• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
:grinning: :grinning: bych se rada dozvěděla marti co znamenají totalni nesmysly v oboru lekarnictví co kupuji,,,,ja spasi sem viděla patečního krause a kačenku,,,jsem se chlamala u toho totalně ji dostal na tu biomasu :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem si dnes volala kvůli jiné práci a odpoledne se tam jdu domluvit tak s tou mou asi seknu,nemám na to fakt nervy a chodit do práce v takových stresech mě nabaví.
9. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tedá, mazanec, mňamky. SI musím koupit, ale kožná upeče tchýně.... :confused:
Kačenka Jau Jau = Kateřina Jacques :grinning:
9. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná teda, ne kožná, jsem pako :grinning:
9. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rony, supééér :slight_smile: A co budeš dělat?
9. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrátila bych se do svého oboru ke květinám.Do velkoobchodu,chodím tam nakupovat a moc se mi tam líbí a tak jsem brouzdala po netu a našla jsem,že tam berou pokladní tak jsem zavolala a majitel velmi příjemný a chce jen z oboru tak to mám plus.Ale bojím se,že mi v dosavadní práci budou dělat problémy.
9. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za hoďku tam jedu,tak uvidím co mi poví.Jsem natěšená jak malá holka.
9. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rony, držíme palečky!!!
A já jdu na oběd :sunglasses:
9. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super romi,,aspon se nebudeš furt natahovat,,a tady někde v ostravě??
9. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, nemam teda silu vas docitat.. :unamused: clovek tady chvilku neni a už tolik stranek, jste ukecane, vite to?? :grinning: :grinning:
Verco, super fotka, už jsem si jista a priste nebudu naproti tobe jen tak sedet.. :sunglasses:
Zdravim novacka, Kat.. :wink:
9. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste moc hodné,děkuji.
Je to v Ostravě Přívoze.
9. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rony super :grinning: at ti to vyjde :grinning:

Kacenka jau jau :grinning: tak tk teda JO!!!! :grinning:

MICHIIIIII ty nase cerstva tehulenko !!!!! :wink: jak se citis????????Polehavas?
9. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny Vás moc zdravím :slight_smile:
Romi, držím hrozně moooc palečky, aby ti to klaplo :dizzy_face:
To jediné jsem zvládla přečíst :grinning:
Jak jinak, co nového??
Jak se cítíš Michinko???
9. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda, já příjdu a zase ani noha :frowning2:
9. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, tak já zase jdu, ať si můžete povídat :frowning2:
9. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky.

luciku tak co zmzlinky uz hnizdi,doufam ze nezlobi. citis se urcite dobre a jsi pozitivne naladena. :wink:
9. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Citim se uplne normalne, akorat mam pocit, že furt chodim curat, i dkyz taky hodne piju. Spineni ustalo, jen se mi zda, že mam moc hleniku a je obcas jinak zabarveny, dohneda az normalne. Ale uz si ani nepapamutuju, jak ma byt normalne. Bricho mam nafoukle jak v nejakem 4 mesici a mam narostle prsa, coz si pochvaluje manžel. To vsechno je ale z teh hormonu, prece jen je budu brat skoro uz mesic. A navic me ty prsa na omak docela boli, takze si je manza ani moc neuzije :grinning: :grinning: A odpocivam furt, jak jsem se nekde docetla, že nejaka holka mela nizkou sliznici a otehotnela, tak musela lezet az do vytvoreni placenty, tak si to manza vzal za sve, co kdyby to byl nas pripad, takze zatim nechodim ani moc ven, jen na balkon a do fertasu. To se vzdycky vyfiknu, udelam ze sebe krasavici, namaluju se, oblecu, ucesu... :sunglasses: Ale vcera jsem manzu donutila a vytahli sjme uz letni boty a schovali zimni, abych si zitr na kotrolu mela z ceho vybirat... :grinning: Letnich a ajrnich mam mnohem vic nez zimnich.. Akorat se do niceho nevejdu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale klidne budu velryba, jen kdyz tam kulihrasek bude tam, kde ma byt!!
9. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko,jj
Jen vždycky jak příjdu, tak tu nikdo není :frowning2:
Jinak se cítím dobře, věřím, že to vyšlo :dizzy_face: Nevím, jestli je to jen pocit, ale věřím....
9. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Luciku, už by meli byt od 4.4. skoro zavrtani. Kolik ti jich zavedli??
9. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver, ver, ja je vzdycky povzbuzuju, at bojuji a at jsou tam, kde maji byt a at se drzi, hladim si bricho a manza vzdycky vystrasene: " Co je, bolí te bricho, deje se neco??" ja rikam,, že ne, ze je vsechno v poradku, jen si je tam hyckam... :sunglasses:
9. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj michinko HCG krasne stoupa. a priznaky tomu vsemu nasvedcuji ze jsi tehulka. a priste uz kaja uvidi miminko v brisku.

to je hrozne jakou jsme mu dali prezdivku a jak se to ujalo,uz mu nikdo nijak nerekne :grinning:
9. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi, tak to je paráda :dizzy_face: Docela ti závidím :dizzy_face:
Já mám taky břicho nafouklé, prsa bolestivé, ale já to přikládám utrouši, zato ty se můžeš radovat z těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc držím palečky, aby bylo zítra vše na svém místě :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pupickovani je dulezite :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar dvě těhulenky,,, :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi, dávali mi tři, tak si taky myslím, že by už měli být zavrtaní. Měla jsem dve 6-ti buněčné a jedno 7. Kéž by to vyšlo :wink:
dneska nejak nemuzu spat po te nocni uz jsem umyla okno v kuchyni a asi jeste umyju v obyvaku.

jeste 2 nocni,ale v ten patek se mi obzvlast nechce :angry:
kačko, to věřím, ta práce je opruz :confounded:
9. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi měla krasne buněčky zmrzlinky,,,kačko a ale musiš se jit vyspat na noční :slight_smile:
luci vyjde,tolika bunecny to je krasny.
to už se museli klovat ven luci ne,,, :slight_smile: z toho jadyrka,,nebo ja nevim jak to je,,,ja už asi blaznim,, :grinning:
9. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek