Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciana101
8. dub 2009

jeee tady jeste nekdo je 🙂 nemam moc casu se tady ukazat a nez vas vzdycky doctu tak uz tady nikdo neni 🙂

luciana101
8. dub 2009

copak se ti stalo roni?

rona2
autor
8. dub 2009

Volala mi vrchní ať ukončím PN a jdu co nejdřív do práce,ale řekla mi to takovým způsobem,že jsem probečela celé odpoledne.Asi jim vadí,že jsem tak dlouho doma,nejdřív mě do PN dotlačí a pak mají na spěch.Měla jsem ji říct,že dávám výpověď já už na to nemám nervy je mi tam s toho vedení na nic.

luciana101
8. dub 2009

tak to ti verim.ted je asi nejaka blba konstalace hvezd protoze nam taky v praci vyhrozujou ze pokud se nam nelibi muzeme jit a pritom jsme nic neudelali.a to me v pondeli pan jaros rekl ze mam nejakou bublinu za delohou takze ted clostil brat nebudu ze se uvidi.

beruska81
8. dub 2009

jé rono to je mi líto, a ty chceš od tama odejít?

rona2
autor
8. dub 2009

Já se vnich už nevyznám jednou je to tak podruhé jinak,vůbec se nedívají na odvedenou práci,ale jen na samé kraviny,které jsou stejně o ničem.
A co ti navrhl?

rona2
autor
8. dub 2009

jj poohlížím se po jiné práci,chci být v klidu já to neumím dělat v takových nervech,já pak nejím a jsem hotová a to mi asi k dítku moc nepomůže.

beruska81
8. dub 2009

třeba té vrchní přeletělo něco přes hlavu a tak si to vybila na tobě, určitě se to nějak urovná. 😉

luciana101
8. dub 2009

po ms mam jit na kontrolu a pokud mi naroste nejaky folikl tak ivi a pokud ne tak laparoskopii tak uvidim.je to vsude stejne s tim vedenim a vetsinou jsou v nem sami idioti

beruska81
8. dub 2009

no to máš pravdu stres a nervy to ti určitě nepomůže,já tě obdivuju, já bych takovou práci nemohla dělat

beruska81
8. dub 2009

mě taky teď říkal doktor, že tam vidí nějaké dutinky, ale když jsem byla na poslední kontrole tak už tam nic nebylo

rona2
autor
8. dub 2009

Mě ta práce baví,ale za ty nervy to nestojí.Jen kdyby to nebylo tak těžké něco najít,je taková blba doba.
Luci tak snad bude všechno v pohodě.

luciana101
8. dub 2009

ja mam za sefa takoveho idiota ze kdyz uz ho vidim tak jsem vytocena ale praci potrebuji a hlavne kdyz je ta krize,jinak uz jsem taky premyslela ze dam vypoved,neni to jednoduche na tom nasem svete,

rona2
autor
8. dub 2009

a co děláš luci?

luciana101
8. dub 2009

uz se i na tu laparku tesim snad mi zjisti v cem je chyba

rona2
autor
8. dub 2009

A odkud jsi? Že by ses přidala na srazík. 😉

beruska81
8. dub 2009

s tou krizí je to hrozné,my tím taky teď procházíme, šla bych do práce, ale malý jde až od září do školky a jenom na 4 hodiny, tak nevím jestli by mě někde vzali, ale pořád doufám, že budu těhu a do práce i další roky nepůjdu 🙂

rona2
autor
8. dub 2009

Já se laparky asi nedočkám,mi to pořád odkládá a už se nechci ptát jak idiot pořád dokola.

rona2
autor
8. dub 2009

Beruš taky jsem doufala,že mě těhu vysvobodí s té práce,ale je to jinak.Tak snad se ti zadaří a budeš dále doma.

luciana101
8. dub 2009

provozni na sportovni hale tam jsem od zari do dubna a pak uklizime a umyvame bazen na koupalisti a pak az uz mame vsechno pripravene tak prodavam vstupenky vsechno to je pod jednou firmou

luciana101
8. dub 2009

ja jsem z oder,me ji taky nenabizel az ted co budu mit 3ivi tak rikal ze by to bylo dobre

rona2
autor
8. dub 2009

To vypadá,že to máš fajn,až na šéfa co?

beruska81
8. dub 2009

luci tak to je docela fajn, a odkud jsi, my jsme dneska byli u nás v kravařích, je tam buly, tam je to moc pěkné

beruska81
8. dub 2009

jo, ty jsi z oder, dneska tady přišla nová holčina kat a ta je taky tuším z oder, jestli si to nepletu, tak to nemáme od sebe daleko,já bydlím za vítkovem

luciana101
8. dub 2009

jo je to v poho prace az na to vedeni.ta hala je teprve postavena pred 4lety.

luciana101
8. dub 2009

tak to je super tak to muzes prijet v lete z rodinou k nam na koupak i ty roni zvu vas zadara 🙂

rona2
autor
8. dub 2009

Tak práci ti teda závidím,ale vedení by měli všude zrušit a nebo tam dávat normálni lidi. 😀

beruska81
8. dub 2009

a to děláš přímo v odrách jak je tam ten tobogán?
Já mám v Odrách rodinu a sestřenka tam dojíždí do školy

rona2
autor
8. dub 2009

luci děkuji,je to trochu z ruky,ale děkuji.My jezdíme do oder na hřiby nebo tam někam dál na podštát? Pokud si to nepletu.

rona2
autor
8. dub 2009

jj svět je malý. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru