• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
když se nepřežíráme, tak se to dá. :wink:
19. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky koho tipujete,ze dnes vypadne??

KAtrinko a varila jsem brambracku a placky z cukety,smazene mastne a slane jak svina,ale mnamka to byla a zitra konecne ten segedin :wink:
19. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
KDEEEEEEEEEEEEEE Jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????????
19. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
19. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko, já tipuju Paulu Ištvánovou, pak toho vietnamce :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: Jj,ja mam stejny tip a z holek Cesek se bojim,ze pujde Konvice :confounded:
19. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja dala jeste vcera foto d alba
19. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Evicko fotecky UZASNEEEE a ty jsi zhubla jak hrom!
19. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to nevim myslim si ze vubec
19. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
a dekujeme za pochvalu fotecek jsi zlaticko :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jo,je to videt a moc vam to obema Slusi a Izzinka je vzorna chuva :grinning: uz se tesim,jak tak bude hlidat nase Kerinka :wink: Dnes Petr dodelal branu,tak jsem kompletne oploceni a Keri muze byt sama venku!!!!Je stastna jak blecha a fakt si to uziva :slight_smile: asi ji udelame boudu a bude venku :grinning: :grinning: to zertuju,vzdyt je to nase prvni miminko :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych taky izulu nenechala venku nemohla bych usinat s pocitem ze je venku ve tme a v zime uuuuplne sama a hlavne proto ze to byla ona kdo me tak zamestnal abych nemela cas myslet jestli vyjde IVF jo a kdyz jsme u toho tak pristoi utery je to rok co jsem nasla na testu // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
to je krasa,takove krasne vyroci tech // s Danickem v naruci :slight_smile:
Evi nebyt tebe,tak ja v uspech IVF ve Fertasu snad ani neverila.. :wink: ,tak jako me Smil inspirovala k tomu odejit z GC OV,tak ty jsi me privedla do Fertasu :wink: :slight_smile:
A Kerinku take nenecham ...kdeze,za 2roky co ma,nespala jeste nikde jinde nez s nama doma :slight_smile: ne teda v posteli,to jsem rada,ze jsem ji nedovolila,ma svuj pelisek a 1svoje kreslo :grinning: a cely dum k dispozici :slight_smile: akorat teda do loznice nechodi v do detskeho take ne,tam nechodime ani my-tam je skladiste :grinning: :cry: :grinning: zatim :grinning:
19. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se pro dnešek budu loučit :slight_smile: skočím do sprchy a pak se zakuklam do postýlky :sunglasses: :grinning: :grinning:
Dobrouuuuu :wink:
19. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc holky zitra zas juknu papa
19. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou zlaticka :wink:
19. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hezky vecer kelisky teda tady se dneska zase drbalo :confused:
19. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
hezke ranko kocky a krasny a uspesny den :slight_smile:

sido myslim na tebe at to neboli a mas krasnou a kvalitni urodicku :wink:
20. říj 2009 ve 04:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kaczi: ty to tady uzavíráš a dokonce i otvíráš :grinning:
20. říj 2009 v 05:54  • Odpověz  • To se mi líbí
kaczi a co horolezec? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evi: fotečky moc pěkné a jde vidět, že se malému v kyblíku líbí.
20. říj 2009 v 06:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo asmeen horolezec mi rika kdyz uz jsem sla k autu a jela do polanky,ze by si teda uz neco dal,ze leze nahoru a ja mu rikam ze je uz pozde :grinning:

asmeen at ti to v praci utika a opatruj svetlusky :wink:

ja jedu za chvili k holubovi na stery a pak do banky na kosmetiku atd.
20. říj 2009 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: .. Vidím diskuzi Fertimed - tam taky chodím :wink: .. Můžu se přidat??
20. říj 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj schimi vítám tě. Jak dlouho chodíš do Fertimedu?
20. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Teprve od srpna :grinning: .. Do Olomouce :grinning: .. Jsem po IUI a čekám na výsledek :wink: dělali mi to 11. a 13. 10. Tak jsem napnutá jak struna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
20. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak držím pěstičky, ať si taky ta šťastná, které se zadaří po IUI. Jednu takovou co se jí zadařílo tady máme a bude nám už každou chvilku rodit :grinning: , viď katrinko.
20. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
DObré ráno, taky držím pěstičky ať všechno vyjde. :wink:
20. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji moc všem :wink: :grinning: .. Už aby to člověk aspoň věděl..
20. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne uterycko Kelisky :slight_smile: Sido myslim na tebe :wink: a mejte vsichni pohodovy den,ja uz pomalu stresuju na zitrejsi kontrolu...tragedka :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baby,marti kez bych mela pohodovy den.semnou to jde od desiti k peti...............jsem lina vse me boli nic me neba...........no des a hruza...........citim se strasne tezka neohrabana.............jeste vydrzet ty 4tydny ne li dyl a bude mi snad lip po te fizicke strance..................si rikam ze co je lepsi jestli ty pocatecni nevolnosti nebo ted ta neohrabanost a vse k tomu spojene.........................taky mam jutor poradnu a ty nestresuj mimca jsou ok :dizzy_face: zase jeste v polane ze???
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ,, v Polane..modlim se,at neni zaden vydup a at je vse OK.
Katrínko vydrz,mozna to bude driv nez za mesic!!Ja myslim,ze jo,uvidis,treba ti zitra rekne,ze uz se to chysta :wink: vsak Domik uz je dost velky a mel by to zvladnout v pohode i driv,ne??
Ber to tak,ze je to poslednich par dnu tehotenstvi,nevim,jestli planujes dalsi...ale treba jsi naposledy tehotna,tak to ber z te hezci stranky :wink: ,udelej si pohodli,co nemusim nutne nedelej a tes se na Domicka,uz brzo ho budes mit!!!

Mam tuchy,ze dnes pusti nasi mamcu Rozi :slight_smile: a moc se tesim na info a fotecky!!!
20. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek