• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Kasul tak nevím,ale určité věty,které řekl si myslím,že s nějakým nátlakem nemají co dělat...To měl asi fakt dost blbý den. A je to teda ten dr. co tam byl i min. středu? Ve středu si tam byla taky? Já taky, nějak po desáté hodině...A nikdy jsem tam 10 min neležela, max. do pěti minut,většinou mi taky řekli,že už můžu jít.
14. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já se pro dnešek loučím, přeji všem dobrou....

.... a CIENKO, ZÍTRA TFUJ TFUJ TFUJ, AT HLÁSÍŠ PĚKNÉ VELKÉ ČÍSLO!!! :wink:
14. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, přeju pěkný večer, jsem už taky konečně v pyžamu. Evičko, copak to čtu, OMG? Doma dusno? Neboj, zlatíčko, pěkně si s Jirkou promluvte a bude dobře, uvidíš. A pozdravuj maminku:slight_smile: Cien, zítra budu čekat na to skvělé Hcg, ano? Rozinko, tož maliník, jo? To co nevidět bude Matýsek na světě:wink: Kašo, já myslím, že i kdyby byl dr. pod jakýmkoliv tlakem, tohle si nesmí dovolit!
14. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunky, jdu do pelíšku k telce, tak vám všem přeju dobrou nocičku, krásné sníky a pěkně se vyspinkejte, ať je zítra líp.
14. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc a krásné sníky ,jsem dneska opravdu ko tak jsem vytuhla u tv ted se přesunu akorát do postýlky a jdu spinkat.Belli já ho neomlouvám ,neměl by si to dovolit,ale když je pokaždé vstřícný a tak vím ,že může mít ,každý někdy den blbec a není vždy každý ,každý den vstřícný,ale určitě tohle si dovolit neměl.
Adrim jo je to ten doktor co tam byl v tu středu.Tak pa pa :slight_smile: A zítra jen dobré zprávy Cien :slight_smile: Držím pěstičky.
14. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko kelisky

martinko tobe na dnesek hodne stesticka at mas krasne ciselko a ne zadny defekt :wink: myslim na tebe
15. zář 2009 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
cien: dnes pevné nervy a pěkně vysoké HCG. :wink:

evi: proč máš mamku v nemocnici? Že ji zdravím a ať je co nejdřív doma. :wink:
15. zář 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: vcera mi nejel doma konik..vlastne nic mi nejelo,tak nevim,co jsem zase pokazila :frowning2:
Spala jsem jak zabita,ale ted uz nerviky zacinaji pracovat...jsem zase vpredu,v prvni bacilacke linii,pac kolegyne ma zanet mocaku a nechci ji tu nechat...v 10budu volat,OMG,je to na bednu...furt cekani a furt ve strachu....
Moc dekuji za palusky :wink: jste zlaticka :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mysky
hendle to musim napsazt martinko to bude vse ok uvidis a hcg bude uz pres 1000 uvidis :grinning: :grinning: :grinning: a nesmol me s tou bacilackouz linii no co tak ma zanet mocaku ale ty si tehu sakrys :angry: :angry: :angry:

asmenko mamka lezi na rehabilitacich ohledne kycli vis tak tam s ni cvici pac ambulantne by toho mela moc ale ppozdravila sem ju a mam vam vyridit srdecne pozdravy a ze se mate opatrovat berusky
15. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den kelisky vcera uz jsem se tady nedostala.........takze jsem vas docetla az ted............evi neboj to bude dobre.musi...ale jak je tchyna na p..u tak to je fakt na p..u :wink: kaci kocik nevyfotim pac je krasne rozlozeny kazdy kus je v igelitu rozlozeny byl jen na prodejne a tam jsem ho fotit nechtela a ted ho mame u babicky a tam uz jsem ho nechtela rozbalovat..........ale je krasny fakt mam z nej dobry pocit.snad bude i jezdit dobre......marti jsem napnuta jak ksandy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin doufam ze to bude ok jinak nevim :frowning2:
15. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,,,,taky jsem napnuta jak kšandy :slight_smile: ješte hodinka,,,,skara vubec to neutika :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu neco porobit,v 10 tu budu jak na koni
15. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas vcera jsem zacala spinit bricho boli jako pri ms cienko drzim palce at ti to vyjde
15. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: katrin v deset tu budeš jak nakoni :grinning: :grinning: ja taky :grinning:
15. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,nejak mi blbne konik,od vcerejska mi nejde nic odeslat,tak snad ted,ja jsem taky napnuta,drzim vsechno co mam.
15. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, berušky, přeju všem pěkný den. Martínkooo, taky držím i nemožné a čekám, sluníčko, na to krásné hcg.
15. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky :slight_smile:
ceinko držíme s Matýskem všechny palce co máme :wink:
dneska je zase kosa coo :confounded:
holky od zítra už chodím na KO do porodnice, kurde přituhuje :confused:
a musím se pochlubit, že máme dnes na obídek žemlovku, mňamooo :dizzy_face: včera jsme dovezli od babi tašku jablek, koupila jsem hromadu rohlíků tak bude celý pekáč, už se těším :sunglasses:
jo a Matýsek dostal včera od Kubovy tety hromadu hraček, hodím foto :slight_smile:

jdu si nachystat sníďu a jak se vrátím tak ať je tady to nejkrásnější číslo dnešního dne :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kruci ty hodiny stoji :angry: :angry: :angry: :angry:
15. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem debil na tuhle stranku http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery.php
jsem nahrala tuhle fotu danika http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3035107&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

nemuzu ho zaha najit pomooooooooooooc najdete mi dite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, snídaně skoro snězená a do telefonátu zbývají 3minuty :confused:
15. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rozi je to masakr :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk je snad víc nervozní než u vlastního :grinning: už ať napíše :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážená / Vážený Eva,

rádi bychom vás informovali, že fotografie vašeho miminka, kterou jste k účasti ve výherní soutěži Pampers „Každé miminko je krásné” nahrál(a), se v současné době moderuje. Pokud bude fotografie odpovídat Pravidlům výherní soutěže, objeví se na internetové stránce do 5 pracovních dnů.

tohle mi prislo na mejl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rozimko pripadam si jak by se jednalo o me
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi super, snad to těch 5ti dnů soutěž neskončí :grinning: nechápu co na tom tak dlouho kontrolují...
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
danik se pokadil musim prebalovat sakrys :angry: :angry: :angry: :angry:
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
o kruci, tak rýchlo :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nešla načíst kobyla, OMG! Ani nedýchám.
15. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me jebne,mam volat nejdriv az za HODINU :angry: fuj ,to nedam asi.......
15. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek