Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
18. říj 2009

Katrinko postylka primo pohadkova!!! 🙂

Karinko ty se lec!!zazvorovy cajik atd.,musis byt fit!nebo caj+slivovicka a telo na telo vypotit 😀
Asmee,je to jen ten muj klasicky spek 😠 ,ale nejak vice ted odstava 😀

evcaa
18. říj 2009

nema tam byt v jednom mg gelu ale v jednom g gelu 😀 😀 😀 😀

kacza.b
18. říj 2009

cien krasne brisko 😵 😵 😵 ja chci taky 😅

katrin nadherna postylka,kde jsi ji koupila a kolik vas vysla?

asmeena
18. říj 2009

evi: to já nevím jak já budu potom zvládat takové věci, protože s miminkama nemám vůbec žádnou zkušenost, tak doufám, že to potom přijde samo. Miminko jsem jednou držela a to už mělo 3 měsíce, ale držela jsem ho jen chvilku.

asmeena
18. říj 2009

to není klasický špek, to je těhu špek. A ten je krásný a je fajn, že ho tam máš. 😵 😀

evcaa
18. říj 2009

katrinko krasnej pelisek uplne sladoucky

verunko neboj ja sice taky nesezrala vsechnu moudrost ale pokud budu moct tak poradim
pomuzu 🙂 😉 😉 😉 😉

asmeena
18. říj 2009

Pro dnešek se holky loučím, jdu se dát trošku na zítřek do gala a pouklízet. Máme to tu jak po výbuchu. A zítra znovu do práce. Jsem zvědavá, jestli se ráno vzbudím. 😖

kacza.b
18. říj 2009

cien ja jsem dneska mela u tchanovcu caj se slivovickou a zazvorovy cajik mi dosel musim zitra dokoupit

asmeen ja taky nemam s miminkama zadne zkusenosti,ale neboj to vsechno zvladnem to prijde samo a budeme dobre maminky 😉

asmeena
18. říj 2009

evi: děkuji, jsi zlatíčko.

j.cien
18. říj 2009

Evicko to je pochopitelne,ze jsi nerozhodna,kdyz mudra ti neco neschvali a ja ti rikam,jdi do toho 😉 JJ,ja taky budu ze vseho poprdena..to je mi jasne a asi budu mit furt segru na telefonu,je taky mudra 😀 ale pro dospelaky 😵
Jj,Asmee,ja se bojim uz ted,jestli tak malinke mimi vubec budu umet chytit a treba vykoupat...OMG,ale zvladly to jine jelita ,tak musim taky 😉

katrin111
18. říj 2009

jeee holky diky moc.................postylku i nebesa mam jeste po samikovi ale je jak uplne nova pac v samik byl asi mesic............mam ji z polska ale z obchodu a se vsim vsudy stala pred tema 6ti rokama 4tisice...........ja jsem prave shanela jen tady tu co ma ty oblouky...............teda ta viroza je hnus se kuliruj kaci asmenko ty jeste nechod evi bobek danula ale tema zubama si musi projit ty mimca...ale je mi jich lito ☹

kacza.b
18. říj 2009

asmeen tak zitra jdes do prace s tajemstvim co nosis v brisku s malinkyma svetluskama 😵 tak na sebe davej pozor,at ti to utika

asmeena
18. říj 2009

Já mám blbé, že mám mamku v Jeseníku a s tchánama moc nevycházím. 😖 Tak nevím kdo mi to ze začátku ukáže, abych to malé neutopila.

j.cien
18. říj 2009

A holky je dobry ten kyblik na koupani nebo vanicka je lepsi?? 😕

kacza.b
18. říj 2009

evicka ma myslim ten kyblik a moc si to chvali 🙂

asmeena
18. říj 2009

Doufám, že to bude utíkat, asi jo, protože tam bude zase hromada práce. A jeden trapnej chlápek, kterému máme platit rentu, žádala jsem ho v roce 2005 o doklady, ale nedoložil je ještě jsem to urgovala až do roku 2007, vůbec se neozýval, tak jsem to šoupla jako nevyřízené do archívu a blbec se teď ozval, že to chce, ať mu to vyřídím ze dne na den a ještě po mě pyskoval než jsem šla na dovolenou po telefonu.

kacza.b
18. říj 2009

holky kdyz to zvladnou i osumnactky tak to zvladnem taky,ne.

katrin111
18. říj 2009

asmenko to te nauci v porodnici neboj 🙂 ja mam vanicku

asmeena
18. říj 2009

Tak se těším, že mi hned zítra ráno bude volat a bude zuřit, že se nic neděje. Prý už volal v týdnu, jak jsem měla dovolenou a nadával jak je možné, že si beru dovolenou. Blbec. 😠

asmeena
18. říj 2009

kaczi: jenomže osmnáctky to berou ještě tak nezodpovědně, kdežto mi už s věkem víme, jaké můžou nastat komplikace a co všechno může následovat a jsme z toho víc vystresované

katrin111
18. říj 2009

asmenko je to kokot 😀

kacza.b
18. říj 2009

asmeen na voly se vykasli,proste vsechno v klidu a prace neni zajic neutece.

asmeena
18. říj 2009

katrin: to teda je a velký idiot.

j.cien
18. říj 2009

As tak toho prudice posli k sipku 😠 bud se bude chovat slusne,kdyz neco potrebuje,nebo fuck off dedek jeden 😖
Tak at ti to rychle utece a musi te hrat na dusicce to sladke tajemstvi o svetluskach 😉

asmeena
18. říj 2009

kaczi: máš pravdu, seru na idiota. Mu řeknu zase svoje. 😝

kacza.b
18. říj 2009

zvladnem to jsme prece holky uzasne sikovne 😉

katrin111
18. říj 2009

presne tak holky ahlavne si nic spatneho nesmime pripoustet jinak si to clovek timto privola.............takze fakt jen pozitivni mysleni 🙂

asmeena
18. říj 2009

jojo, tajemství mám velké, tak doufám, že budu mít na testíku taky //
Pro dnešek se ale už opravdu loučím. Nevím kdy zítra nakouknu, protože ráno v práci asi nestihnu internet a od osmi hodin už nám nefunguje, to nám ho vypínají, asi abychom udělali víc práce a nekoukali na blbinky. Připojím se až přijdu domů.
Tak úspěšné vykročení do nového pracovního týdne a ty se kaczi uzdravuj 😉

evcaa
18. říj 2009

verunko muzeme se domluvit a ja prindu teda jestli budes chtit jsem k dispozici

martinko dekuji za podporu jo a kyblik je uzasny maximalne ho vyuzivame za 1 se v tom mimi citi jako u maminky v brisku za 2 se v nem vyprdi pac sedi v tureckem sedu za 3 mu neni trakova zimina pac je cele krom hlavicky samozrejme 😀 😀 😀 😀 pod vodou a za 4 usetris vodu

asmeena
18. říj 2009

evi: beru tě za slovo 😉 ale předtím než já vůbec budu mít nějaké děti musíme zase spáchat nějaký srazík. Klidně v Havířově. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru