• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
já jsem ti tam schválně nechala to mulujeme, bylo to pěkné. :dizzy_face:
10. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojte holky :slight_smile:)))) ten víkend nám ale začíná škaredě deštivě :frowning2: :frowning2: :frowning2: drahoušek mě dneska vytáhl na obídek, no tuž neříkám neeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi líbílo MULUJEME :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vencit Kerisku.OMG,leje tam jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale co,kdyz musis,tak musis
Jeste k tomu mam nervy,Petrovi se jak na svinu posral mobil,tak na neho nemuzu ani volat..vcera volal chudak z budky nekde zBerlina..a asi po minute nas to prerusilo :unamused: tak budu nervni ,az do zitra vecer ..az se vrati...
10. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, aspon ta minutka zavolani je fajn, ze vis, že je v pořádku :wink:
10. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: ty musíš být v pohodě. Kdy se ti Petr vrací?

radul: tak to bych si taky nechala líbit. Kam jdete? Máte nějakou oblíbenou restauraci?
10. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: vy jste teda cisla :grinning: a ja disgrafik :grinning: :grinning: co neumi 1 radek bez chyby :confounded:

Radul ahoj,tak na obidek bych se taky nechala pozvat :wink: tak si dej nejakou mnamku :slight_smile:
Ja mam zelnacku a asi uz jdu na ni :grinning: :grinning: vstavala jsem brzo,mamka tu spala a dost mazec-cumela jsem,jak chrape :grinning: :grinning: takze jsem totalka nevyspana a vstavala jsem pred 7mou :grinning:
10. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to mám taky nějaké popřehazované ten dnešek, v šest hodin už jsem se převalovala, tak jsem na drahého hodila signály :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak bylo ranní mazleníčko... no a pak jsem zase na chvilku usla, pak vstala, posnídala... a pustila si film a zase vytuhla :slight_smile: no mazec... :slight_smile:)) ted se musím hodit trošku do galal at aspon trošku :wink:
10. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsme si pospali. Stejně nechci raději nic moc dělat, ať předčasně nesnesu :wink:
JJ,jsem v klidu,ale prece jen..je to 600km a nemam rada,kdyz cestuje daleko sam...jezdivala jsem s nim a chtela jsem i ted,ale P.kategoricky odmitl,ze 6hod v aute se pro mne nehodi..tak jsem poslecjhla a trcim doma :unamused: ,vrati se zitra pozde vecer..Jel tam na Numismatu,to je takovy sileny mezinarodni veletrh numismatiky...na tom giga vystavisti 2dny jako v ulu....
A stihl mi rict,ze mi koupil v CA nejake tehu haderky :slight_smile: :slight_smile: tak se tesim :slight_smile:
Asmeenko, takže v pondělí Brno na OPU? :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj,jak vidim ven..ale musiiiiim..KErinka rano potvora necuralal,jen kadila a ted tu kvici.........tak idu :wink:
cien: tak to budeš máš hodného manžílka. Budeš krásná těhulinka.
Jéžišky, to je krááásnéééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musela jsem kouknout, co to znamena numismatika :grinning: ale ted už to vím :slight_smile:))))
10. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: a ty ji nemůžeš vypustit třeba jen na zahradu, aby si s ní nemusela ven?
10. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: jojo OPU, už aby to bylo za mnou. Mám taky trošku strach, abychom tam dojeli, protože se nám nějak začalo kazit auto. To by bylo v háji, kdybychom zůstali trčet někde mezi Ostravou a Brnem a já přitom měla spoustu folíků.
radul: kam jdete na ten obídek?
10. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to právě ještě nevím... když já vždy nejraději nějakou dobrutkovou pizzu :grinning: :grinning: :grinning: tu bych mohla furt :dizzy_face:
10. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kelišky, tak se hlásím po včerejší akci stále vcelku :grinning:
dneska je krásné datum a s tím opičákem to ani nehne, dostal nasnídat a spí. celý táta :grinning:
radul ty se máš, taky bych se nechala pozat někam na obídek. místo toho musím něco uvařit :unamused:
asmee musela jsem se smát ,, abych předčasně nesnesla,, :grinning:
cienko to ta naše zvířena ještě od včera nebyla venku a chrápe jak dřevorubec, vůbec nemá potřebu :sweat_smile:
10. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam chodíte na PIZZU? Kde mají nejlepší. My hodně chodíme do Primy a nebo máme rádi Panoramku, tam se moc nekouří.
Já dnes dělám smažený sýr.
10. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi: tak vidíš, že si brouček nenechal ujít předporodní akci. :wink: Ale už by si to asi taky chtěla mít za sebou, že?
10. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, tak skvělá pizza je dole Leninky v Alexandrii a pak je taky skvělá na fifejdách vedle krajského úřadu směr Marianku, je to u hlavní silnice, je to rodinný barák a za ním se dá zaparkovat /vedle mají barák komunisti)
10. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee taky budemem mít smažák :dizzy_face:
no jako chtěla, sice mi není pořád nejhůř, dokonce jsem se i dobře vyspala ale už bych ho chtěla vidět :sweat_smile:
ještě včera jak jsme s kámošama rozebíraly mimísky tak jsem čím dál nažhavenější :sunglasses: jedna má roční a sedmiletou holčičku a druhá má tříletého chlapečka a je 11tt tak jsem si měly o čem pokecat :slight_smile:
no a chlapi řešili auta, co jiného :grinning:
10. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak Prima je kde?
v neděli jsme se byli projít a došli jsme až k Panoramě... jsem se ptala A. proč jsme tady ještě nebyli... říkal, že už tam stolet nebyl a že mu to připadne jako nějaký pajzl... takže tam mají taky nějakou fajnou pizzerku?
10. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prima je takový pajzlík, ale dobře tam vaří, je to hned na Vozovně a v Panoramce nedělají pizzu, jen normálně vaří, ale moc dobře, ale jako pajzl mi to nepřijde.
Asi vím kterou pizzerku ve městě myslíš, je to kousek od mé práce - mezi Dům kultury Vítkovice a Dům energetiky? Tam dělají dobrou, ale obsluha je pomalá. A Viktorku mám ráda, jen je tam dost draho.
10. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já právě obědvám,dávám si zapečenou brokolici ,se sýrem a šunkou. :slight_smile:
10. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Viktorkou souhlasím, draho tam maj!
10. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: tak ty mi taky děláš chutě. Miluji brokolici. Zítra ji budu dělat zapečenou s těstovinama
10. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky, už jsme zase a opět u toho jídla. Mně přijde, že se můj život točí jenom kolem žrádla. :grinning:
10. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve Viktorce je draho a nemůže se tam jíst Mc :rolling_eyes: :grinning:
10. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
správně rozi. Ale vy jste na to šly s Katrin fikaně. :wink:
10. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek