• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
evi: co znamená MVR? Jsem asi debil.
20. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
evi: měli tam super hadérky, třeba tričenko za 31,-, :wink:
neboj Daňulka je pořádný chlap, žádná horečka nebude. :wink:
20. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam Vas Rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kezby :sweat_smile: :sweat_smile:
jsem debil, to jsou ty dnešní zkratky co já vůbec neovládám. Taky tě MR :grinning:
20. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo MTR?
20. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kde jste?
20. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupíí, konečně, jsem myslela, že si tady budu psát sama. Evička má opušťák, protože se musí starat o Daníka, Rozi o Matýska, ale ostatní teda styďte se. :sweat_smile:
20. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
schimi: koukala jsem, že už máš docela velké děti? Můžu se zeptat kolik máš roků?
20. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, já mám na starosti manžu :grinning: :grinning: .. Ale jsem zde.. Dávám si burčák a nějak mi to neleze :sweat_smile:
20. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
schimi: tak třeba to jsou už těhu chutě :wink:
20. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
To je podle mě ještě brzo :wink: :slight_smile: .. Aspoň tak si to pamatuju :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem zde ale na skok nez bude ordinace
a to bylo tvé první IUI? A už jste byli i v jiném CARu nebo Fertimed je první?
katrin: no proto. Já hned jak jsem přiletěla z práce a z nákupu, tak jdu na koníka - přitom jsem šíleně zbitá a tady nikdo. No toto. :grinning:
20. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Fertimed je první.. A první, rovnou dvě..11. a 13.10 :grinning:
20. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin: koukni mi do albíčka jaký jsem dnes udělala kup století. :grinning: Jsem z toho úplně unešená. :grinning:
20. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
rozi teda porod jsi mela fakt dobry..........jsem zvedava na ten svuj...............evi neboj danulka to zvladne a matysek je krasne miminko :dizzy_face: ja jsem cim dal vic nedockava na toho sveho broucka.............asmenko moc ti preju at to vyjde mas velkou nadeji tak nemysli hned na mrchu :angry: spasi taky te zdravim po dlouhe dobe :wink: a ver ze bude zase dobre si to zaslouzis :dizzy_face: jinak sido gratuluji k urodicce a pak uz nevim co jsem chtela..........
20. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
schimi: však to využijte, když pojišťovna hradí v jednom roce 6xIUI :wink: A uvažovali jste, že pokud nevyjde IUI, že zkusíte IVF?
20. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
chtěla ses katrin podívat na můj úlovek :grinning:
20. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
asmeen tak to jsou teda pěkné věcičky, to si fakt nakoupila dobře, na toho mojeho velkého klacka už tam moc věciček pěkných nemají, teda aspoň u nás :unamused:
20. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
berus: tak to nevím, já koukala pouze po miminkovských :sweat_smile: Ale když chytíš dobrou akcičku, tak se dá dobře nakoupit a kamarádka co má dvojčátka přišla na dobrý výmysl. Protože na dvojčátka v akci koupit je problém, většinou nemají dvě stejné v jedné velikosti. Tak to co se jí líbí, koupí za plnou cenu a pak až to zlevní, tak to jde vrátit (ještě neporušené) a koupí to znovu ve slevě a pokud to ve slevě nemají, tak si to nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jak jsem si tak koupila ty hadérky, tak jak jsme jeli domů, tak jsem si začala uvědomovat, že bych mohla mít v bříšku ty svoje světlušky. :wink:
20. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to má dobře vykoumané, jo když jsou slevy tak sem tam na něco natrefím, ale já až tak do tesca nejezdím, nakupuju jenom v globusu a tam nemají pěkné oblečení a ještě k tomu drahé a někdy tam třeba mají punčochy a čepice co koupíš i u vietnamců.
holky loučím se jdu na ordinaci
cienko zítra hodně štěstíčka při kontrole, už teď se těším až napíšeš zítra jak bobišci vyrostli :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
berus: dobrou a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si manža pořád drží štíhlou linii?
20. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a já se těším, až si zase přidá cienka fotečku/y do albíčka. :wink:
20. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky taky se pro dnešek loučím. Snad to zase zítra vydržím nekoupit si testík. :wink:
Jdu si asi číst, protože už mi manžel vyhrožoval, že dávají fotbal :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
asmeen, jo pořád se drží, sem tam si něco dá, moc necvičí,ale váha mu nejde nahoru, se někdo má :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
chlapi to mají jednodušší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek