• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
dobré ráno tetky kelišky :slight_smile:
musím se vám pochlubit jak je Matýsek zlaté miminko, na to že v porodce byl uplakaný tak doma je to zlato. v noci se vzbudil jen jednou ve dvě a pak vstával až v osm, dostal napapat a spinká ještě teď :dizzy_face:
je to zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus bobi a rozi.............a kojis ho???nebo i prikrmujes???teda to je super ze je hodnoucky............citi holt ze je doma :wink:
21. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katrinko a rozi tobě samozřejmě moc gratuluji :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda rozi teď jsem koukala na fotku,malý je moc,moc hezký,ten se vám opravdu povedl :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravím vás,do polanky se objednáváte přes Olmík nebo Polanku už??jdu jenom na ko a stěry...
21. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo halooo holky.. :wink:
21. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin jo kojím, mám kozy jak vozy. poprvé v životě :grinning:
holky já ani nevím co je tady nového, žiju jen tím pipíškem malým :sweat_smile:
přeju vám všem takového drobka, je to to nejkrásnější v životě. člověka to úplně pohltí, vzbudila jsem se v noci a jenom koukala jak krásně spí, jak dýchá, jak se šklebí. no krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozinko je krásny moc gratuluji k mimiškovi moje kamaradka taky ve stejny den jako tvůj Matisek porodila Jakoubka:¨) :slight_smile: tak ještě jednou gratulace a at vám nosí jen radost :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tady zase bulim jak jsi to hezky napsala :pensive:
21. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozinko pěkně si to napsala, já taky když malý spí tak na něho koukám a pusinkuju a čichám k němu jak krásně voní a děkuju bohu, že ho máme. Nejlepší je jak mi vždycky řekne maminko ty jsi moje láska,mám tě moc rád, tak to vždycky bulím štěstím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem se konečně dovolala do Olomouce :angry: a výsledek je že ze čtyř bobánků jsou zmrzlinky a 8 se dále kultivuje už jsem zvědavá co bude zítra jedeme na 9:30 tak se nemůžu dočkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je naše dvojmaminka cienka :wink: :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido tak to je super, jo taky vyhlížím cien, ale nevím na kolik měla kontrolu, možná se stavila do nějakého obchůdku s mimi věcma a nemůže se od tama odtrhnout :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravim teprve ted cele dopo jsem uklizela ted cekame az prijde tat po 16ctce a jdem na prosku je tam pekne jinak jsem jeste nedostala menses :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: tak pockam do patku a pak jdu na gyndu
sidus to je fajn ze ms takovou urodicku parada jen tak dal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jj ja takky furt okukuju danulu ty palusky a nosik a jak rika beruska porad k nemu cucham je to uzasne nemenila bych ani za nic :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo evi někdy si připadám jak nějaký úchyl, že k němu pořád čuchám, ale když on tak voní. Teď ho přemlouvám ať jdeme ven na procházku a mu se nechce, kouká na pohádky a já se nudím. Včera si hrál s inteligentní modelínou a inteligent si to dal do vlasů, vůbec to nešlo dolů tak jsem mu to musela vystřihnout, teď pořád kňourá, že nemá vlásky, no a dneska si to nalepil na nové punčochy, tak teď je můžu vyhodit, chvíli sem se tvářila, že jsem na něho naštvaná, ale pak se na mě zaculil a bylo po naštvání :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee beru to je tulda

jj danula taky jak zlobi tak me rozciluje pak nahodi ten svuj usmev a je po nastvani jo hold to se mnou umi lumpik jeden
21. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo děti to s rodičema umí, hlavně jak něco chce, tak to je nejsladší :grinning:
musím jít, protože zase krámuje v kuchyni, asi hledá nějakou sladkost :grinning:
21. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde máme cienku? Doufám, že jí kontrola dopadla dobře.
Já jsem trošku na prášky, protože je manža s pejskem na kastraci, tak sedím doma a nervuju.
Jdu vás dočíst.
21. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínám mít nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Už se blíží čas možnýho testování :grinning: ...
21. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sidus: tak super úrodička. Jen je mi záhadou, proč ty prvojádra mrazí už teď? Já myslela, že se to nechá vždy co nejvíce rozmnožit a potom se to mrazí? No jsem z toho blázen. :wink:
očko: tak to ti neporadím, ale asi se nejspíš objednej přímo přes Polanku
bobi: odkud víš, že by měl Kájoš končit? Jako úplně ve Fertimedu? :astonished:
21. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
schimi: a kdy chceš testovat? Já byla na ET 15.10. a nejraději bych testovala hned. :grinning: Ale musím se držet a nekoupit test.
21. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla 11. a 13.10 :grinning: :grinning: .. Chci asi v pátek :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já možná v pondělí nebo neděli nebo .... :grinning:
21. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nakoupím testy a budu to zkoušet asi každej den :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, z toho mám obavy, že bych se každý den stresovala, tak chci to testování odložit na co nejpozději.
21. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě na nejdřív :grinning: , protože pak aspoň budu jistá, že nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a připravím se na další Clostil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím jak unesu, jestli tam nenajdu ty //. Jsem trošku nalomená, že tentokrát by nám to už mohlo vyjít a pokud né, tak mě to asi hodně složí. Protože od začátku této stimulace, to bylo vše velmi pozitivní.
21. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěstičky :grinning: :grinning: !! Snad najdeme obě // a hodně silný :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme schimi věřit a stále doufat, dokud se nerozjede mrcha nebudeme mít třeba negativní i HCG.
21. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No, tomu zase já už moc nevěřím, ale doufat můžeme :grinning: :grinning: :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek