci taky mocinky gratuluji a ve kterem tydnu jsi???to je nadhera!!!!!jj evi vim ze se obuli i do tebe........no srat na ne............taky je vsechny na srazu podrbeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neeee sranda...nestoji za to............
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jj smil jdi muj milacek je v lehatku a vede druznou diskusi s hrackama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luci 12.9 v havirove
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu teprve ve středu k dr., takže uvidím, co mi na to řekne. Pokud bude mít sebemenší pochybnosti, tak na nemocenskou jdu. Mám přece jen za sebou jeden zamlklý potrat :frowning2:
4. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen nakukuju z práce, ptž jsem zvědavá na Cien a mám husinu i na dupě, OMG, to vypadá na dvojčátkaaa! Obrovská gratulka letí a přidávám hubanaaa. Luciku, Tebe neznám, ale taky mocinky gratulujuuu:slight_smile: jejda, to je radostiii:slight_smile: nejsem stará garda, ale mám z vás radost, tak pěkně těhulkujteee:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Luciiiiiii,to je uzasna novinka!!!!moc gratuluji!!!!a prijd na srazik!!! :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
J. cien mooooc gratuluju, je to teprve začátek, ale všechno bude fajn, uvidíš, já tomu věřím :dizzy_face: Mám vážně obrovskou radost.
Luciiku taky moc gratuluju, je fajn když se zadaří přirozeně, když s tím skoro člověk ani nepočítá, tak ať je všechno v pořádku :wink:
4. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moooc děkuju, bude to boj, ale jednou to všechny vyhrajeme.
Už by bylo na čase po všech těch útrapách :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
swety moc dekuji,jj je to jen zacatek,bojim bojim,ale udelam proto vse,co budu moci!
Holky myslite,ze mam skocit jeste na krev u nas,pred kontrolou v POlance?Jdu na Ko az 14.9.....
4. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky no já nestihám!!! luci gratulujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
konečně se začlo dařit, to je radosti na starém bělidle :wink: :wink:
4. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
J.cien : Mega mega gratulace, jen tak dál .... až do konce jen s úsměvem na rtech.
PS: prď na baby, když je někdo prdlý, tak prdlým zůstane.
4. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani ti nevím, kolikátý to máš pokus, ale to je jedno ... po tolika letech na tom nezáleží.
4. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Abig dekuji!Holky ja tu rycim jak stara želva...jste tak hodne,vim,ze mi to prejete uprimne a moc si toho vazim! :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
cien nebeč ty kozeno, co na to řeknou mimoušové :grinning:
to bude pupíků :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vcera jsem si brekla i u Ordinace :grinning: :grinning: a hube mam jak v polepsovne,jako bych lizala zelezo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale klidne budu mit prstich 38tydnu zeleznou hubu a budu klidne blit 3x denne a to vsechno strasne rada!!!!!!!!!!!!
4. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem ráda za tebe :slight_smile:
jdu se naložit do vany, Mates to velmi rád :wink: a vyfotím pupek po dlouhé době :wink:
4. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak capenka se hlásí hotovo 2 morulky zavedeny ted už jen čekat,bylo nás tam 3 ženský paráda,až fakt na ty vrzající postele,a vrzající dveře
4. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ja tedka varim a trosicku jsem poklidila odpo asi vyzehlim mam tady obrovskou hromadku...........marti taky mam radost za tebe.........
4. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Capenko drzim palce,at to morulky dokazou!!!!!

Katrinko jsem uplne namekko :dizzy_face: a tys to rikala,ze vse ma svuj cas... :wink:
4. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a je to pravda marti ale malo kdo se tim ridi...........ja taky nejsem zrovna ten typ :grinning: :grinning: :grinning: vsechno chci hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nic jdu pro samika do skolky potom zase nakouknu..........a marti kdy jdes do polany na KO?????
4. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
krasny patulinek kelisky :wink:

tak jsem se zrovna probudila po nocni a moje prvni kroky miri na konika a vyhledavam cien a koukam,koukam a vidim joooooooooooooooooo je to tam takovy krasny ciselko. martinko moc ti potichoucku gratuluju s celeho srdicka,na kontrole uz urcite uvidis bublinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
luciiku :dizzy_face: tak to ti moc gratuluju a drzim palecky at si tehotenstvi uzijes bez komplikaci a jare k vam prileti čáp :wink:
4. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
cien ja bych na tu krev jeste sla,kdyz uz mas tu moznost. ve fertasu stejne cekas do druheho dne a za tu bezesnou noc to nestoji. a to bude ,ale ciselko za ten tyden to vypada vazne na ty dvojcatka :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teď jsem si psala s verčou a všechny vás zdraví a cience a lucince mooooooc gratuluje :slight_smile: má teď pc v opravě tak ji píšu sms co je nového :wink:
4. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kaczi a co je nového tebe? :wink:
4. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček

V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim