• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
bobino na zitra drzim palecky at jsou vsechna embryjka krasne kvalitni :wink: pfuj,pfuj pro stesticko
5. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cein pokud to není tajné můžeš mi prsím říct kolik tě to všechno stálo??
5. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto tajne to urco neni...jestli myslis toto IVF,tak kdyz nepocitam bezin,co jsme projezdili tak neco pres 2Otis
5. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolky jsem KO,prave jsme s milackem vyrobili 135chlebicku na zitrejsi akci :confused: a cucime ted na fotbal a asi brzo vytuhnu,ve vlastnim zajmu..pac vstavame rano 4.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: OMG
5. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cein tak to je mazec to tolik stojí doopravdy hmmm tak to je mazec OMG :frowning2: díky za odpoevěď
5. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsme se ted vrátili z havířova ze slavností... byli jsme se kouknout na Mira Žbira, Desmoda a Kollera a pak už nám byla zima, tak jsme jeli domu a zítra tam pojedem opět večer na No Name a Chinaski, tak se už těším :slight_smile:)))

Belisku, co jsi to psala o tom 12.9.? naskocili tam nejaké divné znaky, tak ted nevím, snad budeš mít volno, pač bych tě hroooozně moc zase viděla :wink:

Tak asi už spinkáte, tak všem dobrou noc a Cien, šetři se!! :slight_smile:)))
5. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, taky už mám týden zpoždění... takže snad mrcha brzy dorazí, at můžu na Ketík :slight_smile: Dávám ji ještě pondělí a úterý a pokud nic, idu na gyndu at mi něco píchnou.
5. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem.
Bobi hlavně hodně uspěchu dnes.Držím pěstičky.A uvidíš budeš další těhu.Neboj.
Belli ty to dneska dobře oslav s Pavlíkem a rodinkou.
Cien ty se neupracuj. :grinning: Víš ,že teď už musíš myslet i na bobišky.
Radulko třeba už ketík nebude třeba. :slight_smile: Zkus si udělat testík.
No já mám dneska relaxační,a zítra jdu na kontrolu a dovím se kdy jdu do akce,ale asi ve středu.
Byla by to nádhera kdyby to náhodou vyšlo.Tak třeba nám čáp přinese štěstí. :grinning:
6. zář 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš málem bych zapomněla.
Evi krásné vítání občanků. :grinning: Hezky si to užijte a pak vlož zase nějaké fotečky.Daník byl na videu nádherný. :grinning:
6. zář 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, berušky, přeju krásnou neděličku:slight_smile: Bobinko, držím pěstičkyyy. Evičko, krásně si to vítání občánků užijte:slight_smile: Cien, opatrně, hlavně nikde neprochladni a pěkně pupíčkuj:slight_smile: letím na ten úklid a chystání pohoštění, nakouknu večer:slight_smile: mějte krásňoučký den:slight_smile:
6. zář 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní ránko :slight_smile:))
Kasi ve středu je magické datum, a ted je ta těhu vlna.... takže to musí vyjít!!!
Belli a Evičko, dneska si pěkně si užijte ten dnešní slavný den, narozeninky a vítání občanků :slight_smile:
6. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na to Radulko myslela,ale raději si zatím nic nepřipouštím a na nic se netěším,protože je pak člověk více zklamaný,ale bylo by to hezké. :grinning:
6. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co dneska podnikáš? :slight_smile:
6. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska budu lenošit, udělám obídek, dneska asi plněný kuřecí řízek, mám na něho šílenou chut s opékanýma brambůrkama a tak v 17 h pojedeme zase do havířova na slavnosti :slight_smile:)

A Kasi co máš dneska v plánu ty?
6. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď se chystám do obchůdku,pak musím hodit pračku,a chci vytřít a poutírat prach než příjde Peťa něco uklohnit,pak budeme asi odpočívat a k večeru chci zajít popřát k nározkám Adélce, to je dcera od kamarádky.Koupila jsem ji svítícího medvěda ,co už chce 3 roky ,ale původně stál 999,-kč teď jen 350,-.Tak se těším na reakci. :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta bude štěstím bez sebe!!! :slight_smile:)
6. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj broucci tak my za chvili nakrmime naseho broucka a ficime ja vas chtela je pozdravit mejte se famfarove pa a odpo nakouknu :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo taky se těším na tu reakci.Jdu si udělat kafčo a rozhodla jsem se,že dřív než umyju vanu ,tak si dám rašelinovou koupel.Pračka už pere,nakoupeno taky je ,tak bude chvilička,a přečtu si kousek knížky.Tak papa :grinning:
6. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den chtela bych se vas zeptat jsem nekolik dnu po ET a stale me poboliva bricho je to normalni?
6. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monicko :slight_smile: jj tohle je normální, mě třeba nebolelo bříško ale někoho pobolívá.... A kde jsi byla na ET?
Hodně štěstí, ať máš brzy na testíku // :slight_smile:))
6. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fertimed a dekuji
6. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste dneska všichni? :grinning:
6. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi, právě jsem se nacpala a ted plánuji gaučink :slight_smile:))
6. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma makam.............konecne jsem vsechno vyzehlila............jeste trosku vytru plovoucku a uz se ani nehnu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vcera jsme byly na den horniku a des a hruza..silene moc lidi ani se chodit nedalo natoz si sednout........dali jsme si 2 bramboraky nedrazsi v mem zivote a jeste nejhnusnejsi olej z nich doslovatekl a staly nas 109kc............to je sila cooo????maly byl jen na 2.atrakcich pac vsude byly neskutecne fronty.............takze des a hruza................
6. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
BELL CO TY S TIM SRAZIKEM??????
6. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katrinko já na vás včera vzpomínala,protože jsem pomáhala kamarádce chystat věci na ten den horníku,byla tam s tou dětskou hernou.Dovedu si to představit.37 stanovišť to je síla.
Já ještě musím taky vytřít,a poutírat nádobí ,dodělat oběd a pak už budu relaxovat. :slight_smile: A věřit ,že se mi příští týden taky zadaří,a bude nám stačit jen jedno IVI. :grinning: Tak uvidíme. :grinning:
6. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaso ani nevim kde tam ta detska herna byla...samik byl jen na tom skakacim prvne klouzacky a pak skakaci zaba.......fakt se tam nedalo ani hnout a nejvic sem si davala pozor na bricho.......jak rikam neni nad stonavskou potu.je tam tisickrat vice atrakci ceny lidovejsi i obcerstveni o necem jinem a lidi tam nejsou takove hovada jako tam vcera.........a ten vcerejsi program tam taky stal za hovno takze jsme se nesli ani koukat...........fakt podpasovka............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusek Kelisky :slight_smile: ted jsme dorazili...uf,jsem KO,mam nacpany Utrous a konecne jsem ve vodorovne poloze :grinning:
6. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Cien prosím te už odpočívej.Víš ,že se musíš šetřit.Bobánci to potřebují. :grinning:
6. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam novacka Moni :wink: ,tak mne teda boli bricho stale,v podstate od ET kazdy den a pocit presne jako na menses..take me to znervoznuje,ale pry to tak byva... :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek