• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Cienko, taky jsem to četla... jedním slovem neskutečné!!!!!
17. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechutne,Smil nic spatneho nerekla a te pani,co ma takoveho primitiva...a ceka s nim dite..uf,tak te teda vubec nezavidim...chodit nekde s brichem po hernach nahanet manzela-to je ZLY SEN
17. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: taky jsem to teď přelouskala, odpoledne jsem koukala, že tam taky řešili kočárky. Chápala jsem smil, proč by nekoupila drahý kočárek a ili zase proč chce drahý - to taky chápu. Každý máme své. Ale smil přece nic špatného nenapsala. Asi tam mají nějaké těhotenské zatmění. :frowning2:
17. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však Smil a ta druhá ji to tam pěkně řekly... at si tam zůstane sama :slight_smile:)))
17. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že nám to taky nikdo tady tak nenabourá, se tady cítím moc dobře.
17. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee: já taky... první co dělám, když přijdu domů, tak koukám na Kelišky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, jsem už asi závislák :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne proste zarazi,jak nekdo dokaze byt strasne zly jen proto,ze ma nekdo jiny jiny nazor...no jesteze se my Kelisky mame rady takove ,jak jsme :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodúr je vážně sqělej!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cien: asi holčině přeletělo něco přes nos, je nasraná na chlapa a tak se potřebuje jinde vybít. Počkej až zaútočí na nás, že si jí bereme do huby. :grinning: :grinning: :grinning:
radul: je, úplně jsem měla zimomravky (nebo jak se to píše) :grinning:
17. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,Chodur je super,zvlast kdyz se moc nehybe-pak je srandovni,ale super :grinning:

JJ,Smil jsem napsala do IP,at na ne kasle :wink: ..vim ,jake to je,kdyz te nekde chteji uklovat za vlastni nazor :grinning: a timto zdravim APoleny :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, tak ted jsi mě fakt rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ale máš pravdu!!!!
Jinak mě to taky napadlo... že dostaneme zdupec :grinning:
17. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj cien ty víš o co jde, viď? To tak někdy nepochopíš. Ale jestli to někoho uklidňuje, když se do někoho naváží, tak ať si uleví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee: jinak jsem taky často chodila na téma Reprofitu, ale teď už jsem tam dlouho nebyla... jak se to tam vyvíjí a daří se ostatním holčinám? :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky moc Vam za podporu,ja uz to neresim,reklajsemsvoj a tim to hasne :wink: pomlouvat nikoho nehodlam, an tomam svou hrdost :sunglasses:

a jak se jinak vede? :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ted si přečtěte co Illi napsala.... chce se mi smát :slight_smile:
radul: však koukni. Dnes tam přibyla spousta holek. Hodně holek uprchlích z Fertimedu. Doufám, že nevadí, že pořád mezi vás chodím, i když už jsem v Reprofitu :grinning: :grinning: :grinning: ?
Asme jakypak copak,jsi Keliska Reprofitacka a co jako je na tom :sunglasses: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Smil... to nejvzácnější v tvém životě jsou krásné tři dcerky a tohle tě fakt nemůže v žádném případě rozhodit :slight_smile:)))
17. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, líp to ani nejde napsat, to byla trefa do černého :sunglasses: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska už to nebudu zpětně pročítat, ale zítra dopo si tam zajdu :slight_smile:)))
17. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem napsala smil do IP, že klidně může chodit mezi nás, že u nás bude vítána pořád. Nemám holky pravdu. Ona je totiž ta co si může říct opravdu matka s velkým M. Obdivuju ji, jak to tak zvládá.

cienko: děkuji, jsi zlatíčko.
17. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja teda se budu starat nad tim,abych sve deti dobre vychovala a ne nad tim,jestli budu mit na znackove hadry!!!OMG-to je divny rebricek hodnot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Smil,my te nedame! :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dikymoc, uplne jste me dojali, byt tu nejsemstalice a chodim jen casto,takto se za me postavit ,jste fakt tridy,ato si nedelam srandu,tot jeholej fakt :wink:
17. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme právě říkali s manželem, že snad ani nic dětem kupovat nebudeme, že už to vidím, jak je budou rozmazlovat prarodiče a ti jim budou kupovat mega hraček a to taky není moc zdravé, když děti mají vše na co si pomyslí.
17. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
smil: jsi naše, i když chodíš občas a jsme rády
17. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee:slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky desne me svedi prsa zespodu...asi se doskrabu do krveeeeeeeeeeeeeeeeee
OMG :confounded:
17. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: vydrrrrrrrrrrž
17. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek