Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
9. zář 2009

Evi fakt si z toho nic nedělej.My ke tchánovcům ani nemůžem,jen 3 týdny ohlášení dopředu a to nejde mooc dobře naplnovat ,takže tam chodíme více méně jen na vánoce,teď když jsme dneska potřebvali odvoz tak nám řekli ,že musí jet na chatu.Kde jim nikdo nebrečí ,nic je nehoní,protože jsou v důchodu ještě ,že fungují ti kamarádi. 😀

j.cien
9. zář 2009

Dobre ranko a Kasi hodne stesticka do Polanky 😉

katrin111
9. zář 2009

dobre ranko vsem a kaso tober drzim palecky 😵 😵 😵 evi ser na ne ja mam nastesti super tchyni ale byvala tchyna matka od byvaleho partnera tj.otce samika to byla furie zasrana...........zrovna snidam a akorat mi doprala pracka prala jsem dominickovi nebesa do postylky..........taky se tesim na srazik.evi v tom salonku maji okna???vim ze se blbe ptam ale jak my jsme meli sraz ze zakladky tak jeden kluk to zarizoval a byly jsme v salonku kde nebyly okna.............to byla pararna...........

capenka
9. zář 2009

holky škoda,že nemůžu za vámi na srazík ráda bych vás pozvala ,ono PV.je jaksi z ruky
cien mě taky trochu bolí břicho,ale jak mě boleli prsa,tak už nic tak to nevidím jak si dobře.za jak dlouho má dojet mrška od ET ?

j.cien
9. zář 2009

Capenko nevzdavej to!Prsa neprsa...holky take pisou,ze necitily NIC,zadne prsa,zadne bricho...a byly pak tehu!!Je to asi indivindi 😉 musis stale verit!
Ja mrchu pocitam jako vzdy,mam 28dnu cyklus...ale jestli jsi mela dlouhy protokol,tak nevim,jak se to tam posouva..ja zacla stimulovat 1.den MS..takze ted v patek mam termin mrchy 😝

katrin111
9. zář 2009

holky pamatujete na ACHALTEKE????tak zrovna rodi..............

kasa
9. zář 2009

Tak pa pa Peťa je už tu a tak 11:20 jdeme do akce. 😀

beruska81
9. zář 2009

dobre ranko kelisky,kasi drzim palecky.ja zrovna snidam a uvazuju co budu delat,ale asi nic,se mi fakt nechce.

rona2
autor
9. zář 2009

Ahoj holky,jdu na skok. 😉
Katrin kdo je ACHALTEKE?

katrin111
9. zář 2009

ahoj romi berus achalteke je ta co jednou psala kaczka ze ma dobre vlasy............taky jsem si s ni jednom psala i IP ohledne metforminu 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
9. zář 2009

krásné ráno kelišky 🙂
už od víkendu mě slabě pobolívá břicho a včera jsme venku promrzla tak bolelo trochu víc, tak se dnes musím zeptat u dr jestli to jsou poslíčci nebo co 😕
jinak jsem včera žehlila plíny a musím říct, že obdivuju svoji mamku jak prala a žehlila denně desítky plínek. je to drbačka jak blázen, pořád se to kroutí, krčí, no moje nervy 😀

katrin111
9. zář 2009

ahoj rozi................ s bolesti bricha ti holka neporadima taky me obdivuj ja taky denne u samika vyvarovala a zehlila pliny jak diva.tedka uz ale budu chytrejsi a budu to delat jinak.....me taky jeste ceka vyvarka plin ale vyzehli mi je mamka tak jsem rada 🙂

rozi.nka
9. zář 2009

tak ty máš taky můj obdiv 😉
mě teda šlo včera vyvrátit, ale bylo to i tím, že mi byla zima, do toho to břicho pak po delším stání záda. no není to jednoduché s tím pupíkem 😀
co dnes vaříš katrin? u nás bude segeďáček 😵

rona2
autor
9. zář 2009

Rozinko už se ti to pomalu blíží.
A o te ACHA.. teda nevím kdo to je a co to je,ale hlavně ať jí to dopadne dobře. 😉

rozi.nka
9. zář 2009

jj rono, už je to za pár 🙂 dneska se dokonce nemůžu dočkat kontroly, jsem zvědavá jak jsme na tom a doufám že mě vezme na utz ať vím kolik ciceček váží 😵

katrin111
9. zář 2009

rozi nevarim nic jeste mame ze vcera takze to prdim............romi co u vas???lepsi???rozi stejne ty utz skresluji.......jedna znama tedka minuly tyden porodila a na utz ji mimco vazilo 4200g a jak se ji prcek narodil tak mel 3600g...............takze je to rozdil

rozi.nka
9. zář 2009

tam je odchylka 200 - 500g, ptž se to počítá podle šířky stehenní kosti. tuky to nezměří 😒 ale lepší vědět aspoň něco 🙂 se máš že nemusíš vařit 😉

katrin111
9. zář 2009

jj ale je to docela velka odchylka ale chuj s tim hlavne ze jsou mimca zdrave.....jj se mam 😵 😵 😵 😵 aspon dneska

rozi.nka
9. zář 2009

přesně tak, hlavně ať je zdravý 🙂
jdu něco dělat i když se mi vůůbec nechce 😝

katrin111
9. zář 2009

tak jo bez paaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

rona2
autor
9. zář 2009

Katrinko doma nic moc,tichá domácnost. 😔

rona2
autor
9. zář 2009

Já se loučím musím jíti makati,ale už se těším je tam sranda a příjdu na jiné myšlenky aspoň tak papa kelišky. 😉

katrin111
9. zář 2009

tak jo mej se romi paaaaaaaaaaaaa

j.cien
9. zář 2009

Romi to je mi lito,ze mate zatim stale ticho doma 😔 ,snad uz brzy bude lip 😉 !

KAtrinko copak dnes varis a papas?
Ja mam kure,ale je nejake nedosolene..nebo co... 😝

katrin111
9. zář 2009

martinko ja jsem dneska varit nemusela meli jsme jeste obed ze vcerejska tj.činu s ryzi a rajskou polivku..........budu varit az zitra asi maso a brambor.a ty???

kasa
9. zář 2009

Tak mám po IVI v pátek musím na kontrolu,píchli mi pregnyl a v pátek prý bude ještě jedna inseminace a pak mi nasadí utrogestan. 🙂 Tak uvidíme.Teď jdeme k babičce

katrin111
9. zář 2009

ahoj kaso mto neni IVI ale IUI ale to je jen detail 😀 tak at ti to dobre dopadne.........bolelo te to???

j.cien
9. zář 2009

Tak Kasi tfuj tfuj tfuj,at jsou spermoni pekni divocaci 😉 🙂 at se navrtaji ,jak maji 😉 at jsi tehule 😀

verca777
9. zář 2009

ahoj holky 🙂

j.cien
9. zář 2009

Cus VErcooooooooo!!!!!!!!!!!!! 🙂 ze sem taky napises!!!POJD NA SRAZ!!!!!!!!!!!!!! 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru