• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
jeee tady jeste nekdo je :slight_smile: nemam moc casu se tady ukazat a nez vas vzdycky doctu tak uz tady nikdo neni :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak se ti stalo roni?
8. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Volala mi vrchní ať ukončím PN a jdu co nejdřív do práce,ale řekla mi to takovým způsobem,že jsem probečela celé odpoledne.Asi jim vadí,že jsem tak dlouho doma,nejdřív mě do PN dotlačí a pak mají na spěch.Měla jsem ji říct,že dávám výpověď já už na to nemám nervy je mi tam s toho vedení na nic.
8. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti verim.ted je asi nejaka blba konstalace hvezd protoze nam taky v praci vyhrozujou ze pokud se nam nelibi muzeme jit a pritom jsme nic neudelali.a to me v pondeli pan jaros rekl ze mam nejakou bublinu za delohou takze ted clostil brat nebudu ze se uvidi.
8. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé rono to je mi líto, a ty chceš od tama odejít?
8. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se vnich už nevyznám jednou je to tak podruhé jinak,vůbec se nedívají na odvedenou práci,ale jen na samé kraviny,které jsou stejně o ničem.
A co ti navrhl?
8. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj poohlížím se po jiné práci,chci být v klidu já to neumím dělat v takových nervech,já pak nejím a jsem hotová a to mi asi k dítku moc nepomůže.
8. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba té vrchní přeletělo něco přes hlavu a tak si to vybila na tobě, určitě se to nějak urovná. :wink:
8. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
po ms mam jit na kontrolu a pokud mi naroste nejaky folikl tak ivi a pokud ne tak laparoskopii tak uvidim.je to vsude stejne s tim vedenim a vetsinou jsou v nem sami idioti
8. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máš pravdu stres a nervy to ti určitě nepomůže,já tě obdivuju, já bych takovou práci nemohla dělat
8. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky teď říkal doktor, že tam vidí nějaké dutinky, ale když jsem byla na poslední kontrole tak už tam nic nebylo
8. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě ta práce baví,ale za ty nervy to nestojí.Jen kdyby to nebylo tak těžké něco najít,je taková blba doba.
Luci tak snad bude všechno v pohodě.
8. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam za sefa takoveho idiota ze kdyz uz ho vidim tak jsem vytocena ale praci potrebuji a hlavne kdyz je ta krize,jinak uz jsem taky premyslela ze dam vypoved,neni to jednoduche na tom nasem svete,
8. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co děláš luci?
8. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se i na tu laparku tesim snad mi zjisti v cem je chyba
8. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A odkud jsi? Že by ses přidala na srazík. :wink:
8. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou krizí je to hrozné,my tím taky teď procházíme, šla bych do práce, ale malý jde až od září do školky a jenom na 4 hodiny, tak nevím jestli by mě někde vzali, ale pořád doufám, že budu těhu a do práce i další roky nepůjdu :slight_smile:
8. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se laparky asi nedočkám,mi to pořád odkládá a už se nechci ptát jak idiot pořád dokola.
8. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beruš taky jsem doufala,že mě těhu vysvobodí s té práce,ale je to jinak.Tak snad se ti zadaří a budeš dále doma.
8. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
provozni na sportovni hale tam jsem od zari do dubna a pak uklizime a umyvame bazen na koupalisti a pak az uz mame vsechno pripravene tak prodavam vstupenky vsechno to je pod jednou firmou
8. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem z oder,me ji taky nenabizel az ted co budu mit 3ivi tak rikal ze by to bylo dobre
8. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To vypadá,že to máš fajn,až na šéfa co?
8. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je docela fajn, a odkud jsi, my jsme dneska byli u nás v kravařích, je tam buly, tam je to moc pěkné
8. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty jsi z oder, dneska tady přišla nová holčina kat a ta je taky tuším z oder, jestli si to nepletu, tak to nemáme od sebe daleko,já bydlím za vítkovem
8. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to v poho prace az na to vedeni.ta hala je teprve postavena pred 4lety.
8. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super tak to muzes prijet v lete z rodinou k nam na koupak i ty roni zvu vas zadara :slight_smile:
8. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak práci ti teda závidím,ale vedení by měli všude zrušit a nebo tam dávat normálni lidi. :grinning:
8. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to děláš přímo v odrách jak je tam ten tobogán?
Já mám v Odrách rodinu a sestřenka tam dojíždí do školy
8. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci děkuji,je to trochu z ruky,ale děkuji.My jezdíme do oder na hřiby nebo tam někam dál na podštát? Pokud si to nepletu.
8. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj svět je malý. :wink:
8. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek