• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahojte všechny Kelišky, tak už jsem tady a půjdu si dočíst včerejšek a dnešek, co je nového...
Od Bellinky vím, že máme další těhulku Petru :slight_smile:))
4. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: Luciik a cien mají pozitivní testíky. :wink:
4. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: tak konečně jsem zhlédla ta vaše videjka a malý je opravdu úžasný a jak to tatínkovi pěkně jde. :wink:
4. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, tak to je fakt paráda!!!! super a strasně moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asmee: jak jedeš na ten srazík, že bych se k tobě přidala?
4. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je na tom Petra 123?
4. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciik, taky moc gratuluji! :slight_smile:))
4. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrzí mě to ale na srazík se nedostavím :frowning2: kámoška slaví 40. let a do havířova to mám dost z ruky no třeba někdy příště v Ostravě... :wink:
rozi ty videa nemají chybu ještě teď mě bolí líce od smíchu :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Radulko,tesim se na tebe na sraziku :wink: moc rada te poznam :slight_smile:
4. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cienko kdy jdeš do Polanky?
4. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido 14.9 v pondeli tusim8.30 :wink: ,co ten srazik???se te ptam po pedesatepate :angry: jdes???? a opovaz se napsat,ze ne :angry: :sunglasses: :grinning:
4. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz kde jste baby :confounded: ????
4. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdu cienko už jsem to psala kámoška má narozky a kulaté tak to nemůžu odříct :wink: ale ten srazík určitě není poslední :wink:
4. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty povídej jak se máš cítíš už nějaké těhu příznaky? :wink: :slight_smile: asi je ještě brzo že?
4. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Sidu... :angry: jsem se tesila :wink: tak ale urco priste?!
No tehu priznaky fakt nemam...jsem nejaka divna asi..vubec nemam chut na jidlo,mam jako hlad,kruci mi v brise...ale jak mam neco snist..tak se musim prinutit...a divnou chut mam v puse,ale to mam snad hned od ET..to je spis sugesce asi..boli me dnes hodne bricho,jako na mrchu..sakrys..a bradavky mi jakoby "vadi" a hlavne vubec NEMUZU spat!!!
Vsichni pisou,jak jsou ospali a ja cele noci nespim a ve dne ani prd....
Takze tak se citim :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to ještě příjde mocinky se těším až přijdeš z ko z Polanky a napíšeš že je to potvrzené :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a půjdeš ještě na krev nebo vydržíš do toho 14. září?
4. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido pockam na dalsi krev az do Polanky..jeste nevim..budu asi jen testit a doufat,ze prouzecek bude cim dal tmavsi...budu chodit uz od pondeli do prace..snad to tam v poho zvladnu..uvidim,co pak rekne Kajik,pokud to bude treba,pujdu na PN
4. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hlavně v klídečku odpočívej :wink:
4. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady... právě jsem hodila hraběnčin koláč do trouby, uklidila koupelnu a záchod a ještě vytřu obývák a utřu prach a končím a budu kukat na telku :slight_smile:))
4. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem mluvila s tou Luckou,co se mnou byla na OPu i ET a ma take pozitivni krev!
Takze s Fertasem to tak spatne nebude :wink: :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: na srazík mě veze i odváží manžel, tak pokud chceš, tak tě svezeme.
4. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: takže Ferťas má úspěchy, tak to je fajn pro další co jdou do IVF.
4. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko ono se vsude asi dari i nedari....akorat tady bylo fakt strasne moc smuly...porad myslim na Ocku,jak to krasne vypadalo a jak to blbe dopadlo...tak se snazim byt zatim nohama na zemi...mam strach,at se nejedna jen o biochem,tehu..vsak vis,cele je to jeden velky strach...ale kazdy den si hladim brisko a prosim nahlas o sanci pro ty broucky... :slight_smile: a tak proste verim :wink:
4. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee a pak zas pro tebe přijede?
4. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: přijede jak mu zavolám, že budu chtít jet domů
4. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: chápu, že máš určitě obavy, ale už jenom to, že se vůbec zadařilo. A neboj, určitě už je tvůj čas a miminko si tě konečně našlo.
4. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, Asmee, tak já bych se k tobě velice ráda přidala a tím pádem bych mohla potvrdit svoji účast :slight_smile:)))
4. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček
jcien
Radule
V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim
4. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě musíme doladit na kolik hodin bude srazík, ať načasujeme i odjezd. Jinak jestli víš kde se prodávají na vozovně měsíčníky, tak tam bych tě počkala. :wink:
4. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciiku ty se nechceš přidat? Taky bychom tě svezli. :wink:
4. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,je to na prd mám jen 6 vajuch,není mi z toho dobře ,napíšu až bude po všem,pááá :frowning2:
4. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek