Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
8. dub 2009

jinak te vitam 🙂

evcaa
8. dub 2009

Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:
Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

spasinka
8. dub 2009

Taky Tě Kat vítám. I když bych byla raději, kdyby nás tady spíš ubývalo než přibývalo nebo tedy abychom mohli změni t název diskuze na těhulky z Fertimedu 🙂
Cien, nejdeš na srázek? Šup, šup, připisuj se 😉 Miláček má ten den akci (sporotvní den), takže mám free a nebudu mít výčitky, že ho zas nechávám samotného doma 🙂

kat77
8. dub 2009

Teda, je mi úplně líto kolik holek v tomoto diskuzním foru se snaží a podstoupily IVF i IUI atd. Chystáme se na druhý pokus v květnu. Od prvního pokusu jsem začala hodně pít kontryhelový čaj, brát vitamíny např. kys. listová, Zn, Se, Mn a C, ketré mi všichni okolo moc doporučují.

kat77
8. dub 2009

Moc děkuji za přivítání, jste moc hodné

j.cien
8. dub 2009

Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:
Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka + Cien 😀
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

verca777
8. dub 2009

ahoj kat77 vítam tě mezi nami,,,a přeji hodně štestíčka při tom druhem pokusu,,taky mě to 🙂 čeka ale až v zaří marti,,,sem se zase musela smat pry traged a sračkovat 😀 😀 😀 musiš myslet pozitivně,,no,,ja sem nemyslela pozitivně a jak to dopadlo 😠 ale na druhy pokus se budu aspon snažit myslet pozitivně,,zkoušela jsme si věci na leto z lonska asakra mi nějak po te stimulce porostlo břuch ještě víc než sem měla 😠 😀 😀 se na to muž vykašlat 😀 a to mam zase hlad,,,,,,,jo a katt jake maš problemky??a to prvni si absolvovala ve fertasu ??

verca777
8. dub 2009

ja fekt na ten srazek asi pujdu,,,,,sido co je stebou???doufam že všechno v poho 😉

verca777
8. dub 2009

maš fotečku kat,,,no se koukam že sem fakt asi nejtlustší z cele polanky jo kudrnata a tlusta ...začínam mit s vas mindrak tady nebo coooooooooo 😀 😀 hahaha

verca777
8. dub 2009

ja si tady klidně budu dřistat sama ze sebou 😀 😀 😀

spasinka
8. dub 2009

Cien, hodná 😀
jj, Věruš, to říkám pořád: hlavně POZITIVNÍ MYŠLENÍ!!!! Jenže ono se to dobře říká a pak jsem taky totálně v prd.....

kat77
8. dub 2009

První jsem absolvovala v Gyncentru v Ostravě (momentálně si na Ostravu mnoho lidí stěžuje a jdou raději jinam).. Jinak s partnerem jsme oba v pořádku, byla jsem i loni v září na laparoskopii a vše naprosto OK.

evcaa
8. dub 2009

verus ty si nemuzes dat foto ja bych to ho tam soupla jestli chces posli mi foto na mejl s heslem a prihlasovacim jmenem na konika a ja to prubnu co???

kat77
8. dub 2009

mimo jiné...po prvním IVF jsem nabrala 10 kilo, zřejmé po Prednisonu, teď už mám o 4 méně, ale druhý pokus mám před sebou a jestli ještě přiberu, tak se asi neunesu 😅

verca777
8. dub 2009

spasi ja sem si to říkala pozitivně mysltet ale když v den transferu sme se zhodli s mym mužem že to bude zbytečne,,,,tak asi sme padli na hlavu oba dva,,víš co ja čím dele to u nas trva tak ja fakt ztracim naději,,,ha fnukam,,,to nejsem ja,,,prostě pokud nam panbu nadělí tak bude a doufam že nam všem nadělíí 😀 😀 ještě letos sakra musi to vyjit nebo cooo 😀 😀

verca777
8. dub 2009

no mě to stalo 3 kila ale citim se na deset kilo..evi vydrž

kat77
8. dub 2009

Druhý pokus by už měl dělat Jaroš v Polance, snad to vyjde, v tý Ostarvě mě na vše připravil, ale na zákrok už tam skončil a to jsem moc znejistila a nevěřila si, snad už tentokrát to bude dobré

evcaa
8. dub 2009

jj ale ty nemas muj email ne ???, poslu ti to do IP

verca777
8. dub 2009

prednison je svinstvo,,,,,,,přibira se po něm ja ho musela vysadit dělali se mi same modřiny jako kdyby mě muž bil,,musela se mho vysadit taky mi ho dali v gyncentru

verca777
8. dub 2009

no jo ale jak ti to pošlu,,a to se pak mam odhlasit???

kat77
8. dub 2009

Nejsmutnější na tom je, že všechny mé kamarádky okolo už mají děti, nebo zrovna otěhotněly, přijde mi to moc líto, ale snažím se stále vytrvávat. Mám ještě dvě moc fajn kamarádky a taky se jim nedaří, jedna jde na IUI tento měsíc a druhá na laparoskopii.

evcaa
8. dub 2009

nene jen mi posli foto a heslo s prihlasovacim jmenem a ja ti to tam supnu a ty se pak prihlasis pokud by se ti to odhlasilo
v IP mas meho mejla

verca777
8. dub 2009

je ja zapoměla to heslo počkej

kat77
8. dub 2009

A u nás v Odrách je spoustu páru, co už byly na IVF a většina už má děti, tak že holky...taky se nám to podaří...musíííí 😉

verca777
8. dub 2009

maš to tam ,ja to neumim ořezat víš

verca777
8. dub 2009

katunko a teeda jak ste naprosto v pořadku tak co nějaka dovča anebo se dat do pořadku myslím tim víš nechci urazit ale touha po miminku někdy bolí u srdíčka víš tak se zklidnit a nemyslet na to tolik,,a jasne že se nam to podaří

kat77
8. dub 2009

Mimo jiné...dnes odpo jedu k jarošovi na kontrolu a už mi určitě předepíše antinu a pak se to už rozjede...Verco a jak vy? Kdy že to plánujete?

j.cien
8. dub 2009

Ahoj Kat,vitej 😀 mezi Kelisky !

Verco PRIJD,BUDE RIT ! 😀 😀 na srazik 😀

kat77
8. dub 2009

No dovolené jsme už měli několikrát, snažíme se otěhotnět už 5 let a poslední rok a půl to už řešíme s doktorem

verca777
8. dub 2009

no katy a teda jaroš te jen připravi ale pro mimi si budš muset dojet do olmika,,, 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru