• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
sem rikala jirkovi ze ty ku...vy si sobe nevemou a nam zase jo lituju holky co porodi po novem roce :confounded: :confounded: :angry: :angry: :unamused: :unamused:
10. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to.ty nejhorsi nadavky co znam.mam na ne nervy tak at si oni sobe utahuji opasky..........at si zkusi zit za7.tisic mesicne............
10. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiiiiii tak je krasna bublinecka!!!!JE TAAAAAAAAAAM! :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj luci krasa............a jdes na srazik????????????marti co ty???testovala jsi????
10. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den kelišky :slight_smile:
luci krásná bublinka, držím pětsi :wink:
cien co test, máš dnes svou dávku euforie? :grinning:
a k tomu krizovému balíčku, je to tak šílené že jim to snad ani nemůže projít :confounded:
10. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ :wink: :wink: je tam krasna v limitu,stejne uz silna,jako kontrolni :slight_smile: ale neni tam driv,nez ta kontrolni..jak nekdo psal,ze ji mel jako prvni...tak to ja teda nemam...ale do minuty je tam :wink: :slight_smile: :slight_smile: kozenky tvrde,bradavky bolave,brisko poboliva jako na mrchu...modlim se,at tak k+++va uz neprijde!!!
10. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cienko tak to je jasnééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rozi je to des jsem zvedava jakto nakonec dopadne...............marti krasne si se tedka popsala se tu chlamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za chvilinku padim pro samika...........
10. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem natlacila kure s bramborem...ale zadne poteseni teda...a rano jsem se vazila a zase -1kg,tak jeste 9kg a mam svoji vahu pred 10lety :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien, já jsem na začátku těhu taky moc nejedla to až za nějaký ten týden :grinning:
holky dneska máme dukátové buchtičky a pozor buchtičky jsou domácí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čekám až vykyne těsto a jdu je nastřílet do trouby :slight_smile:
jinak už mám KONEČNĚ vyžehlené všechny mimoušovy věci a hezky jsem to uložila do komody, ty včerejší porody mě tak šokly že už jsem na tom řádně zapracovala :grinning:
10. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: JJ,Rozi dle hesla :kdo je pripraven,neni prekvapen :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien,nechci tě strašit,né dělám si srandu ,jak už máš kozenky a bradavky bolavé tak je to tam jsi těhu,já už je mám taky bolavé ale teprve začínají tak snad to jede k dobrému,drž se
10. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je jasna zprava mame tu dalsi tehuléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

danulka tak douho cekal n papu az usl chcete videt jak ??
moment
10. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku
10. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien ja mam takovou radost,ze je vse o.k. a doufam ze to tak zustane az do jara :wink:

capenko moc ti preji at ti to taky vyjde!

rozi.nko toto uteklo a za par dnu bude prcek venku kricet ze uz je tady :dizzy_face: a ty buchticky bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsi sikulka ze uz mas vse nachystane,clovek nikdy nevi kdy uz se bude chtit prckovi ven a budes maminka jako evca :wink: a hned po tobe se prida katrin a nove tehulky

pevne doufam ze uz je ta nase smula prekonana a ze bude tehotnet jedna za druhou :wink: proste vsechny co sem chodime si to mocinky zaslouzime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa,pa mizim mam odpoledni a zitra mame firemni den na landeku v petrkovicich :fearful:
10. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evco kouknu vecer uz musim ahoooj

skoda ze nam v praci zablokovali internet :angry:
10. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capenko jak jsi na tom,kolikaty den a jak se citis???

Kaczko asi jsme se dockaly te pozitivni tehu vlny a ted to poficiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: KEZ BY!!!!!!! a hlasuji pro PUPKY PRO VSECHNY!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
se pridavame s danikem :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vypinam pc nevim dnes uz se asi neobjevim prijde mi navsteva papaaaaaa
10. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucikuuu, krásná fotečkaaa:slight_smile: Cien, dávka euforie splněna, super:slight_smile: Capenkooo, držím a budu držet všechno co mám, ať jsi další těhulkaaa:slight_smile: já jsem po těch 12kách úplný mimoň a doma nic nestíhám, OMG, ale v gumákách tu chodit nemusíme, tož je to ještě dobré:grinning: Evi, užij si návštěvičky, Rozinka je šikulka připravená:slight_smile: Kaczko, ať Ti to utíká:wink: posílám úsměv všem a už se na vás mocinky těším:slight_smile:
10. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ahojky než půjdu uklizet tak napíšu co dneska :frowning2: tak v práci jsem to konečně dostala aspon vím na čem jsem a v pondělí na hormonalní profil a cukr a to jsou poslední testy a pak se uvidí co bude a hlavně jak dopadly testy krve ještě nevíme vysledky ty se dozvím 10DC jak tam pojedem vypada to na pátek až až další tyden tak doufám že vše bude v pořadku a cysta tam nebude :frowning2: jinak mě trefí :frowning2: holky doufám že další IUI vyjde ale v práci je to o hubu tak nevím bojím se že to nebude mít žadky vliv a na nemoceskou jít to je taky na nic ja nevím jo holky asi jo jsem zajimavy jedinec :frowning2:

j.cein chtěla jsem se zeptat vy jste se snažili tak dlouho 11let a proč až ted poprvé na IVF??pokud to není tajné??zkoušeli jste jenom IUI??jinak moc gratuluji k těhu je to super a hlavně at vše klape jak má a na koci budou :astonished: :astonished: čekat dvě dítka
10. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak holky dneska jsem mluvila s Doktorkou ani nevím jak jse jmenuje tam nějaka je v OL nebo Polance já myslala že tam jsou jen doktoři??byla hodně přijemna vysvětlila mi vše na pohodu tak doufám že sní někdy se setkam i :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro ahoj, to je mi fakt líto, že mrcha přišla, no ale je fakt dobré, že další měsíc to můžete zkusit znovu, že nemusíš čekat 3 měsíce jako po IVF, víš? A doktorka se jmenuje Olga Koutná.
10. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je ona díky moc a jak se ti jeví???je na pohodu??
10. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to klidná ženská, při vyšetření citlivá, na to, že se říká, že ženské na gynekologii nejsou moc citlivé, tak je v pohodě, myslím, že celkem všechno rozumně vysvětlí, je to pohodářka. Aspoň, jak jsem jí poznala za 3 roky já, je to jenom můj názor.
10. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojky :slight_smile:

Peti, je mi to taky líto, že ti to IUI hned příšlo, ale jak píše Bellka, je fajn, že hned další měsíč můžete zkoušet znova :slight_smile:

Mě konečně dneska dorazila MS, takže 21.9 valím do Polanky na kontrolu at už mám Ketík za sebou :slight_smile:

Luciiiku, tak to je super, moc ti gratuluji k potvrzení těhulkovství :slight_smile:)
10. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellko to mi stačí doufám že se sní setkám :slight_smile: holky ted musím vypočítat kdy jedem do polanky a musím zítra zavolat nebo v pondělí stačí že??a holky oni tam jsou jen po-st-pá že??a v pátek mi vychází 9DC a v pondělí 12DC co myslíte kdy nám řeknou at přijedem??
10. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko ahoj, tak už doma z práce:slight_smile: Petro, myslím, že vás objednají na to pondělí, ale uvidíš:wink:
10. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellka taky si tak myslím měla bych mít odpolední tak doufám že nas objednají na ranno domluvím se snima hold přijedu přinejhorším pozdději do práce no se nezblázdní :grinning:
10. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek