• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Asmee: zítra přeji moc štěstíčka!!!!! a at se mimisci pěkně zachumlají do peřinky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a za pár dní nám ukažuješ // na testíku!!! :slight_smile:))))))))))
14. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tak navnaděná, že doufám, že to vyjde. Děkuji holky.
14. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee: to vyjde!!! Já už bych si přála at je březen at mužu jít do dalšího ivfka :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: a proč jdete až v březnu?
14. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee: já chtěla jít na IVF hned v lednu... ale s tím, že máme tu svatbu v červenci, tak jsme to posunuli na březen :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak. Vlastně to si psala, že chceš mít jakštakš bříško do šatů :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak a myslím, že na konci třetího nebo polovina čtvrtého ještě půjde pěkně "skrýt" pod šaty :slight_smile:))
14. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej až budeš čekat dvojčátka :grinning:
14. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je můj sen a i kdyby mi bylo vidět bříško, tak budu přeštastná :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: koukala jsem na nové fotečky, malej je úžasnej a už tak velikej a ty jsi krásná šťasná maminka, moc ti to sluší. Chci se zeptat, jak máš tu poslední fotečku, jak držíš Daníka a je tam i Izzinka, co to máš na tom křesle vzadu za tebou vypadá to jak kus dřevěné ohrádky, nechápu jak ti to na tom křesle drží.
14. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciku krasna fotecka!!!A hlavni je,ze te Kajos uklidnil,ze je vse OK a tak to zustane az do konce!!!!!!
To je prca,ty jsi o jeden den vic tehotna,nez ja :grinning: :grinning: :grinning:

Holky to pocasi,to je des!!!U nas teda od rana nepretrzite snezi,mame ted tak 10cm a sileny vitr-megahnus :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byla jsem jen 2x vencit a skoro mi umrznul postevak :grinning: :grinning: :grinning: to je oblibena prupovidka moji kamosky :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: kde vy to přesně bydlíte?
14. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky

asmeen drzim vsechno co mam :dizzy_face:

luciku super fotecka prcka :wink:

cien teda to je zase hlaska :grinning: a predstav si ze ja za chvili vyrazim na nocni :angry: mi vazne asi ten postevak umrzne :sweat_smile: a ten vitr to je vazne megahnus
14. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste k tomu me zacina bolet v krku a spala jsem jen 3 hodiny,to bude brutus nocni,to mi bude zima na oči :unamused:
14. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi: ty děláš hodně na noční, že? Nezávidím. Tak se moc neudři a hlavně nezmrzni. Máš to daleko do práce?
Pod Koznicem..patri to pod Trinec ,jsme 350m.n.m :grinning:
někdy jak tak píšeš, tak mi přijde, že bydlíš někde na konci světa.
14. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi Karinko,mne je zima,jen si to predstavim..nevysapana,jit na nocni a jeste boleni krku..to je depka jak čepka :confounded:
14. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen jezdim obvykle na kole,ale v takovem picasi to nehrozi. tak pesky to mam asi tak 25 minut,ale nastesti mi jezdi od baraku autobus apak uz to mam jen kousek pres lavku. a nocni mam co 3 tydny.
14. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,dnes je to tu fakt jak na konci sveta...nejede nam ani TV ani satelit-pise to ziadny signal...a venku non-stop snezi....hnus
14. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi: no já se lekla, že napíšeš, že opravdu jedeš na kolo :astonished:
cien: jsem to hledala na mapě a mapa to vaše místo nezná :grinning:
14. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: :grinning: :grinning: :grinning: tak to nemá chybu. Nám telka teda jede :grinning: Ale myslím, že vy s Petrem tu telku ani k životu nepotřebujete. :dizzy_face:
14. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, holka zlatá, zítra držím všechno co mám:slight_smile: myslím, že Ti zítra zavedou jedno a ty 2 nechají kultivovat a zavedou Ti je za dva dny jako blastocysty, už jsem to někde četla, takhle se zvyšuje šance:slight_smile: Radulko, Cien, Kaczko, Luci, ahoj berušky:slight_smile: jdu do hajan, zítra denní, OMG. Dobrou noc a myslím na vás, na všechny:slight_smile:
Asmee dej si na googlu "karpentna" :wink:
bell: moc děkuji jsi sluníčko. Zítra písnu sms Evči a ona vám podá info. :wink:
cienko: karpentna to už je snad polsko :grinning:
14. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
depka jako cepka :grinning: nocni mi zas tak nevadi,ale to picasiiii :angry:
tomas uz tri dny lezi na antibiotikach,ale zitra se uz chysta do prace,tak snad uz bude dobry a ja to asi chytam od neho a k tomu to pocasicko...

dneska jsem byla v polance s tou darkyni a jeste ted nechapu proc musela na ten pohovor,kdyz ji jen vysetril a rekl ji to co jsem ji rekla ja.....no hlavne ze nemusela platit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ji brali nejak moc krve a sla na kozu
a dostala nejake dotazniky a priste jde k geneticce. a pokud projde tak ji bude mit stimulku az pristi rok,driv se pry nedelaji.
14. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nějaké strašně složité s tou dárkyní, ne? Jsem o tom dnes četla na stránkách reprofitu a tak složité mi to teda nepřišlo.
cien: tak jsem to zadala a máte kousek nějakou obec Hrádek - je tam nějaký hrádek? :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.turistika.cz/foto-video/88655/karpentna.html
tak asi 50m vlevo od te cedule stoji nas domecek :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellko ahojky hezky se vyspinkej i za me,ja budu spinkat za tebe zitra rano a dopoledne :wink:

cien na karpetne zdechnul kun :grinning:
14. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ten je krásný :grinning: :grinning: :grinning: a už tam vzadu skáče srnka a jde na tvou zahrádku :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek