Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
18. říj 2009

sido: můžeš se domluvit s někým kdo tam bude ubytovaný, aby ti odemkl, protože je tam na chodbě jeden erární klíček od hlavního vchodu.

asmeena
18. říj 2009

cien: já jsem upekla tvarohovou buchtu a taky na ni nemám chuť. Pořád mě honí mlsná na ty bramboráky, asi si k večeři dva usmažím. 😀

j.cien
18. říj 2009

Jj,mne sladke nechutna fakt snad od prvniho dne...stejne jako kafe..driv jsem milovala kafe+neco sladkeho 😉
a mam chut na segedin,tak zitra Petr nakoupi suroviny 😀 a uvarim ho kotel 😀

j.cien
18. říj 2009

As bramboracek mnam mnam 😉 ten jsem si udelala minuly tyden,jak byl Petr pryc..bylo to z 5ti!!brambor+ctvrky cukety a sezrala jsem je na pockani-bylo jich asi 8....OMG 😀

asmeena
18. říj 2009

jé, mniam segedin, ten bych si taky dala.
cien: roste ti už bříško?

sido
18. říj 2009

no as oni to podle mě klidně můžou udělat i v Polance ale zase by jim ubyla klientela na ubytování v Ol 😖 myslím že by klidně mohli zákrok provést v Polance a papíry vypsat na OL a zřejmě to tak i dělají jak jsem dnes slyšela ale jen vyvoleným 🤐

j.cien
18. říj 2009

As vecer mam poradny buben...,rano nic moc,jen ten spek,co jsem mela vzdycky-tak ten mi jakoby trochu vic odstava..ale kalhoty zatim v poho zapnu,sice jsem je nemela predtim nijak tesne,tak zatim v poho..
Ale strasne me svedi prsa zespod,vecer silene boli-asi rostou,OMG,segra mela v tehu z 2jek 5ky!!!!
Tak se mam na co tesit!!A pak Jakub odmital pit z praveho 😀 takze prave se vratilo na 2ku a do 2let pil z toho leveho-takze mela jednu kozu o 3!cisla vetsi 😀 😀

asmeena
18. říj 2009

To máš jedno kde ti to udělají, hlavní je, že budeš mít mimiška. 😵

sido
18. říj 2009

my máme takový problémek že nevím jestli by to manža zvládl na záchodě my si to vždycky vozili z domu na IUI ale teď??? tak bude lepší když tam přespíme a on to udělá na pokoji a v klidu 😅
cienko a myslíš že tam nedají klíče aby jsi mohla aspoň na chvilku ven se projít nebo na kafe?

j.cien
18. říj 2009

Sido ,to je teda prapas..jestli nekomu vyhovi a nekdo se musi mlatit autem az do OC...to neni fer 😠
A vy tam planujete zustat v OC u nich od OPU az do ET?

j.cien
18. říj 2009

Sido,jj,tak at je manza radeji v klidu na miste-na pokoji...nez nekde stresovat..nekdo s tim ma fakt problem,tak se neni co divit 😉
Ty klice tam jsou JEDINE v cele te vile,takze si je s sebou nemuzes vzit,pac by ostatni nemohli ven...no AUA SYSTEM!!!

sido
18. říj 2009

vím že mi říkala věrka že měli štěstí že tam byli sami a tak jim ty klíče dali ale my štěstí moc nemáme 😅 a prosím tě my jsme byli na ko jen jednou v OL tak to tam neznám ale když jsi tam byla tay na OPU tak kde poslali Petra tam dole na záchod? nebo mají nějakou místnůstku pro chlapy na patře?

asmeena
18. říj 2009

mají místnost jenom tu dole co tam je i záchod.

j.cien
18. říj 2009

Sido my jsme tam nespali,takze sel normalne dole na ten zachod oznaceny tou zkumavkou,on s tim nema problem 😀 takze to ani nijak nekomentoval..ale nahore muze prece naspermit na pokoji a jenom to podate dole tem laborantkam 😉

sido
18. říj 2009

a my pojedeme domů hned po OPU a uvidíme jak to bude s mimiškama jestli ude PK nebo ne ale po ET tam asi spát nebudem říkal mi dneska Kaja že tam musím jet ve čtvrtek a oni mi řeknou co a jak a když by byla PK tak nás zase pošlou domů a přijedeme až o víkendu ale ty sis tam volala na druhy den jak to s nima vypadá že? on mi tvrdil že se nedělá po telefonu a že stejně budu muset na kontolu ty jsi taky byla na ko druhý den po OPU v OL?

sido
18. říj 2009

já vím ale kdyby jsme tam nespali a spali u té známé

asmeena
18. říj 2009

sido: my jsme tam taky jeli hned druhý den po OPU a protože jsme měli víc embryjek, tak jsme jeli znovu domů a pak druhý den znovu do Olmiku a to už ET byl. Po telefonu moc informace nedávají.

j.cien
18. říj 2009

Sido ja mela OPU v nedeli a kontrolu a prvni moznost ETbyla v utery..takze jsem tam sice v pondeli volala,ale jen proto,jestli se vajicka podarilo oplodnit,tak mi rekli,ze ani,ze je jich vsech 6...no a druhy den jsme tam jeli,to mi rekli,ze je 5embryjek a neni jasne,ktere je nejsilnejsi,takze je nechaji dale kultivovat jakoze PK.Dalsi den,tj,ve stredu jsem tam musela prijet-nestacilo zavolat a jen mi rekli,ze stale neni jasny favorit,ze 3jsou na tom stejne,meli po 8bunek,takze dale PK..dalsi den-ve ctvrek jsem tam opet prijela a to mi rekli,ze 2 nejsilnesi jsou uz nekompaktni moruly,takze bude hned ET 😉

asmeena
18. říj 2009

cien: kolik má buněk nekompaktní morulka? A neodpověděla si mi, jestli ti už porostlo bříško?

j.cien
18. říj 2009

As odpovedela!!Zkus docist cca 6prispevku zpet... 😉

asmeena
18. říj 2009

jé promiň cien: jsem to přehlídla, že už si to psala promiň. 🙂

sido
18. říj 2009

takže jste najedili hafo kilometrů ńo je to na posrání když to máme kousek do Polanky a musíme jezdit takovou dálku sem a tam 😠 ale co by jsme pro to neudělali že 😉
a cien po ET jsi jela hned domů a nebo jsi tam spala jak doporučujou?

sido
18. říj 2009

no a s tou morulkou by mě to taky zajímalo ty jsi jako naše encyklopedie když jsi z toho zdravotnického prostředí 😀

j.cien
18. říj 2009

Morula je plný kulovitý shluk buněk, vznikající v prvotních fázích ontogeneze dělením (rýhováním) oplodněného vajíčka. Na jejím povrchu se vytvářejí typické, často pro určitou skupinu živočichů specifické, rýhy. Dalším vývojem se morula mění na dutou blastulu.

Typická morula u člověka je vyvinutá na konci 4. dne po oplodnění a nachází se už těsně před vstupem do dutiny děložní.
Nekompaktni morula stadium tesne pred blastulou 😉

Sido,v to utery-po 1.kontrole poOPU jel Petr domu a ja k segre do Sterberka,odtud jsem pak jezdila vlakem ty dalsi dny do OC a po ET jsem za cca 3 hod jela opet k sestre a dalsi den pak pro mne prijel Petr a jeli jsme domu

asmeena
18. říj 2009

cien: vy jste se teda nacestovali a hlavně ty.

sido
18. říj 2009

to máš super s tou segrou já mám segru v Ostravě ta mi moc nepomůže 😀 a tu známou nechci otravovat 😅
as nedočetla jsem se jestli při té minimálce jste nechali dělat ISCI a AH?

j.cien
18. říj 2009

As,to bylo v poho,mela jsem dovcu a ty 4dny u sestry byly pro mne super 😉 chodili jsme na cvicak,ona ma 2sampiony knirace,tak je drezuruje denne 😉 a vlakem je to 20min,takovym motorakem akorat byla sranda,ja jela vlakem a tramvaji pak-asi po 10 letech 😀 😀 a jeste jak na svinu v OC byla havarka,takze nahradni autobusova doprava misto saliny 😀 ale zvlala jsem to 😉

j.cien
18. říj 2009

JO Sido a v tu stredu se me ptali,zda chceme AH,tak jsem chtela,takze je narizli uz v tu stredu a ve ctvrek mi je pak zavadeli a ty 3sly zmrazit chudacci 😉 moji

asmeena
18. říj 2009

ICSI nám udělali automaticky, protože nebylo moc extra spg a o AH nikdo nemluvil, tak myslím, že to nám nedělali. A taky mě zarazilo, že se nás nikdo neptal jestli chceme to jedno embryjko, které nechali dál kultivovat zamrazit, to udělali automaticky, nechali ho do stádia blastocysty a pak zamrazili (teda doufám, že se mu dnes už nic nestalo, když jsem tam včera volala tak mi bylo řečeno, že ho dnes zamrazí)

j.cien
18. říj 2009

NebojAs,urco ti ho nezaskantroci a bude z nej pak sourozenec pro dvojcatka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru