• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
no on je zrovna pomocník :grinning: když dělám tak se mi někdy schválně úplně natlačí na břicho aby mi to vadilo :rolling_eyes: :grinning: a nebo se mi udělá nedobře, ale za to on nemůže :slight_smile:
no už to není nejlepší, však si to jednou každá ozkoušíte :grinning:
17. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem s toho vseho nejaka zmatena tak si jdu hupsnout na orbitrek at to ze sebe vycvicim :grinning:

tak zatim pa,pa
17. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jy uz se na to moc tesim na pomocnicka v brisku,a i kdyz mi nebude nejlip tak si to vsechno rada odbudu,hlavne at uz se prdolky dockame.
17. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu vás pozdravit,dneska mám volno,tak doma uklízím a válím se.... :slight_smile: víkend mám zase před sebou :sweat_smile:
trošku jsem si Vás dočetla a J.cien a Bobince mooooooooooccccccccccccccc grraaaaatuuluujiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luciiku,tobě taktéž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen tak dál,at se tady jenom těhulí a těhulí :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mějte se krásně a přeji všem krásný pohodový víkend :slight_smile: kuknu další týden..pápá :sunglasses:
17. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi ja taky jen v tricku s kratkym a cukle jsem se chlamala pa jedna mamina ve skolce uz mela kozacky..........no me je porad taky teplo,vsak holky vi............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kaci super to jsou fakt ale hovada jen co das prachy tak najednou vsechno jde..........a pokud to nevyjde ted tak do konce roku zbyva jeste nejaka doba a vis ze vse ma svuj cas.....viz nase cienka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zdravim te ocko
17. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to zase zije!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: ja jsem tedka dozehlila a jsem rada ze jsem rada.necitim krize :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se uz tesim domuuuuuuuuuu...dnes se mi to vlece jako smrad,boli me bricho,zada...nadmuta jsem jako koza ...a vecer mam rande s kamoskou,co prijela ze Saudske a poprve uvidim svoje svatebni saty :grinning: :grinning: tak snad do nich nacpu svoje kozy :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sluníčkaaa, přišla jsem vás aspoň pozdravit, bo jsem úplně zubožená, OMG. Kaczko, neboj zlato, dočkáš se pupíčku, moc Ti to přeju:slight_smile: všechny vás moc, moc, moc zdravím a jdu do pelíšku. Přeju vám všem dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile:
17. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer kelisky

cienko tak jake mas ty saticky,uz se ti to blizi!!! ty blaho pozitri je uz sobota a ty se vdavas :dizzy_face: a ve stradu uz urcite uvidis srdicko a velkou bublinku :wink: mocinky ti to preji

katrinko no dneska to tady fakt zije :angry: kde se vsechny loudate?????

ocko ahojky rada te tady vidim,neboj taky budes brzy tehule :wink: tu tvou energii na uklizeni ti zavidim,me se posledni dobou nic nechce :sweat_smile: a uz by to chtelo poradne vysurovat :fearful:
17. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellko ahojky a hezky se vyspinkej at nacerpes silu na zitra :wink:
a co kozenky podojilas?
17. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
belli ani mi nemluv jaky to byl dneska sok. ja koukam a spousta zmeskanych hovoru,tak volam nazpatek a on to byl fertas laborator. a bylo pozde,ale asi to tak ma byt necham to osudu.
ale srotuje mi to v hlave,ze uz to mohlo byt a ja mohla mit v nedeli v brisku embryjka :pensive:
17. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko, zlato, ještě nakukuju, kozenky a ovečky jsem nakrmila pak rychle do vany a teď už jdu spát, bo mě bolí nožky u samé dupy, OMG. Jo a neboj se ničeho, asi to tak má být a netrap se tím, že už bys mohla mít broučky v bříšku, všechno má svůj čas, holčičko, hlavně že se dočkáme, za jak dlouho, to už je ve hvězdách, ale dočkáme se:slight_smile: tak papapa a dobrou nocku všem:slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki sluníčka,tak jsem se rozloučila včera se ségrou teď už vylétá z Krakowa do Skotska do Glasgou a za chvilku jsou zpátky u nich doma,a přijede až před vánocemi na babiččinou 75.Tak už se zase těším.Jinak dneska jsem domů dorazila teprve před chvilkou ,protože jsem po práci byla ještě na takovém sezení z HZP pojišťovny,bylo nás tam 6 pojištěnců HZP ,museli jsme vyplnit dotazník a pak jsme asi necelou hoďku si povídali a za to jsme dostali 300kč na ruku,tak jsem se hned přihlásila na další sezení. :sunglasses: .Tož nekupte to.A pak jsem jela ke kamarádce podívat se na mimi.Má 4 letou Renátku a teď 6 týdenní Magdalenku tak doufám ,že jsem se dostatečně nakazila. :sunglasses: .A její manžel a můj kamarád jak jsem zjistila dneska pracuje jako Šéfkuchař na tom Z8břešském zámečku ,kde bude mít ségra svatbu.No vlastně je to kamarádka i od naši Romči.Romi ,jde o Renču z kaufu.Malá je úžasná a Renátka taky. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bříško stále pobolívá.Tak uvidím co se vyklube.
17. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko kelisky,ja za chvili vyrazik k doktorce na preventivni kontrolu a pak do prace :frowning2: ,ale je dneska patulinek tak se bude hned lip pracovat :slight_smile:

bellko zlaticko krasne jsi to napsala :slight_smile:

preji vam hezky a uspesny den slunicka
18. zář 2009 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: tak co šatičky?

kaczi: to se nedá nic dělat, asi to tak mělo být. Možná to je tak dáno, ale taky se dočkáš, ale asi to teď nebyla ta příhodná doba. :wink: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: saty jsou nadherne,hedvabne dlouhe az na zem,smetanove s kvetinama....jsou uzasne!!!ale ja jsem v nich poradna machna :frowning2: musim to jeste zkusit nejak upravit ...zatim v tom vypadam jako tank :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko kelisky z fertimedu :grinning: jdu vas jen pozdravit dneska chci uklizet a musim varit a dam plenky konecne vyprat....nic se mi dneska nechce venku je na zdechnuti.uz jsem byla v obchode a to mi uplne staci..................sakra baby me nic nebaviiiiiiiiiiiiiiiiii...........marti potom dej saticky do alba podle popisu musi byt kouzelne..........a ty vubec nejsi tlusta!!!!!!!!!!!!!!!!!se podivej na me.............. :wink:
18. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den holky.
Cienko: neboj, budeš nádherná nevěsta ...

Mám dotaz. Ovu už podle testů skončila, ale já stále špiním a stále pobolívá v podbříšku. Myslíte, že by to mohlo být od vaječníku ještě po IVF ? Myslím tím, když mi tvrdili, že jsem hodně "opicháná", že by při nynější, v podstatě první ovu od IVF mohly krvácet, když se vajíčko "dralo" ven ?
Jinak fakt nevím, co se děje a nechce se mi volat Polanku.

Přeji Vám hezký víkend. :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu vás jen pozdravit, celý týden jsem nějaká nemocná, pořád se mi chce zvracet, včera jsem ještě k tomu dostala docela silnou mrchu, takže jsem docela ko, musím se léčit, zítra máme jít na vinobraní, tak nevím nevím.
Cienko to tvoje čekání na výsledky hcg jsem prožívala s váma taky, dokonce jsem oprášila i noťas abych ho měla u postele ať vím jak to dopadne, no a dopadlo to skvěle, moc ti to přeju. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kelišky :slight_smile:
teda mě je dneska tak zle, že nemám ani tužku :grinning: né, dělám si srandu, není mi špatně ale nic se mi nechce :rolling_eyes: ráno jsem vstala asi dupkou napřed a je to znát :unamused:
musím jít zařídit kytku a vymyslet co si zítra oblíknu když jdeme na tu svatbu. rozhodli jsme se, že nebudem kupovat žádný dar a necháme jim uvázat kytičku do které se namotají penízky :dizzy_face: doufám, že to svědkyně pak poztrácí až ponese všechny květy z obřadu :grinning: :grinning:
jinak je dnes venku vcelku hezky tak doufám, že to vydrží i na zítra ať nemrznem :slight_smile:
jdu si lehnout a pustím si nějaký film, to je asi nejlepší co dnes můžu udělat :grinning:
18. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abig ohledne tveho spineni...rada bych ti poradila,ale nevim...ale po tom hormonalnim koktejlu asi muzou byt ruzne vykyvy...ale vlastni zkusenost s tim nemam,tak opravdu ti nepomuzu :unamused:

Berusko lec se!!a tu hnusackou mrchu ti fakt nepreju..a dekuji zes to se mnou prozivala :wink: tolik Kelisek mi drzelo palusky,ze to by v tom byl cert,aby to byl jen nejaky "defekt",...ja mu dam :angry: :angry: :grinning:

Rozi dnes je fakt picasi zrale tak akorat na pelisek..ja bych sla hned.ale jsem v rachote,pak se ficim malinko ostrihnout a koupit nejakou uzasnackou podrpdu,abych v tech satech vubec mohla vylezt...
18. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cienko a ještě jsem ti chtěla popřát hodně štěstí v manželství, užíjte si zítřejší den, budu na vás myslet :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak dneska v Polance byla doktorka
nic nevidela ale sliznice velka vzali krev a vysledek v pondeli
18. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no já padám, zítra jdem na svatbu a já mám malé kalhoty :grinning: :grinning: :grinning:
modlete se ať je zítra slunce a teplo ať si můžu oblíct jen leginy :sunglasses: jinak nefim jak to vykouzlím :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,velká gratulace nové těhulce :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Cien,hlavně se opatruj :slight_smile: ,vylovila jsem z předešlých stránek hodnotu Tvého Hcg,tak to vidím na dvojčátka.Už víš více?
18. zář 2009 v 17:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Kelišky, tak už jsem tady taky :slight_smile:)))
18. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi, nezkoušela jses už testovat?
18. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, zítra si krásně užij svůj velký den :slight_smile: A přeji Vám hodně štěstí!!! :wink: :wink: :wink:
18. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek