Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
17. říj 2009

Radulko myslis neco special pro tehule..?o tom nevim!
Jinak z komory byvaji ve spolecnaku bodovane prednasky pro zdravotniky-to myslis??

asmeena
17. říj 2009

cien: bereš i nějaké vitamíny nebo máš jenom utroš?

asmeena
17. říj 2009

cien: a není ti blbě, když ten utroš polykáš? Je mi ta kulička značně nesympatická, si nedokážu představit, že bych ji měla polknout. 😀

j.cien
17. říj 2009

As Utrous jsem mela 3x2,pak 3x1a ted jen 2x1,beru listovku a DHA-jakoze omega,proste rybi olej 😉 jinak nic,zbytek podle mne na zacatku nema smysl brat...

asmeena
17. říj 2009

já beru už rok calibrum babyplan. Myslíš, že ho mám brát dál nebo mám zkusit brát jenom listovku a taky to DHA?

j.cien
17. říj 2009

As Kaja rikal polykat,to svedeni ´bylo z toho,ono to muze byt..ja to ze zacatku snasela dobre,ale pak uz ne...a ted polykam jen ty2denne,to jde.Citila jsem trochu ospalosti po nem,ale asi jsem si uz zvykla,ted mi nepripada,ze by me to nejak unavovalo..ale taky se jen povaluju a prd delam...
Kolik beres Utrouse?

asmeena
17. říj 2009

já teď beru 3x2

asmeena
17. říj 2009

Leo Machala neumí číst??? 😅

j.cien
17. říj 2009

v babyplanu je tusim listovka-jod a jeste neco?DHA tam urco neni,ono se ´to driv tak nedoporucovalo nejak zvlast..ale mne to pripada vhodne,Asme klidne to papej dal ,to je v poho a to DHA si k tomu treba pridej 😉

asmeena
17. říj 2009

tak já teda budu papkat to co mám a k tomu ten můj femigardek 😀 Díky ale za info.

radule82
17. říj 2009

Cien, pro těhulky mají na Sosně kurzy - cvičení a přednášky, ale můžeš chodit jen na přednášky, je tam průřez celým těhotenstvím, porodem a péči o mimiska... chodí tam právě moje sestra, a tři kamarádky a nemůžou si to vynachválit, je to tam vyhlášené 🙂)))

j.cien
17. říj 2009

On mel pry po borelioze ochrnuty licni sval,tak se mu pry spatne mluvi...jsem nekde cetla,ale podle mne neumi zpivat a peknym ksichitkem to nezachrani...

radule82
17. říj 2009

Leo Machalu a vietnamce fakt nemusím....

asmeena
17. říj 2009

a pokud se zadaří a já budu těhule, tak se poradím s doktorem. Já vím ,že mi tenkrát Koutná říkala, že to nemám míchat, že míň je někdy více, tak ten babyplan prý stačí.

asmeena
17. říj 2009

radul: a zrovna tyto dva bych vyhodila, jenom že to nejde, protože jsou oba Slováci a kvůli tomu poletí jeden čech. 😠

j.cien
17. říj 2009

As,jedine,o cem je prokazane ,ze snizuje riziko vyvojovych vad plodu je ac.fol=listovka a o to jde hlavne!!
Kazda firma,co dela tehu doplnky tam pak prida jeste neco,aby se trosku odlisili,vzdyt tech tehu preparatu je snad 10druhu...a vse na stejne brdo 😉
KLidne papkej babyplan 😉 ,jde hlavne o listovku!!!

asmeena
17. říj 2009

holky to je strašné, ale já mám na ty bramboráky takovou chuť, ale to by byl masakr, kdybych teď začala smažit 😝 To bych asi celou noc nespala, jak by mě z toho česneku bolelo břicho.

radule82
17. říj 2009

Asmee... tak si zkus dát něco jiného slaného 😎

j.cien
17. říj 2009

Jj,taky mi to prijde nespravedlive..to vyrazovani..ale v podtate je to fuk,zbyde stejne jeden jediny a je jedno,v jakem poradi ti ostatni vyhuci 😀

asmeena
17. říj 2009

radul: jenomže já nic nemám ☹
ale té Adéle sluší ten účes, jenom to zelené, je trošku jak na maškarní bál 😀

j.cien
17. říj 2009

Holky nemuze z notasu vychazet nejake nega zareni???Ja ho mam cele dny na brise,jak konikuju!!!OMG!!!!

radule82
17. říj 2009

jeziš cien, ja taky mám notas na břichu a nochách 🙂)) vleže i sedě 😀

asmeena
17. říj 2009

cien: taky jsem na to dnes myslela, tak jsem si ho teď položila vedle sebe na gauč. 🙂 Ale každopádně se zespodu zahřívá a horko by na břicho nemělo být, ne?

j.cien
17. říj 2009

As co tahkle topinecka malicka s cenecem 😉

Holky toho Pusace ja muzu!!!!Je sexy jak svina!!!!i jak roztomile zvatla...

asmeena
17. říj 2009

cien: taky jsem se mu teď zasmála od srdce, je úžasný bombička. 😀
a topinečka by byla super, ale tím že si doma pečeme domácí chleba, tak to na topinky není a nějaký koupený obyčejný nemám ☹

j.cien
17. říj 2009

Jsem asi magor s tim zarenim...ale nekolik hodin denne to fakt tak mam ...OMG..snad jim neublizuju...

radule82
17. říj 2009

jj má něco do sebe, ale ta jeho snúbenica to nebude 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

cien a nemůžeš si lehnout na gauč a noťas položit vedle sebe a tak to střídat? Ať máš lepší pocit?

j.cien
17. říj 2009

😀 😀 jj bombicka 😀 😀 no je k sezrani!!!

radule82
17. říj 2009

já bych ho trošku ještě přitmavila ... jsem spíš na tmavší tipy... ale má šmrnc 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru