Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
2. říj 2009

Abig, zdravím Tě a koukám, že máte doma veselo, tož nakup další ovu testy a třeba zjistíš, že ovuluješ vlastně pořád😉

rozi.nka
2. říj 2009

holky už máme doma kočík, přidala jsem foto tak mrkněte 😉
ale je to jen na zimu, na jaře bude novej a mnohem lepšííííí 😵 snad 😅 😀

bellka
2. říj 2009

Rozi, kočárek je pěkný, mě se vůbec líbí všechno, co má něco společného s miminkem🙂

rozi.nka
2. říj 2009

belli jó to znám, všecko je to takové ňuňací 😵 😵
nejlepší je jak otevřu šuplík kde je jeden krémík, a krááásně to zavoní 🙂 a to je zavřený 😉

j.cien
2. říj 2009

Rozi parada 😉 a hoodne se mi libi to houpani lehatko 😉 a jak se ROzi dava do albicka takove to miminecko,jak se mu odpocitavaji ty dny.. 😕 ,to se mi strasne libi 🙂

bellka
2. říj 2009

No jo, je to všechno takové ňuňací, loštomilé a klášné, hned bych se do toho zabořila obličejem a nasávala tu ničím nenahraditelnou vůni🙂

rozi.nka
2. říj 2009

nejvíc jsem teda zvědavá na vůni čerstvého miminka 😅
cienko to si musíš najet na tu adresu, zaregistrovat se, pak si vypíšeš datum poslední ms, kolik miminek a vyjede ti dlouhý kód který zkopíruješ a vložíš do alba 😉
dneska mám zase žravou 😕 snědla jsem oběd, rohlík, teď perník a zaliju to horkým čajem 🙂 ale ještě bych si něco dala 😀 no prasnice 😀 😀

rozi.nka
2. říj 2009

a dej už si tt do pasu!!!! 🙂

abig
2. říj 2009

Bell : to si piš, že máme 😀 😀 Test nechám vždy v obýváku na stole a když příjde manžel z práce tak ho vidí a já jen slyším " ježiši, ženo ? Už zase ?" a pak dostanu hubana a jsme vysmátí od ucha k uchu ....

bellka
2. říj 2009

Rozi, když jsem někde, kde je děťátko, vždycky dlouho cítím jeho vůni všude🙂

j.cien
2. říj 2009

Rozinko diky,tam se zadava ale asi termin porodu..ne datum posledni MS..a ten ja zatim neznam 😀 ,kdyz jsem tam dala termin,co mi vypocitalo na ivf.ca pro dvojcata,tak na tom obrazku mi to udelalo jakoze uz jsem 10tt,coz teda nejsem...tak to zatim kaslu..

bellka
2. říj 2009

Jé, Marti, a teď koukej, jak to číselko rychle poroste🙂 abig, to věřím, že se nasmějete, jsem zvědavá, co na to manža za další týden, OMG.

asmeena
2. říj 2009

ahoj holky,
radul: tak to mi je moc líto, nečekala jsem, že by se mohla všechna rozpadnout.

Já mám taky jobovku. Od zítra mám brát clostil, tak jsem dnes volala do reprofitu, abych se objednala na středu na kontrolu a sestřička mi sdělila, že tam pan doktor není - je mimo ČR, tak to mám odložit o jeden cyklus. Tak jsem hned doktorovi psala email, ale ještě neodpověděl, tak fakt nevím. Nerada bych to zase o měsíc posouvala. 😖

j.cien
2. říj 2009

asmee!!To je teda pech!!!A to tam neni ani zaden jiny Dr???Vsak jde jen o UZV..ten 7.den nebo ktery to bude ..se prece jeste nic nebude jineho dit..!

asmeena
2. říj 2009

no já nevím jak to tam chodí. Jsem říkala sestřičce, že klidně pojedeme do Brna, pokud se v Olomouci neordinuje, ale ona mi řekla, ať se domluvím s Machačem. Tak já fakt nevím. Jsem z toho docela nervózní, protože od zítra 5:00 mám brát první tabletku.

asmeena
2. říj 2009

a stejně tam 7DC nebude ještě nic vidět, ale já nevím proč se dělá už tak brzy UTZ, asi se to musí od začátku hlídat jak se to vyvíjí a třeba pak budu ještě připichovat fostimon (teda o něčem takovém Machač minule mluvil).

radule82
2. říj 2009

Ahojky Asmee, tak tohle je fakt pech :( je vůbec na e-mailu, když je mimo ČR?

asmeena
2. říj 2009

od tady nebude od té středy do pátku a zrovna tyto 3 dny mi vychází kontrola ☹

radule82
2. říj 2009

jo takhle, tak snad co nejdříve odpoví 🙂

bellka
2. říj 2009

Asmee ahoj, teda to je smůla, že tam Macháč nebude. Neboj, on Ti určitě odepíše, mě tehdy odepisoval až kolem 21:45, tak určitě Ti dá vědět.

asmeena
2. říj 2009

No, jenomže jestli to já tak dlouho psychicky vydržím. Máme jít večer na večeři se známýma a pak ráno v 5:00 mám začít brát clostík. Co když neodepíše a já budu čekat tak dlouho a to už mi bude blbé, tak pozdě mu volat. Mám dilema, jestli mu mám zavolat? Nesmám moc ráda, když takhle volám a otravuju.

radule82
2. říj 2009

Asmee, ja bych volala 🙂

radule82
2. říj 2009

Pokud je tak úžasnej, tak to pochopí a řekne ti, co a jak 🙂

katy.m
2. říj 2009

Ahojte holky,
mám otázku....nevíte,čeho se týkala genetika(z krve) ve Fertimedu,ketrou nám dělali při první návštěvě?Já to už úplně vypustila,jen vím,že to bylo u óbou v pořádku.Umíte mi poradit,co tenkrát zjišťovali?

asmeena
2. říj 2009

kat: tak to ti teda neporadím, protože nám nikdy žádné výsledky do ruky nedali a jen řekli, že nám berou krev, ale na co a pro co??? 😒

radule82
2. říj 2009

ahoj Katy, co já si pamatuji, tak mě řekl dr. že výsledky z cystické fibrózy.... to jediné si pamatuji.

asmeena
2. říj 2009

kat: a jak se máš ty a brouček?

katy.m
2. říj 2009

zatím děkuji za odpovědi, a kdyby snad některá věděla víc,napište mi ,prosím,IP.
Díky 🙂

asmeena
2. říj 2009

Tak jsem teď zkoušela volat Machačovi, ale típl mi to, takže asi teď mluvit nemůže. Ach jo. Už mám nervy na pochodu. Vím, že o nic nejde, ale i tak.

bellka
2. říj 2009

Asmee klid, kdyby mohl, vezme Ti to, ber to podle sebe, když nemůžeš vzít telefon, tak to taky típneš nebo necháš zvonit a nevezmeš, já bych to zkoušela po hodině znovu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru