Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
8. říj 2009

Taky jdu upéct Peťovi na chatu perník. 🙂

bobinka1
8. říj 2009

ahoj holky jen jsem vás přišla pozdravit,u mě nic nového na sono půjdu ve středu,tak uvidíme,jen je mi děsně špatně,řekla bych,že hůř než poprvé u malé,už nemůžu jíst nic jen suché rohlíky a piškoty,jo a strašně mě laká KFC 😉

evcaa
8. říj 2009

tu soooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

se omlouzvam ale nejak nestiham danik chce furt kcatg a kdyz ne tak se snazim nejak udrzet domecek alespon v relativnim poradku
martinko nadherne bublinky urcite to bude parecek gratulace nejvetsi
karinko darkyne bude co by dup a pod stromeckem nejpozdeji budou // to je jasne
katrinko bobecku uz se ti to blizi co zlatko jj jinak ten nutros je bebilon a v polsku vyjde levneji klidne se muzeme domluvit a zajet spolu do polska do kaufu ted ho kupujeme tam a vyjde na tusim 220 korun je to kousek za hranicema a maj tam fakt vyhodne ceny na vse napis jestli by jste chteli ukazat tu cestu 😉 😉
Rozinka se uz brzo rozpadne ale mam tucha ze to bude cisar soude dle nalezu probiha to juak u nas naprosto stejne otevrena pro spicku a kde nic tu nic ale neboj on cisar je leckdy lepsi nez ohrozit miminko vsak t priroda vi jak to ma udelat 🙂

ted od nas odesla majdinka bylo to uzasne jsme kecaly v kuse maly to zas prospal 😀 😀 😀 😀 mam ju mocdinky rada je to prekrasdna osubka nejen z venku ale hlavne na dusicce

holky slibuji ze ode dneska se vam prijdu alespon rano a vecr ukazat ze ziju ale kdyz se chcete venovat malemu domascnoti a jeste neco udelat s tim tvarohem misto bricha tak to jinak nejde 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
8. říj 2009

sem vam to tu rozhodila bylo to tu moc utapleeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

asmeena
8. říj 2009

princ: super zprávičky o embroušcích, tak ať se pořádně vyvíjí a brzy už je máš u sebe. 😵
cien: dnes jsem si dělala palačinky na zítřejší oběd. 😉

Holky, mám strach, že na mě leze chřipka. Manžel je šíleně nachlazený, tak doufám, že to nechytnu, když mám jít v pondělí na OPU.

asmeena
8. říj 2009

Jdu se umýt a do hajan, jsem totálně K.O. ☹ snad to bude do pondělí dobré.

sweethy
8. říj 2009

Ahoj cienko, no je to jisté, jeden předmět budu muset pro velký úspěch opakovat, ale aspoň si toho budu více vážit 🙂
Cítím se dobře, sice občas si připadám jak hypochondr a hledám si různé poruchy a choroby co mi můžou být, ale vždy mě to přejde a najdu si zase jinou 🙂 Bříško roste, dnes mě i některé spolužačky tipovaly na porod maximálně za měsíc, no kéž by, termín máme až 31. ledna, tak uvidíme, kdy se broučkům bude chtít. Porod zatím se mnou doktor vůbec neřeší, jen chodím co tři týdny na kontroly, vždycky ultrazvukem mimča zkontroluje, zkontroluje stav čípku a zatím je s námi spokojený, tak jsem ráda, že už jsme tak daleko, snad už se nemá co potento 🙂 Takže tak s náma, nevím co víc psát, ale už zase budu pravidelně nakukovat, jak pokračují mé následovnice 😵

kasa
8. říj 2009

Tak Perník upečen. 🙂

kasa
8. říj 2009

Verčo tak si dej zázvor,ten ti určo pomůže. 🙂

j.cien
8. říj 2009

Supr Sweety,to uz ti utece 😉 a brzo budou brouckove na svete 🙂 a skolu taky zmaknes..nejde o zivot a zlaticka jsou prece to nejdulezitejsi a skola az nekde potom 😉
Jsem rada,zes nakoukla a budu rada,jestli budes casteji 😉 beztak budu mit milion otazek 😀 😀 a jedna me hned napada-kolik jsi zatim pribrala na vaze??
Opatruj se a svoje broucky opatruj 🙂 a budes mit parecek-to je uzasne!!!!

Holky moje jsem KO,asi u te Ordinacky usnu...vsem dobrou nocku 🙂 a huraaaaaaaaa Evca zije 😀 😀 😀

kasa
8. říj 2009

Taky přeji dobrou noc,protože asi taky dneska u ordinace vytuhnu ,vstávala jsem ve 3 hod.Zítra už mám volno.A jdu na 2 pokus te inseminace ,tak jsem zvědavá co mi řekne na tu nehodu s tím kalíškem.Zeptám se ho jestli je důležitý. 🙂 Tak pa pa

asmeena
8. říj 2009

kasi: tak ať zítra dobře pořídíš. 😉

sido
8. říj 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂 kasi buď v klidu mi se to stalo dvakrát 😅 😅 😅 poprvé jsem jela odpoledne přímo k Jarošovi do Fulneku a podruhé jsem mu volala ale byl už doma a moje gynekoložka taky tak pozdě neordinuje tak jsem musela k nejbližší ordinaci gynekologie ale bylo to v poho nic mě teda nebolelo i když jsem si připadala jako největší blb 😀 😀 😀 jo ještě mi Jaroš říkal To vám nemohl pomoct manžel a já na to ale pane doktore on se snažil ale bohužel tak jsme se zasmáli a potom jak to vytahoval tak říkal že by to manža asi fakt nedal že byl klobouček fest přisátý 😀 😀

bellka
8. říj 2009

Dobrý večer, berušky🙂 koukám, že je všechno v pořádku, to je fajn😉 Tak jsem se konečně dneska dostala k Evičce, Daník je úžasný, ale to jste viděly na srazíku a Evík je fakt šťastná maminka, která každou vteřinu pozoruje ten svůj zázrak, jak krčí čelíčko, zvedne koutek rtíků, prostě aby jí nic z toho krásného neuniklo. Jsem jela domů a usmívala jsem se, dokonce i teď se usmívám🙂

kasa
8. říj 2009

To jsem ráda,že nejsem jediná co se mi to stalo,ten spodek si myslím,že je jen citlivější,jak mi to vytahovala ven,tak je to asi trošku podrážděné.No snad už to bude v poho. 🙂 Asi bych bez auta do Fulneku nedojela. 🙂 🙂

bellka
8. říj 2009

Berušky, přeju dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte🙂

kasa
8. říj 2009

a co ty Belíšku ještě dneska sloužíš? 🙂

kasa
8. říj 2009

Jo a děkuji za podporu. 🙂

miky123
8. říj 2009

Ahojte,

Se musím pochvalit taky mám doma Petra,my jsme si padli do oka na hřibech v lese a jsme spolu 16 let a taky jsme se hledali až se našli,neměnila bych.Jen je u nás jeden zadrhel manža je bez sourozencu a tchyně totěžce nese a při jakékoliv příležitosti se mu stale snaží radit 😔

Kasi:a ten klobouček ti dal Jaroš?Když byl v Gyncentru tak tam ho taky nedaval.A když ti to zavedli ,citila jsi že tam maš něco navíc.

Ja jsem dnes volala na vysledky imuna ,a Dr.musel odjet a sestra mi nic nemohla zdělit 🙄 ,v pátek tam nejsou,tak si mám volat až v po.,achjo 🙄

kasa
9. říj 2009

No oni to ti Peťové mají asi opravdu tu pohodu v povaze.Jo dělal mi to Jaroš.Dneska tam asi nebude,ale i tak se zeptám jestli to je důležité.Nic jdu se chystat,za hoďku vyrážíme na 2 tuplovaný pokus. 🙂

bellka
9. říj 2009

Dobré ranko, berušky, přeju krásný páťulínek a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*🙂 mám den volna, tak mě čeká klasika...uklidit, uvařit a vyžehlit, bo zítra zase denní, OMG. Budu dělat smažený květák s brambůrkem, mňam🙂 Kašo, tak ať je ten dnešní pokus správně potuplovaný.

sweethy
9. říj 2009

Dobré ráníčko, cienko no s váhou asi nejsem ukázkový příklad, takže Ty na tom určitě budeš jinak, já zatím přibrala 18 kilo a vesele pokračuju dál, ale opravdu se nějak moc necpu nebo aspoň ne dříve než předtím, tak uvidíme, jestli v době porodu budu moct vůbec projít dveřma a nebudu muset porodit doma 😀
Klidně se ptej, co Tě bude zajímat, ráda poradím, pomůžu 😵

beruska81
9. říj 2009

dobré ránko tak máme tady konečně páteček, manžel má dneska volno, jel s Chelsinkou na očkování, večer máme podzimní slavnost s lampionovým průvodem, tak asi půjdem ať má malý radost. 🙂

rozi.nka
9. říj 2009

dobré ráno kelišky 🙂
takže jsem stále pokupě 😀 dnes máme slezinu se známýma, takovou jako poslední před porodem tak doufám, že hned zítra malý vykoukne, že chtěl být do teď jen solidární a nezkazit nám to 😀 😀

jinak mě jde urvat jak se mě venku každý ptá: vy jste ještě vcelku? ty ses ještě nerozpadla? jaktože ještě nerodíš? kdy to čekáš prosím tě? pořád pokupě, se mu nechce ven, co? normálně bych zabíjela, vždyť všichni vidí že mám břicho tak jsem logicky neporodila a nemusí se stupidně ptát, nemluvě o tom že má Mates čas 😠 😀 včera šel Kuba z práce a sousedka která je tu pár měsíců se ho ptá, paní už porodila??? a Kuba ne, ještě má čas. a paní moudře odpoví, ale to už bude, paní vypadá že to přijde každou chvíli. zabít málo 😀

tak jsem vám to tu vyblila, omlouvám se ale muselo to ven 😀

beru taky bych šla na průvod 😵 😵

beruska81
9. říj 2009

rozi ahoj, to chce klid, mě se na to taky pořád všichni ptali, taky jsem z toho byla vždycky naštvaná 😠

rozi.nka
9. říj 2009

jo asi to k tomu patří a projde si tím každá těhulinka 🙂
ovšem nejlepší je naše sousedka, bydlí v bytě naproti ale každou chvíli se vyptává u svojí kamarádky což je tchýně mojí nejlepší kamarádky, že jestli už jsem porodila. to teprv nechápu 😀 😀

bellka
9. říj 2009

Beruško ahoj🙂 Rozi, Matýsek vás chce ještě dneska nechat užít si tu slezinu, ale možná čeká na zítra, bo 10.10. je moc pěkné datum🙂 jo a mám pro Tebe nápad, dej si na dveře ceduli a na ní napiš: PRO SOUSEDY, JEŠTĚ NÉ!

j.cien
9. říj 2009

Krasny patecek Kelisky 🙂 jsem brzy rano vypravila Petra a pak jsem jeste vytuhla a vyhrabala jsem se az v9.30!OMG!Tak dlouho jsem nespala ani nepamatuju 😀 😀 asi si zacinam na tu lenoru domaci zvykat 😀 a to furt sama sebe presvedcuju,ze po 13tt se vratim jeste do prace 😀 😀

Sweety tak to je v poho,ne??Myslim ten prirustek na vaze 😉 ..koukla jsem ti do albicka a to brisko teda vubec neni velike,jsem cekala megapupek 😀 a ty mas brisko jako s jednim prcikem 😉
Vcera jsme byli nakupovat a jak jsem se uvidela v te vyloze u Lidlu-OMG-machna jak hrom,pupek vyvyleny uz ted!! 😀 😀 a moje mamka pribrala pokazde 25kg-OMG!Ale to je fuk,jen at jsou prckove zdravi a planuju kojit nejmin do roka,tak to pujdou kilca pak dolu raz dva 🙂 To si to hezky planuju,co?? 🙂 🙂

j.cien
9. říj 2009

Ahoj Belisku,tak mas aspon 1den volnejsi?? 😉 Co delaji zvizatka? 🙂 a jak se vam dari s vyrobou jogurta a syra??

bellka
9. říj 2009

Marti, ahoj kočičko🙂 jj, dneska makám doma😉 moje kamarádka přibrala v těhu u obou 29kg a to čekala jedno, ale zase je štíhlá jako proutek🙂 zrovna včera Pavlík udělal první jogurt a největší poklona byla, že jsem ho snědla, bo mimo activie, jiný nejím😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru