• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
No mě zatím věk netlačí (mám čerstvých 30),ale touha ano :slight_smile: A u vás prokázali nějaký problém?
24. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nám taky Sobek na pohovoru řekl, že nemá rád dvojčata. Právě jsem nepochopila jak to myslel. My se ptali u IUI na šanci vícečetného těhu (protože 1 raubíře máme) a řekl tohle :fearful:
24. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeden vaječník mi nefunguje,netvoří se mi vajíčka a partner má špatný spermio ,no přirozeně by to možná vyšlo zázrakem,ale na to jsme nechtěli čekat,partner je starší :wink:
24. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky bych chtěla jedno,když už doma máme,ale po tom všem jsme si řekli,že klidně i ty dvojky
24. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
utíkám do školky,zatím se mějte :wink:
24. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel má taky špatné spg a mě začali kontrolovat až ve ferťasu. Jeden měsíc ovulka byla a druhý právě ne,tak kdoví jak to je i se mnou..
24. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme po obídku, postel mám převlečenou, prádlo visí a další se pere :slight_smile:
konečně chystám tašku do porodky, na naléhání okolí... :grinning:
24. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kelisky :slight_smile: dnes jsem vas zanedbala..tak se omlouvam,dopo jsem byla s Kerkou v lese a pak jsem tu mela mamku.Petr je dnes cely den pracovne na Slovensku,prijede az pozde vecer.

Bobi krasne ciselko!!!Moc moc gratuluji a preji ti priste ta 2 srdcika :wink: Smil neskutecne obdivuji a uprimne priznavam,ze bych to asi nezvladla bez pomoci,starat se o 3malicke deti najednou..ale kdyz musis,tak musis :wink: a kazdopadne je super,ze jsou holky v poradku a zdrave!!!

Rozi,takze ty uz jsi pripravena,nabalena...to je neskutecne,jak to tvoje tehu uteklo!!!!za par dnu mas po porodu a zlaticko Rozinacka u sebe :wink: :slight_smile:

Evco to je parada,jak si to materstvi vychutnavas!!uplne z tebe to citim,jak moc jsi s Danikem stastna!!
Evi prosim te,nepamatujes si,jestli ti pak snizovali Utrogestan?Ja mam ted brat uz jen 3x1..predtim jsem brala 3x2 a bojim se,jestli mi to nesnizuje moc brzy...
24. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a popřát pěkný víkend. Zítra jedeme do Jeseníku, budu slavit s kamarádkou její třicáté narozeniny, tak pro ni vymýšlím překvapení. Dostane 30 dárků a podle čísel z klobouku si je bude vybírat a ke každému dárku má napsanou básničku. Ještě to musím dopilovat, tak už na vás bohužel dnes nebudu mít čas. Asi až po víkendu.

Bobi: gratulka....!!!!!! :dizzy_face:
24. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kelisky..se dneska flakate!! :angry:

Asmee uzij si vikend vJesu :wink:
24. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď dodělala dárečky a vymyslela ke každému tu básničku, že jsem teď totálně vyšťavená. Jdu do hajan. Dobrou.
24. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kelišky koukám, že dneska to tu zase žije :angry:
nemyslete si, že když se těhotní tak už se nebude psát :grinning: :grinning:
já už jsem dneska byla v obchůdku, zase peru a budu žehlit :slight_smile: taška je sbalená a pupík si dělá co chce, střídavě bolí a nebolí, tož kdo se v tom má vyznat :rolling_eyes: :grinning:
přeju vám krásný sluníčkový den :sunglasses:
25. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky :slight_smile: teda se flakate-vic nez vcera :angry:
Ja dnes od rana peru a susim to s radosti venku :angry: :slight_smile: vecer jsem sezrala s ohromnou chuti asi litr!!zelnacky :grinning: :grinning: a pak mi bylo zle celou noc...a dnes na obed jsem si dala ten zbytek...ten druhy litr :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cien, teda zelňačku bych si taky dala a snědla bych klidně dva litry :dizzy_face: :grinning:
já jsem si dala včera na večeři chleba s paštikou, cibulí a paprikou, zapila jsem to půl litrem kakaa a v noci mě pálila žáha :sweat_smile: :rolling_eyes: no ale stálo to za to, byla to mňamka :wink:
25. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky baby teda tady to dneska fakt vazne.....ja jsem vcera na vecu sezrala 2 chleby s maslem a tvaruzkama :grinning: to bylo dobryyyyyyyyy..a zelnacku bych si teda taky dala..........na viken d udelam svickovou a v pondeli budou rizky kureci a domaci brambor.salat...........babicka mi ho prijde v nedeli udelat :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rozi na urychleni porodu je pry dobra coca cola original ne zadna smejdka.....je to pry ioverena rikala to porod.asistentka kamosce tak si taky colu k porodu koupim..........
25. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
melo tam byt proverene
25. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin tak to nevím, ptž colu jsem zrovna včera pila a nic, nemluvě o tom, že ji piju v průběhu těhu... to byla asi jen náhoda, né :confused: i když jak to myslíš? urychlení nebo vyvolání?
já jsem zrovna dnes četla tu diskuzi o koktejlu na vyvolání, s ricinovým olejem... :wink: do pár hodin se to rozjede :confused: no zatím to nechávám tak, uvidím co bude na příští kontrole :sunglasses:
25. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn az jak budes rodit jako kontrakce budes mit tak to pry urychluje............od kamosky znama mela nejake homeopatika a púo nich hnedka porodila.prijali ji do porodky tam ji rekli ze to jeste nebude tak ona rika chlapovi at ji je da ty homeopata a strasne rychle se ji rozjel porod tak bych je taky chtela............
25. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurde ty mi dáváš, taky chci rychlý porod :slight_smile:
no já musím říct, že dost věřím i tomu maliníku, piju ho týden a už se otvírám, přitom termín mám až za tři týdny.. takže na tom určitě taky něco bude :wink:
no colu si ještě přibalím... :grinning:
25. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj ten koktejl nevypada vabne.............asi bych se toho bala jeste s alkoholem :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je na posrani.ja taky budu pit ten malinikovy caj............od 36.tt se pije ne???a je sypany nebo porcovany?????
25. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty rozi tu materskou jdes vyrizovat na kontaktni nebo na socialku??ja jsem ted zmatena pac mi na pracaku baba rekla ze na socialce a mamka mi na kontaktu uz vyzvedla papir na porodne a je tam i zadost o rodicovak i priloha ze na kolik let to chci ale me na pracaku rekla ze ja to mam dane na 4roky pac jsem po skonceni materske nepracovala.........
25. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj od 36 a můžeš i od 34, já jsem začla 36. mám doma porcovaný a myslím, že je to lepší na přípravu, jen necháš tři minuty vyluhovat v 250ml a piješ 2-3x denně. Jednou jsem na to zapomněla celý den, tak jsem si večer uvařila a vypila najednou 0,5l a večer mě bolelo břicho :grinning:
teď jsem skákala chvíli na balonu a cítím jak je malý úplně dole když se vrtí :confused: no dneska večer na to s taťkou asi hupnem když je před náma ten prodloužený víkend a děj se vůle boží :wink: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím co je kontakt, byla jsem tady u nás na sociálce kde se vyřizují přídavky a takové věci
25. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi az od toho 36.tt kurde mam strach ja to budu oddalovat............jj pekne matyska poskadlete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky si rikam ze od 1.11.taky nato konecne vlitnem ale vim ze budu mit strach....z porodu............kurde ty ho chces vypustit na svet jeste dneska co??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavky,porodne a pod se vyrizuje na kontaktnim................kuwa ja si tam nekdy zajedu a poptam se bo jsem z toho chuj
25. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám a nemám strach z porodu, vím že jednou to stejně přijde a proč to oddalovat :grinning:
radši ať se narodí už teď pokud je na to připravený a nemá moc velkou váhu, než aby se tam vyvaloval a pak bych rodila 4kilového macka :confused: vím, že je ještě čas, proto to nijak nehrotím a neženu to silou. zkusíme babské rady a pokud je ready tak půjde, pokud ne tak tam zůstane :wink:
a kdyby vykoukl už dneska tak má Kuba ušetřené tři dny dovolené :grinning: :grinning: ale to jen tak na okraj... :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tam jen zavolej, najdi na netu číslo a zeptej se, na co se tam vláčet :wink:
25. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jo............ :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek